Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Admina


Ventorii

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: pimpek

 

Nick gracza oskarżonego+SID - 
#15 "Ariana Grande" 2169 STEAM_0:0:576015438   0 09:26   27    0

 

Powód skargi: Nieodpowiedzialność na poziomie zerowym 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Niestety owego nie posiadam.

  

Czas zdarzenia: 19:30

 

chodzi mi otóz o to gby był na serwerze @ Ariana Grande i bylk gracz @ diablo12345i gracz diablo byl w ct po czyl byla zabawa chowany wyszedl z ct my i innych paru graczy przedzeznialismy gracza diablo i dostalem mute od administratora , on nie chce dac unmute nawet nie reaguje na to jak gracz diablo nieogarnia i wyzywa graczy ,wiec co to ma byc administrator skoro 5 graczy drazni sie z graczem a dostaje tylko 2 z nich , prosze o rozwiazanie sytuacji z tym administratorem.... i ponioll konsekwencje :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym czasie rozmawiałem z drugim opiekunem oraz innym graczem. W międzyczasie docinałem krótki film więc nie mogłem zareagować, nie mam 2 monitorów żeby grać i docinać film.

Gdybyś nie robił trzody z innymi graczami nie dostalibyście mute,a. Tyle z mojej strony, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przykre jest takie zachowanie. Najpierw narobicie trzody,  a potem płacz. 

Przede wszystkim patrzcie na  swoje zachowanie, a  nie innych. Zasada "Bo ten też obrażał" to jeśli dobrze pamiętam stosowana była w szkole podstawowej.   

Czytając twoją opinie, przeglądając logi itp. nie widzę tu żadnej winy opiekuna za owe Mute.  Jeśli masz problem za dyskusje z innym użytkownikiem, możesz napisać na niego skargę w odpowiednim dziale. 

 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie