Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga


The end.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: The end.

Nick oskarżonego: Wincyj Ćpajta | ML0dziutki

IP/SID oskarżonego: To chyba admin, więc macie.

Data i godzina zdarzenia: Dzisiaj (03.04.2022)

Dowody: Demko z 15:56 (Głowne czasówki, warte włączenia: 8:00, 8:50, 12:50(mikro), 16:15, 20) 

Opis sytuacji: Jak na admina, zachowanie ordynarne, administrator powinien dawać przykład graczom - nie daje. Wszystkie sytuacje miały cele żartobliwe. Nie zmienia to faktu, że tak intensywne oraz niestosowne rozmowy przez mirkofon mogły utrudniać grę innym. Wielokrotne bezsensowne wymiany zdań z kostinio kończyły się zawsze brakiem kultury z przynajmniej jednej ze stron. Zapewne jest o wiele więcej takich demek, ale byłem tylko na jednej, dwóch mapach. Liczę na wyciągnięcie konsekwencji wobec oskarżonego. 
Pozdrawiam. 

Edit:
Wredny mimo wszystko jesteś adminiem i sądzę, że nie powinieneś zachowywać się w ten sposób przy innych graczch. 
Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lee123

potwierdzam tą sytuację, ja sam miałem napisać na tą osobę skargę, przegina za przeproszeniem pałe, rozumiem żart itd, ale to ma swoje granice, tymbardziej jeśli ta osoba posiada admina. Podobno admin powinien dawać przykład graczom, a jak widać tego nie robi i pare osób poszło za nim (w tym ja), w dyskusje słowną, ja czasem powiedziałem "kostnio zamknij się czy coś"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wredny. ツ

no dobra skarga, tylko ze w większości to gadam tylko do niego, nikogo innego nie obrażam, więc w sumie nie wiem w czym problem. Nie po to jest /mute żeby sobie był ;) Ale w sumie róbcie co chcecie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kostinio napisał:

Lee czy Ty aby masz na pewno wszystkie klepki ? . Sam robiłeś to samo i jeszcze masz czelność się przypierdalać? 

 

Widzę że masz bardzo dobre słownictwo;)

Edytowane przez Nixer
Przez Bazyliusz,

Ostrzeżenie słowne: Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Wredny. ツ ostrzeżenie słowne tym razem z mojej strony. Jeżeli sytuacje tego typu będą się powtarzać, to zostaną wyciągnięte konsekwencje. :beargif:

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie