Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na jeden


Wtykson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Wtykson

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : jeden, STEAM_0:1:567739313

 

 

Powód skargi: Liczne, bezczelne FK robione w pełni świadomie, ciągłe wyzwiska, wchodzenie na AB, aimbot. 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Świadkowie: cały serwer z tamtej mapy

Demo: http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2203172043-jail_dejavu_neon-1647546180-1647548340.zip

 

Czas zdarzenia: 20:43

 

Pierw, rozpisane demko, jednak prosiłbym o sprawdzenie go samemu dla wlasnej swiadomosci co zrobil:

 

04:30 - do ct wchodzi gracz o nicku "kamilekk", tez jedynka
04:40 - zaczyna robić fk, jak widać na demku ma aima Swoją drogą, chwilę później zostaje zbanowany. 
06:41 - wchodzi gracz "cseti" widać też aima, znowu ta sama sytuacja, robi fk, dostaje bana na CT.
08:22 - gracz "cseti" wyzywa innego gracza używając mikrofonu - słychać głos jedynki.
14:30 - 15:02 - gracz "htgsdfafasd" nadmiernie obraża, po czym dostaje bana na 3h.
26:02 - wchodzi jeden, jak gdyby nic się nie stało. 
29:43 - słychać ten sam głos, który był w 08:22. Chwilę później dostaje bana za AB.
Jak ktoś potrafi dodać 2+2 to zauważy, że sytuacje w/w są autorstwa jedynki, na zmiennym sidzie i ip, poniewaz po kazdym banie wchodził od razu na jakimś innym nicku i innym koncie.

 

Rozwiązaniem tego problemu może być tylko i wyłącznie ban PERMANENTNY, bo to nie jest jakis tam podrzedny wybryk, a jedynka zawsze sie tak zachowywał więc znowu zrobił to samo, co ma w swoim repertuarze, a polkes czy adek doskonale wiedzą, na co go stać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz człowieku, jaki mój głos chyba się we mnie zakochałeś i dlatego słyszysz wszędzie mój głos :<

Z jednym się zgodzę, kto wie, z którym ten wie, ale reszta to jakieś pomówienia.

Nie pozdrawiam Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym podpiąć się pod skargę ze względu takiego iż, gracz nie jedno krotnie używał ciężkich wyzwisk , niestety sporo zdjęć nie posiadam nie miałem zbytnio czasu by zrobić , lecz mam tutaj 2 zdjęcia z groźbami stracenia flag a także z wyzwiskami na właściciela serwera. No według mnie tak nie powinno być. Proszę o jakąś interwencję w tej sprawie. Dziękuję pozdrawiam :)

275854570_1001632043779656_2159575560933683813_n.jpg

275767780_1888101838056650_4243772920206803556_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, adrianeekxd napisał:

Chciał bym podpiąć się pod skargę ze względu takiego iż, gracz nie jedno krotnie używał ciężkich wyzwisk , niestety sporo zdjęć nie posiadam nie miałem zbytnio czasu by zrobić , lecz mam tutaj 2 zdjęcia z groźbami stracenia flag a także z wyzwiskami na właściciela serwera. No według mnie tak nie powinno być. Proszę o jakąś interwencję w tej sprawie. Dziękuję pozdrawiam :)

275854570_1001632043779656_2159575560933683813_n.jpg

275767780_1888101838056650_4243772920206803556_n.jpg

Przecież dostałem bana za takową sytuacje wiec nie rozumiem nawet pytałeś na konfie adminów co masz zrobić i ktoś Ci napisał dać bana wiec zbanowałeś ciekawe, skąd wiem, co Wtykson? XD
„To Cię je***”, to jest dla ciebie ciężkie wyzwisko? Gdy ktoś komuś życzy śmierci na serwerze, to tego już nie widzisz nadajesz się do tarcia chrzanu, ayay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty za całokształt swojego zachowania zasługujesz tylko na perma:

ab

cheaty

notoryczne wyzwiska

robienie jakiejs patoli z przeklinakiem na serwerze, czekam tylko az polkes, albo adek lub opiekun jakis to przeanalizuje, wiecej ci nie odpowiadam

 

Przez polkes,

8. Odświeżanie tematów poprzez napisanie jednego postu pod drugim przez tego samego użytkownika dozwolone jest po upływie 24h. - Pisanie dużej ilości postów w krótkich odstępach czasu traktowane jest jako SPAM. Nie dotyczy to tematów z głosowaniami na serwery oraz działu Offtopic.

Na przyszłość edytować temat,

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wtykson napisał:

A ty za cały całokształt swojego zachowania zasługujesz tylko na perma:

ab

cheaty

notoryczne wyzwiska

robienie jakiejs patoli z przeklinakiem na serwerze

Jakie notoryczne wyzwiska od czasu do czasu sobie zwyzywam kogoś to dostane za to bana i jakie robienie patologii? Jak ty na serwer nie wchodzisz, a jak już jesteś, to stoisz cały czas afk, tylko by godzinki się zgadzały, a wynoszenie czegoś z konfy adminów to już inna sprawa w sumie nie ty pierwszy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tyler zablokował ten temat

Skarga zostaje podpięta do Twojego Odwołania od bana. 

 

@ Mefistoo sprawdził demka i wysłał je @ Tyler w wiadomości prywatnej Forum,
On oceni i zdecyduję o słuszności Bana, a ja o konsekwencjach dla admina jeśli jest inaczej. 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie