Skocz do zawartości

Zablokowane .


waRRRRRR

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Dziś
Nick użytkownika: ZakolakJumper
Dowody: - 
Świadkowie: - 
Uzasadnienie: Szczerze mówiąc mogłbym napisac ten temat w OffTopic bo i tak nikt nic ci nie zrobi ale zastanawia mnie i zarazem nie podoba jedna rzecz, dlaczego Ringowi raz przyznaje się racje w odwołaniu a raz nie? Myślałem ze "obraza" jest wtedy gdy druga strona czuje sie urażona a nie gdy tobie sie nie podoba ta wypowiedź, rozdajesz sobie bloki na prawo i lewo jak zwykły bachor który nie potrafi sie pogodzić ze słowami sprzeciwu xd Dostałem mute na 24h za napisanie ze zachowujesz sie jak dyktator i odpierdala ci od donejtów, wyraziłem swoje zdanie i w sumie nie widze w tym nic sprzecznego a ty oczywiście musisz mnie uciszyć zamiast chociaż postarać sie uargumentować, bezsensowne zachowanie na którym nikt nie korzysta, nie widziałem w regulaminie aby była wzmianka o banie bo administrator ma taki kaprys, @ Mechu juz kiedyś o tym pisał, to forum tworzą użytkownicy, ci ktorymi sie bawisz i ci bez ktorych jestes nikim xd To w sumie nie jest skarga a prośba o to zebys zastanowił sie co ty robisz, stosuj sie do regulaminu który sam stworzyłeś, "nie działaj jak robot, analizuj sytuacje". Moim zdaniem takie zachowanie źle świadczy o tobie jak i o forum, osiagnąłeś bardzo wiele wiec szkoda by było sobie to zepsuć takimi kaprysami, nie znam sie na tym ale jedynie wyrażam swoją opinie a mam do tego prawo jako wolny człowiek :> 

SieXn3L.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Dziękujemy za zgłoszenie i zainteresowanie blokami dla innych. Postaramy się argumentować to za co dostajecie bloki. Obraziłeś mnie mówiąc, że odpierdala mi od donejtow gdzie tylko dostał bloka na czat za "twoja stara" gdzie uznałem to za obrazkowy tekst ;)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie