Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na ekipę Only Mirage


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no jasne, masz pełną rację. W takim razie przelej mi pieniądze na reklamę serwera i hosting to się dogadamy.

 

Widzisz, prowadzenie serwera samo w sobie wymaga dość dużego wkładu finansowego. Potwierdzi to z resztą @ Lexxx który płaci za reklamy oraz @ Tyler który wcześniej się tym zajmował. Co prawda, nie ma tego nigdzie w regulaminie iż nie można być zbyt dobrym, ale nie oszukujmy się, lepiej się wchodzi na serwer na którym jest 2 gości "spoconych" czy 15 którzy grają jako tako? Na to pytanie niech każdy sobie sam odpowie.

 

Nikt nam pieniędzy nie zwróci, czego nawet nie żądamy, bo sami się w ten interes wplątaliśmy. Jednak celem każdego serwera jest:

a) Mieć go zapełnionego

b) Mieć administrację, która zna się na rzeczy

c) Serwer, który sam siebie w większym czy mniejszym stopniu opłaca

 

Nie jestem w 100% pewien, jednak w 99%, że dwójka ludzi nie zapewni nam na tyle dużego dochodu, o ile jakikolwiek, aby utrzymać serwer w momencie, w którym w 90% się samemu opłaca. Jaki jest sens w takim razie mieć serwer, skoro nikt na nim nie siedzi, albo jest dwójka gości, którzy zabijają całą zabawę z gry? Wydaje mi się, że żaden, bo to tak jakbyśmy nasrali na pieniądze i wyrzucili je w błoto.

 

Czy psujemy tym renomę sieci CSowicze? Chyba mi się nie wydaje, ponieważ specjalnie na nasze potrzeby stworzyliśmy własnego SourceBans, dzięki czemu tacy gracze mają możliwość wejścia na inne serwery mimo bana na naszym.

 

Co do odwołania, nie pasował mi tam głównie powód, ponieważ wskazywał on, jakoby miał istnieć taki punkt w regulaminie. Wiemy dobrze, że on nie istnieje, a dodanie go byłoby co najmniej głupie.

 

Decyzja co do tego bana również została jako tako podjęta przez graczy serwera, a to właśnie dla nich tworzymy serwer.

 

W skrócie, nie każę nikomu grać jak ziemniak, jednak ciągłe zabijanie przez jednego gościa jest wkurzającom rzeczą, która ma potencjał zabicia serwera. No bo na co wchodzić na serwer, jak ciągle się ginie bez możliwości zrobienia czegokolwiek? Albo zrobimy rage quit, albo pójdziemy na inny serwer/inną sieć. Żadna z tych dwóch opcji nie jest dla nas dobrym rozwiązaniem, dlatego sensownym może być podjęcie wywalenia jednej osoby, niż stracenia 15.

 

PS. Dodam tylko, że ten oto odwołujący nie ma na ten moment bana, i nie jest na niego on zaplanowany, jednak istnieje taka możliwość.

 

@ IMyourDestiny Nie muszę nawet myśleć, bo widzę na koncie i hostingu i reklamy, że utrzymuje się sam na siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png
Przeczytałem ten fragment i mam wielkie XD z administracji
No hola, kogoś odpręża luźne granie na serwerze, a kogoś odpręża maksymalny tryhard bez względu na to, czy to jest gra rankingowa, czy poprostu luźna gra na serwerze
image.png
XDDDDDD nie chce nawet tego komentować, człowiek nie moze na serwerze pograć, bo sie poci :kekw: 
Jeśli ja dostałbym informacje od kogoś o takim zachowaniu przez administrację, to najprawdopodobniej omijałbym ten serwer szerokim łukiem :P 
image.png
Ultra RiGCz ze strony @ Chumi, administracja zbytnio się poczuła w kwestii tego bana, na miejscu wyższej administracji rozważyłbym usunięcie tego serwera z forum ;) Pozdro

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Chumi napisał:

Nie no jasne, masz pełną rację. W takim razie przelej mi pieniądze na reklamę serwera i hosting to się dogadamy.

 

Widzisz, prowadzenie serwera samo w sobie wymaga dość dużego wkładu finansowego. Potwierdzi to z resztą @ Lexxx który płaci za reklamy oraz @ Tyler który wcześniej się tym zajmował. Co prawda, nie ma tego nigdzie w regulaminie iż nie można być zbyt dobrym, ale nie oszukujmy się, lepiej się wchodzi na serwer na którym jest 2 gości "spoconych" czy 15 którzy grają jako tako? Na to pytanie niech każdy sobie sam odpowie.

 

Nikt nam pieniędzy nie zwróci, czego nawet nie żądamy, bo sami się w ten interes wplątaliśmy. Jednak celem każdego serwera jest:

a) Mieć go zapełnionego

b) Mieć administrację, która zna się na rzeczy

c) Serwer, który sam siebie w większym czy mniejszym stopniu opłaca

 

Nie jestem w 100% pewien, jednak w 99%, że dwójka ludzi nie zapewni nam na tyle dużego dochodu, o ile jakikolwiek, aby utrzymać serwer w momencie, w którym w 90% się samemu opłaca. Jaki jest sens w takim razie mieć serwer, skoro nikt na nim nie siedzi, albo jest dwójka gości, którzy zabijają całą zabawę z gry? Wydaje mi się, że żaden, bo to tak jakbyśmy nasrali na pieniądze i wyrzucili je w błoto.

 

Czy psujemy tym renomę sieci CSowicze? Chyba mi się nie wydaje, ponieważ specjalnie na nasze potrzeby stworzyliśmy własnego SourceBans, dzięki czemu tacy gracze mają możliwość wejścia na inne serwery mimo bana na naszym.

 

Co do odwołania, nie pasował mi tam głównie powód, ponieważ wskazywał on, jakoby miał istnieć taki punkt w regulaminie. Wiemy dobrze, że on nie istnieje, a dodanie go byłoby co najmniej głupie.

 

Decyzja co do tego bana również została jako tako podjęta przez graczy serwera, a to właśnie dla nich tworzymy serwer.

 

W skrócie, nie każę nikomu grać jak ziemniak, jednak ciągłe zabijanie przez jednego gościa jest wkurzającom rzeczą, która ma potencjał zabicia serwera. No bo na co wchodzić na serwer, jak ciągle się ginie bez możliwości zrobienia czegokolwiek? Albo zrobimy rage quit, albo pójdziemy na inny serwer/inną sieć. Żadna z tych dwóch opcji nie jest dla nas dobrym rozwiązaniem, dlatego sensownym może być podjęcie wywalenia jednej osoby, niż stracenia 15.

 

PS. Dodam tylko, że ten oto odwołujący nie ma na ten moment bana, i nie jest na niego on zaplanowany, jednak istnieje taka możliwość.

Jak czytam to co piszesz to @ misiek223 już dawno powinien zamknąć serwer bo ma kilku graczy co lubią się pocić. Zastanów się czy w ogóle nadajesz się na taką rangę? Myślisz, że serwery same na siebie będą zarabiać??? Współczuję ludisom, którzy z tobą współpracują bo liczy się hajs. Na takich spocencach trenuje się skilla i uczy zachowań podczas gry. Gratuluję podejścia i uważam, że powinniście przemyśleć o co w tym wszystkim chodzi. Skarga jak najbardziej adekwatna. @ RumcajsJumper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośmieszacie sie XDDD W tym momencie to wy działacie na szkode forum robiąc z niego pośmiewisko, "gracze są banowani bo dobrze strzelają", w zyciu jeszcze nie widziałem takiego absurdu. 

@ Chumi twoja wypowiedz nie ma w ogole sensu, kazdy ale to kazdy gracz bez wyjątku ma prawo gry na serwerze o ile nie czituje lub nie jest potęznie toksyczny, jezeli ta banda 13-latkow zaczyna płakać bo wbił ktos kto ma range wyzsza niz gold nova master to polecam zacząć trenować aima a nie co 15 minut wymieniać skiny :> Taka rywalizacja i chęc stania sie lepszym to przeciez podstawy tej gry, wasza reklama czy zwracanie sie kosztow nie obchodzi graczy, jezeli wam sie nie zwraca to zamknijcie serwer :P Piszecie równiez tak jakby ten gosc grał 24h na dobę, przyjdzie, pogra 2-3 godzinki  i wyjdzie, gdzie tu widzicie problem? Na kazdym serwerze jest zawsze ten jeden spoceniec, to dlatego ze rangi i poziom umiętnosci na serwerach społecznościowych jest bardzo różny, jezeli tego nie pojmujecie to prosze zamknąc serwer lub zlozyc rezygnacje i dać sie zająć serwerem komuś bardziej kompetentnemu. #Żenada 

 

 

edit:// patrząc na gre całego serwera moim zdaniem to miejsce waszej społecznosci jest na aim mapach i botach a nie oto tu kolegi na jakichś faceitach, widac ze chlopak wie co i jak w tej grze a wy go za to karacie xD 

SieXn3L.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że cała skarga została napisana naprawdę na siłę, uwarunkowana czystą chęcią zaszkodzenia nam - zespołowi serwera OnlyMirage#3 - w tym Administratorowi forum (o czym wzmianka musiała zostać koniecznie dodana). Nie ukrywam, że nie do końca popieram sposób argumentacji osób, które zadecydowały o nadaniu blokady dla w/w gracza, jednak został on odbanowany niemal 24h temu. Jaki jest zatem sens pisania tematu o tym, gdy sprawa ta została już dawno rozwiązana? Pomijając wszelkie kwestię, które zostały tutaj nad wyraz wspomniane, chciałbym tylko zaznaczyć, że regulamin serwera OM#3 zawiera wzmiankę o możliwość nadania blokady decyzją administratora/ów, w wyniku wspólnej decyzji, bez podawania konkretnego powodu. W dodatku serwer, będący niebotycznym powodem do zmartwień o renomę Csowicze.pl korzysta z zewnętrznego (prywatnego) SourceBansa, dlatego też w żaden sposób nie utrudnia rozgrywki graczom na pozostałych serwerach pod skrzydłami niniejszego forum. :)

 

@ Boski Z PolskiNie próbuj być śmieszny i odpuść sobie, bo Twoje wypowiedzi są co najmniej żenujące. 

 

@ Boski Z Polski @ Mechu jeszcze raz zaznaczam, że regulamin serwera stwarza nam (administracji) przestrzeń do zablokowania dostępu graczowi, bez podawania konkretnego powodu. Ban, będący ogromnym powodem do zmartwień o wizerunek całej sieci serwerów mógł równie dobrze zostać nadany bez powodu - decyzją administracji. Gracz ten został natomiast niemal od razu odblokowany, w dodatku ponownie grał na serwerze, więc wątpię, że żywi do nas szczególną niechęcią. Zatem co mają na celu te wszystkie obraźliwe i prześmiewcze komentarze? Szukanie zaczepki? Brakuje wrażeń? 

Edytowane przez Lexxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem pare razy ale dodam od siebie ze beka z @ Chumiz tego co napisal to chce zerowac na 12 latkach za hajs od matki a jak ktos go naj***e bo jest gownem w gierke to powinny go zbanowac i najlepiej wyjebac na ukraine na wojne XDDDDDD 

 

Ogromny minus dla calej administracji sieci serwera jak i wlascieli ze do tego dopuscili nastepnym razem bede wiedzial zeby sie nie pojawiac na tej serwerowni bo moge byc za dobry i dostane bana a jak zmarnuje swoj cenny czas na odwolanie to argumentem bedzie zebym oplacil serwer XDDDDD 

 

SMIECH WSTYD I ZENADA

 

Mam nadzieje ze dojdzie to do kazdej osoby jaka zyje i nie pojawia sie na tym serwerze za to jak potraktowali gracza 

 

Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując jednym słowie wypowiedzi "panów" @ Chumi  oraz @ Lexxx

Żenada

 

4 godziny temu, Chumi napisał:

Nie no jasne, masz pełną rację. W takim razie przelej mi pieniądze na reklamę serwera i hosting to się dogadamy.

Yyy, nie? Dlaczego? Wizerunek serwera > Kasa

 

@ Chumi nie w każdej relacji jest jak ty sądzisz, ale skoro materializujesz tak małą, durną sprawę, to chyba ciężkie masz relację z drugą osobą. Powiedziałbym, że ciężkie i krótkie. :Kappa: 

 

4 godziny temu, Chumi napisał:

Widzisz, prowadzenie serwera samo w sobie wymaga dość dużego wkładu finansowego. Potwierdzi to z resztą @ Lexxx który płaci za reklamy oraz @ Tyler który wcześniej się tym zajmował. Co prawda, nie ma tego nigdzie w regulaminie iż nie można być zbyt dobrym, ale nie oszukujmy się, lepiej się wchodzi na serwer na którym jest 2 gości "spoconych" czy 15 którzy grają jako tako? Na to pytanie niech każdy sobie sam odpowie.

 

Chłopaczku, bujasz w oblokach.

Tutaj na sieci z pewnością są osoby, które prowadzą/prowadziły własne serwery i w tym momencie Cię wyśmiały. W cs:go reklamy są o wiele tańsze niż w 1.6, a jakoś żaden właściciel nie banuje kogoś bo ktoś jest lepszy. Z resztą. Można utrzymać serwer bez reklamy, ale to już trzeba po prostu umieć.

Lepiej się gra na serwerze, gdy na serwerze jest odpowiedni poziom. Ja to lubię grać z lepszymi bo po prostu mogę się od nich uczyć oraz mam większą satysfakcję jak zabiję lepszego gracza. Za poziom na serwerze odpowiadają gracze, a wy chcecie takich graczy zbanować. 

 

4 godziny temu, Chumi napisał:

Nikt nam pieniędzy nie zwróci, czego nawet nie żądamy, bo sami się w ten interes wplątaliśmy.

To po co o tym wspominasz? :Waitwhat:

 

4 godziny temu, Chumi napisał:

Jednak celem każdego serwera jest:

a) Mieć go zapełnionego

b) Mieć administrację, która zna się na rzeczy

c) Serwer, który sam siebie w większym czy mniejszym stopniu opłaca

Cele wyssane z palca, ale czego można się spodziewać od takich znawców :kekw:

 

a) +

b) system się wyjebał na plecy

Postanowiliście zbanować gościa za to, że jest lepszy. O jakim doświadczeniu piszesz?

c) z racji, że to cs go, to może tak być

 

4 godziny temu, Chumi napisał:

Nie jestem w 100% pewien, jednak w 99%, że dwójka ludzi nie zapewni nam na tyle dużego dochodu, o ile jakikolwiek, aby utrzymać serwer w momencie, w którym w 90% się samemu opłaca. Jaki jest sens w takim razie mieć serwer, skoro nikt na nim nie siedzi, albo jest dwójka gości, którzy zabijają całą zabawę z gry? Wydaje mi się, że żaden, bo to tak jakbyśmy nasrali na pieniądze i wyrzucili je w błoto.

 

 

Masz rację, 2 osoby, to nie połowa serwera. Prosta matematyka XD

Hmm, przecież macie graczy

Jakim cudem dwóch czystych graczy jest w stanie zepsuć rozrywkę całemu serwerowi? :waitwhat:

 

4 godziny temu, Chumi napisał:

Czy psujemy tym renomę sieci CSowicze? Chyba mi się nie wydaje, ponieważ specjalnie na nasze potrzeby stworzyliśmy własnego SourceBans, dzięki czemu tacy gracze mają możliwość wejścia na inne serwery mimo bana na naszym.

Tak, psujecie renomę.

Banujecie graczy, którzy są lepsi od przeciętnych graczy serwera. 

Co ma stworzenie własnego sourcebansa do wizerunku? Nic. 

 

4 godziny temu, Chumi napisał:

Decyzja co do tego bana również została jako tako podjęta przez graczy serwera, a to właśnie dla nich tworzymy serwer.

ro*********ś system.

Uwaga uwaga. Od dzisiaj gracze, płaczki będą banować graczy. Who needs admin?

Wspomniałeś coś o waszym doświadczeniu. Podtrzymujesz zdanie?

 

4 godziny temu, Chumi napisał:

W skrócie, nie każę nikomu grać jak ziemniak, jednak ciągłe zabijanie przez jednego gościa jest wkurzającom rzeczą, która ma potencjał zabicia serwera. No bo na co wchodzić na serwer, jak ciągle się ginie bez możliwości zrobienia czegokolwiek? Albo zrobimy rage quit, albo pójdziemy na inny serwer/inną sieć. Żadna z tych dwóch opcji nie jest dla nas dobrym rozwiązaniem, dlatego sensownym może być podjęcie wywalenia jednej osoby, niż stracenia 15.

 

TO NIE GRACZ JEST PROBLEMEM, A PROBLEM SĄ GRACZE. SKORO SĄ SŁABI, TO BĘDĄ DOSTAWAĆ W CIRY. PROSTE I LOGICZNEGO

 

Nie wiedziałem, że na tego typu serwerach możesz zostać zabity od razu na spawnie.

 

4 godziny temu, Chumi napisał:

PS. Dodam tylko, że ten oto odwołujący nie ma na ten moment bana, i nie jest na niego on zaplanowany, jednak istnieje taka możliwość.

Jprdl

I tak go zbanujecie, więc czemu nie napiszesz tego wprost?

 

Oj @ Chumi

Zacznij w końcu myśleć.

Masz u nas rangę, jaką masz. W sumie nadal nie wiem czym sobie zasłużyłeś na nie skoro masz wyjebane na nasze zasady. Jesteś na urlopie od listopada, a teraz ustawiłeś sobie urlop do końca miesiąca. Zastanawiam się skąd pomysł na urlop, skoro na nim jesteś od początku przyjścia na sieć. 

 

"Nie zamierzam się zmieniać, tylko dlatego, że nie jesteśmy na Errorhead" ~ @ Chumi, administrator nowej generacji. Zapomniałem dodać, że ja się nie znam bo "nigdy dziewczyny nie miałem " i skąd ja mam wiedzieć takie rzeczy jak ty?

 

impostor.jpg

 

Teraz trzeba przejść do kolejnego mózgu operacji "Zbanujny lepszego gracza", @ Lexxx

 

 

3 godziny temu, Lexxx napisał:

Uważam, że cała skarga została napisana naprawdę na siłę, uwarunkowana czystą chęcią zaszkodzenia nam - zespołowi serwera OnlyMirage#3 - w tym Administratorowi forum (o czym wzmianka musiała zostać koniecznie dodana).

 @ drenn raczej nie pisze skarg na siłę. W tym przypadku tylko wskazał palcem temat, który podejrzewam, że poszedłby w zapomnienie. 
Generalnie, to sami sobie szkodzicie jakimiś śmiesznymi wypowiedziami takimi jak ta, @ Chumi @ Bartłomiej czy @ MrVarnaz (który od samego początku jest memem) 

 

 

3 godziny temu, Lexxx napisał:

Nie ukrywam, że nie do końca popieram sposób argumentacji osób, które zadecydowały o nadaniu blokady dla w/w gracza, jednak został on odbanowany niemal 24h temu.

Przecież, to gracze zadecydowali o banie XD

 

4 godziny temu, Chumi napisał:

Decyzja co do tego bana również została jako tako podjęta przez graczy serwera, a to właśnie dla nich tworzymy serwer.

 

 

3 godziny temu, Lexxx napisał:

Jaki jest zatem sens pisania tematu o tym, gdy sprawa ta została już dawno rozwiązana?

Nie została rozwiązana ponieważ tak jak napisałem opiekun UBT, "jednak istnieje taka możliwość."

 

 

3 godziny temu, Lexxx napisał:

Pomijając wszelkie kwestię, które zostały tutaj nad wyraz wspomniane, chciałbym tylko zaznaczyć, że regulamin serwera OM#3 zawiera wzmiankę o możliwość nadania blokady decyzją administratora/ów, w wyniku wspólnej decyzji, bez podawania konkretnego powodu.

No i spoko. My, społeczność sieci mamy prawo wyśmiać wasze punkty 

 

 

3 godziny temu, Lexxx napisał:

W dodatku serwer, będący niebotycznym powodem do zmartwień o renomę Csowicze.pl korzysta z zewnętrznego (prywatnego) SourceBansa, dlatego też w żaden sposób nie utrudnia rozgrywki graczom na pozostałych serwerach pod skrzydłami niniejszego forum. :)

 @ Chumi pisał o waszym doświadczeniu. Widzę, że się pomylił.

 

Czaisz bazę, że jak jak gracz pójdzie gdzieś indziej i powie za co dostał bana, to ludzie będą mieli beke?

 

be.png

To uczucie kiedy cały chatbox się z Ciebie śmieje, więc musisz wspomnieć o regulaminie. 
Swoją drogą, @ Lexxx

 

beczka.png

Kiedyś to były warny na tym waszym syfie. 
Zgłoszenie wiadomości "je*** Cię kur**" było Twoim zdaniem gorsze niż samo napisanie, więc proszę. Nie wspominaj nic o regulaminie ;)

Jesteś na csowiczach, nie na errorhead. Rozumiem, że kolorki może są podobne, ale razem z kolegą @ Chumi możecie postarać odnaleźć się w tej nowej społeczności. 

 

Może święty nie jestem, ale ja potrafiłem przyznać się do błędu :P 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Uważam tak jak reszta osób wyżej. Taki cyrk to nie na tej sieci. Nie zdziwie sie jak wprowadzicie składki dla lepszych graczy, lub dla osób z /top15 bo odstraszają graczy. Mam nadzieje, że administracja sieci nie zamiecie tego pod dywan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie