Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od bana na serwerze 145.239.237.122:27015. Admin: Bartuś Flame/Troll perm :o


cox

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: hunt


IP / Steam ID*:STEAM_0:1:446746509


Admin banujący:Bartuś  


Data i godzina otrzymania bana*:08-03-22 19:50:23


Runda: nie było mnie na serwerze


Serwer*:145.239.237.122:27015


Powód:Działanie na niekorzyść społeczności serwera / trollowanie


Link do demka*: No Demos


Wycinek z konsoli*:

Connected to 145.239.237.122:27015


Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://mirageonly.pl/sourcebans/ aby poznać szczegóły.


(nie)Krótki opis sytuacji*:

Wyjaśnienie sytuacji, nie stricte bana ale całej sytuacji PROWADZĄCEJ do bana

 

Jako że nie było mnie na serwerze podczas otrzymywania prezentu w postaci blokady, pozwolę sobie na wyjaśnienie sytuacji gdyż tutaj panuje korupcja(!!!)

Działanie na niekorzyść serwera, zarzut niesamowicie gargantuiczny, został on bardzo nadinterpretowany i podciągnięty pod taki paragrafik abym nie mógł się od niego uwolnić, lecz tutaj sprostowanie:

Kilka dni temu otrzymałem blokadę(permanentną) za rzekome używanie nielegalnego(!!!) oprogramowania! Jest to niesamowite gdyż dzień później grałem z powrotem. Unban mojej osoby, spotkał się z falą hejtu i gdyby nie ja i moja silna psychika, te osoby miałyby życie biednego człowieka na sumieniu, nie wiem czy ktoś inny byłby w stanie wytrzymać taką nagonkę na swoją osobę. Nie odzywam się na serwerze, bo zazwyczaj nie ma na nim zbytnio osoby do konwersacji, gram sobie w celu relaksacyjnym- jednak to wystarczy aby osoby nieustannie mnie obrażały, były w stosunku do mnie opryskliwe, zachowywały się w sposób ordynarny i prymitywny.(oczywiście administrator był na serwerze, kilkukrotnie był w naszej drużynie i nie reagował-czy kultura osobista jest karana tylko w tedy kiedy jej brak jest okazywany administratorowi(???) czy chodzi tutaj o zaprzestanie szerzenia się zgorszeniu oraz zabicie rozwoju 10-letnich dzieci uprawiających stosunek płciowy z rodzicami?)

Mam nałożonego na kocie muta zatem każdy kto twierdzi że go obraziłem ,zachowałem się w stosunku do niego NIEADEKWATNIE w stosunku do sytuacji, robi to na własną odpowiedzlność aczkolwiek neguje wszelkie takie zarzuty gdyż takich zwrotów nie używam :)

Trollowanie, może warto poświęcić troszkę czasu i przemyśleć za co chce się zbanować gracza...

Od początku, jestem wyzywany za cheaty gdyż robię NIESAMOWITE statystyki (gdzie z każdym meczem moje k'd spada tak btw.) ....no ok.... ale to chyba nie jest trollowanie xD

Nie no serio, wczoraj Pan z @tagiem @Head-Admin wszedł na serwer, chwilkę pograł i spalił jana wychodząc na vanisha... no ok...

Nie wiem co chciałeś tym osiągnąć ale tak jak mówiłem załóżcie na serwerze hltv i oglądajcie moje fragmovie

po jakimś czasie wrócił zadowolony i napisał na czacie że sprawa będzie załatwiona a gracze dowiedzą się o tym później... OK

Ale na litość boską jaka jest słuszność tej blokady?

nie ma jej, dlatego proszę o OBIEKTYWNE rozpatrzenie tej farsy bo inaczej tego nazwać nie wolno, jest to próba eksterminacji mojej osoby jak jakiegoś szczura czy innego robaka czy żyda, tak się nie robi, jest to niehumanitarne i nie zgodne z prawami człowieka.

Pozdrawiam ponownie, mam nadzieję że w UB teamie są osoby potrafiące to dostrzec

I'm appreciate

cox

Ryan Reynolds Ugh GIF by 20th Century Fox Home Entertainment

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bana dostałeś za utrudnianie gry graczom na serwerze. Jeśli uważasz, że spoko jest wbić na serwer wiedząc bardzo dobrze o tym, iż znacznie odstajesz poziomem od przeciętnego gracza na serwerze społeczności i ładowanie po 70 fragów na mecz jest spoko, to niestety się przeliczyłeś. Skargi były liczne. Większość serwera była za tym, abyś dostał bana i nie grał już więcej u nas.

Serwer tworzą gracze, a przez Ciebie graczy ubywało, bo się „pociłeś” jak typowy tryhard i zabierałeś fun z gry.

Jeśli jakimś cudem masz nadprzyrodzone umiejętności, że nawet globale na MM potrafisz jechać do 60 fragów, to niestety serwery społeczności nie są dla Ciebie. Polecam wdrożyć się w temat Faceit'a bądź sceny profesjonalnego esportu, a nie denerwować przeciętnych graczy na serwerach (bo nasz to nie jest pierwszy w Twojej jakże zaistej historii gamingowej) i odbierać fun z gry na serwerze..

Ban został nadany słusznie za porozumieniem obu stron Właścicieli Serwera oraz po licznych skargach graczy. Po prostu Twoje miejsce jest gdzie indziej, aniżeli randomowy serwer społeczności z graczami, którzy w wolnym czasie chcą sobie pograć ze znajomymi.

Jeśli uważasz, że pisanie z premedytacją odwołania i używanie słów jakbyś był na 3 roku filolologi polskiej coś zdziała, to się mylisz.

Ban zostaje. Tyle w temacie.

 

ezgif.com-video-to-gif.gif

waldek.gif

Myślisz, że mogę Ci w czymś pomóc? W takim razie pisz śmiało! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z 4 w@ serwera wypowiem się na temat. 

Rozmawialiśmy na temat tego, że dostajemy skargi na twoje granie od dużej ilości graczy z serwera. Wiele osób z serwera podejrzewało Ciebie o używanie wspomagaczy (stąd wiadomo ban i dalszą historia z UB)  okazało się że jesteś czysty, ale czy wykrecanie 50 killi co mecz i tak na prawdę psucie innych ludzia rozgrywki jest nieładne? 

Ludzie przychodzą do nas pograć, pobawić się, również z nami porozmawiać a pan troszeczkę pomylił lana z serwerami społecznościowymi. W 100% zgadzam się z odpowiedzią Kolegi u góry ponieważ długo na ten temat rozmawialiśmy.  Nie jest to nie przemyślenia decyzja wręcz przeciwnie. 

 

Dla mnie ban zostaje

 

Pozdrawiam

@ MrVarnaz


Kontakt: STEAM , FORUM 

sygnatura od kubusia eh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę @ MrVarnaz, to nie ma nigdzie w regulaminie zakazu wykręcania 50 killi. Co prawda, nie dla wszystkich to fajne, jednak dawanie bana za to że ktoś lepiej gra chyba też nie jest w porządku.

To napisałem jako członek UBT.

 

Jednak i tu też prośba do odwołującego się. Do „ekstraminacji” Żydów itp. Tego nie porównuj. Pamiętaj też, że właściciele serwera mają możliwość użycia karty pod tytułem „decyzja wyższej administracji serwera” i wtedy już nie ma co do gadania. UB dostałeś przez to, że powód bana był nieprawidłowy, jednak zastanów się, czy rzekomy atak na twoją osobę nie ma jest czasami w jakimkolwiek stopniu słuszny. PS. HLTV jest na serwerze, ale nie mamy na tyle nudnego życia aby twoje „frag movie” oglądać.

To napisałem jako Właściciel wymienionego serwera, UBT i a@ forum. 


@ UB Team CS:GO jakbyście mogli dać mu ub byłoby mi przemiło :)

 

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

Przez Gość,

Ban zdjęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie