Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane [Odwołanie] Eziekk


Eziekk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  Eziekk
Wartość punktów ostrzeżeń:  2

Nadający Ostrzeżenie: Klusia
Powód Ostrzeżenia: Spam
Uzasadnienie Odwołania: Jako, że mam już niewiele do 10 punktów nie zostaje mi nic innego tylko pisać odwołanie. 

Dostałem ostrzeżenie za wyslany filmik w temacie O MNIE jako ODPOWIEDZ do powyzszej skargi DO USUNIECIA, ktora i tak miala zniknac z forum. Według mnie jeśli cały post jest już skasowany, każdy wpis został zmieniony na "Do usunięcia, nie ważne" w pomylonej zupełnie skardze to moja odpowiedź co do skargi też powinna być tak traktowana. Wyżej toczyła się rozmowa 2 czy tam 3 osób, które pisały pare postów na raz w formie dyskusji ze sobą jak na chat, konsekwencji tego nie widziałem. Ogólnie nie rozumiem po co było to ostrzeżenie jeśli cały ten temat to był jeden wielki śmieć który czekał na przeniesienie go do kosza. Co innego te dwa inne warny, które mam. Przy nich temat jest nadal aktualny, widoczny i widać, że napisałem "nic nie wnosząc do tematu", ale własnie przez tego pierwszego dostałem już 4 punkty +3d bana +7d bana.

 

Nie widzę go w archiwum, dlatego nie mogę wysłać linku czy czegokolwiek potwierdzającego jego istnienie. Było to chyba 9 lutego.

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten temat jak widzę. 

 

Warny dostałeś za publikację 2 postów w dyskusji z małolatem. Gdzie regulamin nakazuje edytować post by uniknąć niepotrzebnego spamu. 

 

Warny są słuszne. Wiec zostają. 

 

@ Eziekk lubię cię dobry chłopak z Ciebie, dobrze nam się współpracuje, wiec jeśli chcemy trzymać się dalej tej współpracy.  Stosuj się do regulaminu forum. Jeśli Twoje konto na forum zostanie zablokowane. Nasza współpraca się skończy. 

 

 

ostrzezenie_zostaje.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie