Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Szybkigrzes


zTerorysTa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: !J0K3R!

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : 

 

Powód skargi: Dobra zacznę  od tego .Rok temu jak tu grałem już nie poblubiłem grzesia on dobrze o tym wiedział za to że mniej wiecej. Był takim dzieckiem ty "Sihzer" czyli bez mutacji pyskaty i próbował przekamażać wszystko na swoje.Wiec został zwyzywany od najgorszych dzieciaków. Ale do czego zmieżam przyszedł nowy rok postanowiłem wrócić do Pc , wiec kupiłem wchodzę na serwer patrze "Szybkigrześ".Myślę sobie oho będzie ciekawie, akurat był reset.Założylismy gang na "niby" pół ja dałem 70% on 20% i mu powiedział że daje mu zastepce ale za kazdego dodanego członka widze 15k dla mnie ,on że spoko nie ma problemu. No i do czego dąże nadawał ludzi swoich bez konsultacji pytałem się 1 2 3 4 na steam gdzie są szlugi dla mnie za tych ludzi,miał mnie w du**e nie odpisywał unikał odpowiedzi i olewał mnie. Więc mnie wkurwił i go wyjebałem z gangu powiedziałem że ma "wypierdalać kopać buraki  na polu" wiem mój bład jestem wulgarny ale szczery co do fałszywych ludzi. . Obiecałem mu dużo , że kupie mu Prime w csgo skiny za 20zł :D bo jak usłyszał co robię z pieniędzy na co dzień to był w szoku. I ostatnio grzesiu coś bardzo zaczął płakać siedzi na spect i obserwuje jak gram zamiast ruszyć się do CT ponieważ jest adminem. Piszemy mu "admin ct" ale nie grzesia nie ma udaje AFK bo chyba boisz się że znowuuuu będą bunty. Grzesiu jeżeli to czytasz a musisz bo do tego doprawadził twój płacz. To wiedz że banami za bele za co mnie nie przygonisz bo ja takich jak ty na sniadanie zjadam. Ja tylko proszę Administacje wyższej rangi o ogarnięcie tego gościa bo siedzi na spect , albo przegłada demka i patrzy czy go czasem nie obraziłem to musi byc juz przesada.W ciągu 3 dni rozdał 10 banów w moją strone czy to jest chore?! Niepozdrawiam i czekam na wypowiedź wyższej rangi niż ludzie bez flag 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): 10 banów w amx !!!

 

Czas zdarzenia:  Od tygodnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ to fakt chłop więcej afczy niż gra przykład z dzisiejszej mapy dopóki nie wbił jakiś strażnik to tak cały czas sobie afczył i to nie pierwszy raz. 

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrażasz prowokujesz graczy to lecą bany mówisz że masz wyje#### w te bany i będziesz dalej obrażał a teraz splakales się na forum xd a że siedzę na spekcie to właśnie z twojego powodu bo dostaje skargi na stemie i ss co odwalasz na serwerze jak nie ma adminów to muszę sprawdzić dema bo na słowo wierzyć nie można. W skrócie wyzywaj i prowokuj dalej a bany dalej będą już pisałem do adk na twój temat.

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę ci kto zaczął konflikt od twojego oszustwa serwerowego. Będę cie obrażał bo na to zaslugujesz. Ciekawe że nikt inny oprocz Shizer i ciebie nie płaczą ze ich wyzywam swoim zachowaniem prowokowaniem do wyzywania banujesz za jakies "fk" bez wyjaśnień to kto tu jest spłakany ? Co bys zrobił dzieciak bez admina powiedz ? Później dodam do skargi jaj obrazasz mnie od "głupich i niedorozwinietych" tylko jak na razie po jakości twojej wypowiedzi na skarge wnioskuje ewidentnie kto tu ma mniej takzwanego IQ. Czekamy na wypowiedzi innych na ten temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiłeś mnie bez powodu a gdy zapytałem za co mówiłeś że za granat którym nie rzuciłem mówię ci jak normalny człowiek ze to nie ja s ty ze jak mi się nie podoba to mogę skargę na forum napisać xd no chyba po to mam falgi żeby nie dopuszczać do takich sytuacji. Nie wiem o jakim oszuście mówisz jak za nie brałem szlugow za dodanie do gangu bo dodawałem samych znajomych, tłumaczyłem ci że przed resetem byłeś w moim gangu gdzie nic nie wpłaciłeś wiec nie wiem czemu "plaszczesz" na tym forum. W ogóle nie wiem czy ty piszesz skargę na mnie czy po prostu psychika ci nie wytrzymała i chcesz się wyżalić 

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bardziej chodzi o obrazy które pisałeś na serwie w stronę szybkiego i chyba tylko dla tego dostajesz bana to w czym problem ? Nawet dzisiaj  pisales  Jebacgrzesia ban jak najbardziej słuszny skoro czuł się obrażony.  Robisz patole to masz patole Nie pozdrawiam  :) 

Edytowane przez psyHo
PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie oszustwo ze szlugi mialy isc do mnie i nie interesuje mnie kto twój znajomy. Co ty mi mowisz o jakims twoim gangu co bylem w nim 3 dni czlowieku. A i dodam ci co ty mozesz wiedziec o niszczeniu psychiki jak ty nawet słowa nie wydusiłeś jak doszło do spiecia. Chciałem konfrontacji na ts3 to wbiłeś i zacząłeś nagrywać myślisz ze ja głupi jak ty jestem. Mówi 17- latek mieszkający na nie wielkiej wsi dążący 62kg ( własnie stąd ksywa gruby). I szkoda twoich zbędnych wypocin bo nie odniosles sie do żadnego wątku co przectawiłem w skardze. A co do twojej wypowiedzi dzięki juz wiec kto strzela z ucha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę tą gó**o burzę bo i tak nic do siebie nie dochodzi. Wspominasz o jakiś gangach tak jak mi jedna osoba powiedziała co ma piernik do wiatraka. Wspomniałeś o tsie tłumaczyłem ci że nie słyszę się ogólnie dźwięku z tsa nie słyszałem. Napisałem do dziecko lat 15 żeby ci napisał że nie jestem na twoim kompie i nie słyszę TSA i spytałem czy wie jak to rozwiązać okazało się że coś w ustawieniach ale nie chciało mi się już szukać. Wypowiadasz publicznie ile mam lat ile ważę chociaż skąd ta wagę wziąłeś to nie wiem xd..Na koniec dodam że skarga jest i tak niesłuszna gdyż każdy ban jest uzasadniony do twoich czynów.

Nie pozdrawiam 

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

3 godziny temu, zTerorysTa napisał:

Założylismy gang na "niby" pół ja dałem 70% on 20% i mu powiedział że daje mu zastepce ale za kazdego dodanego członka widze 15k dla mnie ,on że spoko nie ma problemu. No i do czego dąże nadawał ludzi swoich bez konsultacji pytałem się 1 2 3 4 na steam gdzie są szlugi dla mnie za tych ludzi,miał mnie w du**e nie odpisywał unikał odpowiedzi i olewał mnie.

Wszelkie ustalenia zostały zawarte między wami, "Administracji wyższej" nic do tego, jeżeli któraś ze stron się nie wywiązała, my nie możemy nic w tym kierunku egzekwować. Zawsze jako założyciel miałeś i masz opcje usunięcia członka gangu.

 

3 godziny temu, zTerorysTa napisał:

I ostatnio grzesiu coś bardzo zaczął płakać siedzi na spect i obserwuje jak gram zamiast ruszyć się do CT ponieważ jest adminem. Piszemy mu "admin ct" ale nie grzesia nie ma udaje AFK bo chyba boisz się że znowuuuu będą bunty.

Admin/Strażnik nie ma obowiązku wchodzenia do CT jak jest brak chętnych, wiadomo jako osoba z rangą może wejść do CT aby gracze nie zniechęcali się gdyż nie ma prowadzącego, lecz jak już napisałem to nie jest obowiązek.

 

Co do siedzenia na Spect to wiadomo, że jestem przeciwny nabijaniu godzin w ten sposób.

 

3 godziny temu, zTerorysTa napisał:

Ja tylko proszę Administacje wyższej rangi o ogarnięcie tego gościa bo siedzi na spect , albo przegłada demka i patrzy czy go czasem nie obraziłem to musi byc juz przesada.W ciągu 3 dni rozdał 10 banów w moją strone czy to jest chore?!

 

Rozumiem, że tutaj jest sedno skargi, tak więc :

1. Siedzenie na spect nie jest zabronione (Administracja wyższa rozumie, że czasami trzeba coś zrobić np. pójść do toalety itd. ), lecz ewidentne nabijanie godzin jest zabronione.

2. Nagrania z HLTV są ogólno dostępne i nie mogę Adminowi zabronić przeglądania ich.

3. Co do banów też nie mogę się przyczepić jeżeli były one słusze a kary wymierzone nie były inne niż w taryfikatorze banów.Bez tytułu.png

 

4. Co do ostatniego bana prosiłbym Admina @ no risk, no fun o nie egzekwowania banów z opóźnieniem na własną rękę , jeżeli ktoś CI zgłasza nieprawidłowe zachowanie na serwerze najlepiej aby złożył skargę na forum, gdyż nie mówię tutaj o tym dokładnie przykładzie, lecz ogólnie, ponieważ uważam, że każdy ma prawo do obrony, bądź uzasadnienia swojego zachowania. Tutaj nie ma samosądów .

 

5. Rozumiem, że macie między sobą problem i szkoda że nie potraficie załatwić tego między sobą. Bardzo nie podoba mi się ton tej konwersacji, zwłaszcza po stronie Admina, który powinien wykazywać troszkę więcej dystansu, wyrozumiałości oraz kultury w swoich wypowiedziach.

 

Skarga odrzucona lecz, Admin dostaje ostatnie upomnienie słowne za nadmierne siedzenie na SPECT oraz ostatnie upomnienie słowne za kulturę w swoich wypowiedziach. Nie które rzeczy da radę napisać w taki sposób żeby znaczyły to samo, a nie świeciły brakiem kultury ( mam tutaj na myśli m.in. nie potrzebne określenia oraz nie potrzebne wykłócanie się w komentarzach)

 

Ponadto proszę abyście obydwoje zgłosili się do mnie na rozmowę/konfrontacje na komunikatorze głosowym.

 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

 

Edytowane przez aDk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie