Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Propozycja dot. urlopu


M1STRZU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przychodzę do was z propozycją która dot. urlopów. Jak wiemy teraz możemy wziąć urlop raz na 2 tygodnie i może trwać max. miesiąc a co wy na to aby można było wziąć urlop raz na miesiąc i trwałby np. max 2-3 tygodnie. Piszę tą propozycję ponieważ widzę że sporo osób ma tu co chwilę urlop. Nie będę tutaj wskazywał kto ale radziłbym coś z tym zrobić. Proszę o rozważenie tej propozycji. Pozdrawiam.

 

@ P00F tu chodzi o to żeby urlopy były krótsze a nie przedłużane i żeby rzadziej można było je brać

Edytowane przez M1STRZU

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest to dobra propozycja, moim zdaniem można to spokojnie zmienić. Nie jest to również jedyna rzecz do zmiany. Z tego co wyczytałem skoro można wziąć urlop raz na dwa tygodnie, a urlop może trwać max miesiąc, to wynika z tego, iż można wiecznie siedzieć na urlopie i nic nie robić, a ranga zostaje, no bo przecież urlop. Jak widzicie jest to niedopatrzenie i to spore. A jeśli zdarza się, że ktoś ma dłuuuugi urlop, załóżmy na 3 miesiące, z jakiegoś powodu. No to po prostu oznacza, to iż ta osoba nie jest odpowiednią osobą na swojej randze. Mówię tu o jakichś adminach, typerach itp. No chyba, że ta osoba jest od wykładania kasy i świecenia kolorkiem. Reasumując, wyższe ograniczenia co do urlopu by się przydały, a jeśli ktoś nie ma czasu to niech zrezygnuje z rangi i da szansę innym. 

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie. Jaki jest tego powód ? Różne sytuacje w życiu się zdarzają, ja np. Miałem wypadek a kilka dni wcześniej skończył mi się urlop i kolejnego nie mogłem, a jak by był jeden na miesiąc to już w ogóle mógł bym mieć problemy jeśli, nie poinformował bym kogoś wyżej,. Wracając do meritum sprawa częste branie urlopów bez informowania może być liczone jak brak wykonywania obowiązku na danym stanowisku, więc konsekwencje z tego powinny wyciągać z rangą wyżej od danych osób. Jestem tego zdania, że jeśli ktoś bierze masowe urlopy konsekwencje powinny wyciągać rangi wyżej 

Edytowane przez Nyguss

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jako Administracja możemy wam przedłużyć urlop, jeśli będzie to konieczne. Wymogiem jest tylko racjonalny powód, a nie że "nie chcę mi się" to dajcie urlop mi jeszcze.

Według mnie propozycja zbędna. 

 

@ M1STRZU Także możecie skrócić sobie je wystarczy do nas napisać.

Nadal uważam za zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysł nie będzie zbytnio pasował. Dlaczego? Życie prywatne stawiamy na miejscu pierwszym i wiemy, że życie potrafi płatać różne figle i nigdy nie wiadomo co się stanie,

więc czasem trzeba będzie napisać urlop krótszy a czasem dłuższy. Sądzę też, że Administracja nie miałaby nic przeciwko dać trochę dłuższy urlop z przyczyn prywatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png

Sprawy dotyczące urlopu zostają. Kolejne możesz brać po 14 dniach, bo każdy ma swoje życie prywatne.
Każdemu czasami trzeba wziąć wcześniej urlop i nie będziemy przez jakieś widzimisię skracać tego. Czas trwania urlopów zostaje jak jest ( tj. 30 dni ) i po 14 dniach możesz brać kolejny ;) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie