Skocz do zawartości

Zablokowane [Games Support] matrix:)


matrix:)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: matrix:)
Imię: Daniel
Wiek: W marcu 17 wiosen.
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: ile to nie wiem, ale wchodzę co chwile na forum.
Czy pracowałeś już na takiej posadzie? nie od czegoś trzeba zacząć, nie wiem jak i co ale postaram się jak najszybciej ogarnąć.
Opisz siebie: jak wyżej pisze mam na imię Daniel, pochodzę z małej miejscowości niedaleko białegostoku, lubię grać, słuchać muzyki, i jeździć na rowerze, jestem w miarę spokojny, sumienny i zaangażowany w pomoc innym.
Dlaczego akurat Ty?: myślę że przyda się pomoc, mam dużo wolnego czasu, który chcę przeznaczyć na pomoc na forum.
Kontakt:forum,discord,facebook

Edytowane przez matrix:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matrix:) zmienił tytuł na [Games Support] matrix:)

na NIE

 

-zerowa Aktywność w działach

-konto na forum

+wiek 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matrix:) napisał:

Dlaczego akurat Ty?: myślę że przyda się pomoc, mam dużo wolnego czasu, który chcę przeznaczyć na pomoc na forum.

Marna argumentacja, przekonaj mnie dlaczego powinieneś mieć taką rolę, samo "przyda się pomoc" to słaby powód.

Nie spełniasz waść wymagań, które są tak śmiesznie niskie, że już bardziej obniżyć się ich nie da.

Wolałbym najpierw zobaczyć coś w twoim wykonaniu, bo takie przyjmowanie w ciemno mi się nie uśmiecha.

 

Reasumując, jestem w tym momencie przeciw.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie 
-mała aktywnosc na forum jak i w działach 
-podanie napisane jak kura pazórem
+ wiek
+pomoc 

DING DONG (3).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie