Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] Toksemik


Toksemik

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:Toksemik
Wiek:16
Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Większość z was mnie tu zna, ale jeśli trzeba to opisze swoją osobę jeszcze raz. Mam na imię Maciej, miesiąc temu ukończyłem 16 wiosen. Moimi zainteresowaniami jest piłka nożna, uczęszczam również na trening MMA oraz na siłownie ale przede wszystkim interesuję się grami. Od jakiś 6 lat gram w gry oraz przesiaduje na TeamSpeakach.
Jak się o nas dowiedziałeś: Jeśli chodzi o TeamSpeak to przez forum, a jeśli chodzi o forum to szukałem serwera z ogarniętym forum i znalazłem naszą piękna społeczność.
Co byś wprowadził w życie serwera?: Na pewno wprowadziłbym więcej eventów typu karaoke, tyralnie, 1z10 bo z tego co widzę dawno nie było żadnego tego typu eventu, a to na pewno by zachęciło ludzi do przesiadywania na TeamSpeaku. Wprowadziłbym również osobne kanały dla każdego właściciela serwera cs 1.6 oraz cs go, żeby mieli swoje strefy w których są kanały na których mogą przesiadywać np. Dać im 2 kanały i do tego 1 podkanał żeby mieli gdzie siedzieć oraz żeby gracze którzy będą mieli jakąkolwiek sprawę do jakiegoś właściciela bądź admina danego serwera nie musieliby szukać ich po kanał tylko wejść do nich na poczekalni i czekać na to żeby ktoś ich przeniósł. Jeszcze jedna propozycja z mojej strony to dodanie rang na tsie typu: Admin danego serwera oraz Właściciel danego serwera.
Twoje doświadczenie: Moje doświadczenie jest niezbyt duże bo nie pełniłem przez bardzo długi okres czasu stanowiska Admina TeamSpeak. Ale podstawowe rzeczy znam.
Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?] Miałem admina na TeamSpeaku kolegi przez okres 3 tygodni oraz próbowałem postawić swojego TeamSpeaka ale okazał się to nie wypał.
Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak
Ile możesz poświęcić czasu?: To zależy jakie mam plany na dany dzień, jeśli mam czas to potrafię siedzieć na TeamSpeaku cały dzień.
Posiadasz mikrofon?:Tak
Przeszedłeś mutację głosu?:Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byczku, ja nie wiem czy ja cie widzę jako admina na tsie, całkiem niedawno odrazu po wejściu na kanał, w którym również przebywałeś, zacząłeś odrazu od lekkich drwin i obrazy  i oczerniałeś także inną osobę, która jest ze mną związana :) może najpierw byś trochę się ogarnął z tym zachowaniem, a dopiero potem pisał podanko? ;)
Ja jestem na NIE 

:buzi:

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle co zdjęli Ci wilczy bilet. Nie raz jesteś nieznośny, zachowujesz się jak dziecko. Nie raz zawracasz komuś głowę o pierdole i ciągle nudzisz. Smarować Komus też umiesz. Nie widzę w naszych szeregach. 

Jestem na nie

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji to nie wejdą one w życie z uwagi na to, że Teamspeak ma być globalny a nie konkretnie podpisany pod forum. W takim wypadku domena również była, bądź musiałaby być podobna. Do tego jest dużo rang na forum a zmieścić to na TS3 jest trudno przy takiej ilości rang. Do tego nie każdy właściciel serwera oraz opiekun wchodzą na TS3, czeskiej już są to admini.

 

- Zachowanie/kultura

- nie tak dawno miałeś wilczy bilet, wykaz się na obecnie randze

- mało przekonujące podanie

- Popraw ogólna ocenę u użytkowników forum/TS3

 

Na Nie.

IzAa1EY.gifHMmrJqZ.gifCi9gE0L.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie