Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] `Biały -_-


`hex1e -_-

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: `Biały -_-
Wiek: 18 za nie długo
Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]:

Cześć, mam na imię Kamil, pochodzę z województwa Łódzkiego.

Jestem osobą, chyba bez konfliktową,

da się ze mną pogadać

na wszystkie tematy, pośmiać się.
Jak się o nas dowiedziałeś: Dołączyłem, do was gdy odpalałem Cs'a wbiłem na jb i Tak o to tutaj trafiłem.
Co byś wprowadził w życie serwera?: Kulturę, rozmowa bez wyzwisk, atmosfera, humorek i uśmiech.
Twoje doświadczenie: Posiadałem na jednym Ts Admina, więc wiem jak nadawać bany, wyrzucać oraz upominać.

Więc dając mi szanse na Admin'owanie dajecie mi zaufanie. O które walczę, może tego tak

bardzo nie widać ale się staram jak potrafie.
Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?] Byłem tak jak wyżej pisałem, wiadomo to było dawno

więc nie będę owijał w bawełnę, powiedzieć że nie pamiętam xD
Zapoznałeś się z regulaminem?: Oczywiście
Ile możesz poświęcić czasu?: Jak można zauważyć, nie raz potrafię siedzieć 12 h dziennie. staram się w wolnej

chwili wbić pogadać, umilić czas i wykonać swoją robotę
Posiadasz mikrofon?: Oczywiście
Przeszedłeś mutację głosu?: Szczerze, sam bym powiedział sobie, że chyba nie xDD Dla mnie mam głos jak 10- letnie dziecko, lecz nie mnie to oceniać haha.

Pozdrawiam i miłego Wieczorku życzę :D

@ Nyguss Pro po JB, ja nie grywam tam raz na dzień wejdę, częściej można mnie widzieć na DD2 oraz FFa. Pozdrawiam :taniec7:

 

@ Tyler Nic dziwnego, że mnie nie kojarzysz jak nie siedzisz na Tsie. Bodajże siedzę 12 h dziennie i ani razu nie widziałem Cię. Więc tak samo mogę powiedzieć dlaczego masz Administratora jak Cię nikt na forum nie zna :yolo:
@ Alkoholik :* Konto pod podanie XD? Jestem w miarę aktywny na forum to jakie konto pod podanie ja się Ciebie pytam ?

Edytowane przez `Biały -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Wiek

+Spędzany na Ts'ie

- Mało przekonujące podanie

 

Ogólnie cię nie kojarzę, ale się nie dziwie jak grasz na JB i tam siedzicie w kilka/kilkanaście typa. Jestem za daniem szansy. 

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie na NIE wyłącznie z grupą "NIEBO" przesiadujesz jak jest maryjan lub lewy " to ze ktoś z wyższą ranga siedzi na ts-ie nie znaczy że przybywając z danymi osobami z rangami nie oznacza ze możesz cos zyskać 
-czas
-są lepszi od ciebie w danej rangę
-konto pod podanie 

Edytowane przez Alkoholik :*

765856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jesteś osobą dosyć toksyczną, bardziej niż aktualni admini. 
 

W dniu 8.02.2022 o 20:07, `Biały -_- napisał:

 Nic dziwnego, że mnie nie kojarzysz jak nie siedzisz na Tsie. Bodajże siedzę 12 h dziennie i ani razu nie widziałem Cię. Więc tak samo mogę powiedzieć dlaczego masz Administratora jak Cię nikt na forum nie zna :yolo:

przeglądałęm bazę danych tsa/topki itp. NIc nie wskazuję na to byś przesiadywał tyle czasu, jest to po prostu kłamstwem. 

No  i są lepsi kandydaci na to stanowisko. 

 

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie