Skocz do zawartości

Zablokowane FAWORYZACJA


jasiu12123

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: yamahama

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : Wsciekly wilka , Wiagra czyni cuda

 

Powód skargi:FAWORYZACJA

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2202071223-jail_kakao_beta-1644232980-1644235020.zip , http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2202071149-jail_kakao_beta-1644230940-1644232980.zip

 

Czas zdarzenia: 07.02.2021 wstawilem 2 demka bo czas godziny to 12.20-12.40 w tych godzinach , chodzi o to ze ja przyznaje sie obrazilem tego gracza i dostalem za swoje zachowanie bana , a gracz wiagra wyzywal mnie od psow przez zawod ktory mu sie nie podoba a mnie obraza i nie zostal za to ukarany banem  , licze na ukaranie oby 2 graczy

 

PS.Wiagra wypisuje rowniez do mnie w wiadomosciach Pies .....

 

Edytowane przez jasiu12123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos mnie wyzywa od ku**w i szmat, no to pies to chyba nie jest wyzwisko takiej kategorii typu (ty kurwo,szmato itd.),  dziekuje.

 

Pies- Udomowiony gatunek ssaka drapieżnego z rodziny psowatych. zwierzę domowe hodowane m.in. dla przyjemności lub do polowań

 

Biskup mi świadkiem, bym policjanta nie nazwał przysłowiowym "psem" 

 

 

Edytowane przez wiagra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wiagra napisał:

Jezeli ktos mnie wyzywa od ku**w i szmat, no to pies to chyba nie jest wyzwisko takiej kategorii typu (ty kurwo,szmato itd.),  dziekuje.

 

Pies- Udomowiony gatunek ssaka drapieżnego z rodziny psowatych. zwierzę domowe hodowane m.in. dla przyjemności lub do polowań

 

Bóg mi świadkiem, bym policjanta nie nazwał przysłowiowym "psem" 

Boga w to nie mieszaj , nazwales mnie tak i mi sie to nie podoba bo to jest obraza nazywac kogos psem w moim przypadku ( a ten gracz dobrze wiedział ze to jest obraza w moim wypadku widac to rowniez na demku ) , prosze o ukaranie gracza za obraze mojej osoby i admina za brak dzialania w tej sprawie

Edytowane przez jasiu12123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gracz wiagra raz cię wyzwał od psa i ty coś jego wyzwał ś i ja napisałem spokój lub kultura już nie pamiętam.

I gracz wiagra już nic nie pisał nic nie wyzywał a ty zaczołeś na niego najeżdżać i się wydzierać do mikrofonu i go bez przerwy wyzywał ś i jakiś gracz już narzekał na u@ że już głowa od niego boli  i żeby dostał bana.

Wiadomość na u@ dostałem w trakcie dawania bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wsciekly wilk napisał:

Po pierwsze gracz wiagra raz cię wyzwał od psa i ty coś jego wyzwał ś i ja napisałem spokój lub kultura już nie pamiętam.

I gracz wiagra już nic nie pisał nic nie wyzywał a ty zaczołeś na niego najeżdżać i się wydzierać do mikrofonu i go bez przerwy wyzywał ś i jakiś gracz już narzekał na u@ że już głowa od niego boli  i żeby dostał bana.

Wiadomość na u@ dostałem w trakcie dawania bana.

wyzywal mnie caly czas , dobrze o tym slyszales tylko pytanie czm nie chciales zareagowac zeby dac mu bana za calokształt jego zachowania , wyzywanie od kebabow itp. nic zero reakcji wobec wiagry z twojej strony


Teraz, wiagra napisał:

Jezeli ktos mnie wyzywa od ku**w i szmat, no to pies to chyba nie jest wyzwisko takiej kategorii typu (ty kurwo,szmato itd.),  dziekuje.

 

Pies- Udomowiony gatunek ssaka drapieżnego z rodziny psowatych. zwierzę domowe hodowane m.in. dla przyjemności lub do polowań

 

Biskup mi świadkiem, bym policjanta nie nazwał przysłowiowym "psem" 

 

 

A kto powiedział o Policji , bycie w trakcie rekrutacji to jeszcze nie bycie Policjantem i wyzywanie go od psow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wsciekly wilk napisał:

I o czym gadać nie ten dział 

Pozdrawiam 

 

ty nie jestes od wydawania decyzji

Pozdrawiam


Teraz, wiagra napisał:

Gracz yamahama, za niewlasciwe tresci i kalumnie zostaje ban przedluzony do 48h. Skarga niesluszna.

haha kim ty jestes zeby takie cos mowic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 😁 

Zwroty takie jak "pały", "psy" czy "krawężniki" nie znieważają policjantów – stwierdził kamiennogórski sąd. 

Tyle w temacie yamahama.

 

Wybierając taki zawód, musisz liczyć się z ludźmi, którzy nie przepadają za pałami. Ja osobiście nienawidzę policji i mam do tego swoje powody..

Nie będę mówił jakie, bo to moja prywatna sprawa 👊 

Pozdrawiam 

                     Kogucik

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kogut007 napisał:

Dobry wieczór 😁 

Zwroty takie jak "pały", "psy" czy "krawężniki" nie znieważają policjantów – stwierdził kamiennogórski sąd. 

Tyle w temacie yamahama.

 

Wybierając taki zawód, musisz liczyć się z ludźmi, którzy nie przepadają za pałami. Ja osobiście nienawidzę policji i mam do tego swoje powody..

Nie będę mówił jakie, bo to moja prywatna sprawa 👊 

Pozdrawiam 

                     Kogucik

 

 

Kogucik zgadzam sie z toba , ale chodzi o caloksztalt jego zachowania , wyzywanie , my jestesmy ludzmi a nie psami , i mi sie osobiscie nie podoba jego podejscie do mojej osoby , zawsze jak wbija na serwer to zaczyna wyzywac ludzi , niech zmieni swoje zachowanie , dodam ze wypisuje mi rowniez na priv i mnie wyzywa , czyli pochwalasz takie zachowanie ??

Pozdrawiam Yamahama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jasiu12123 napisał:

Kogucik zgadzam sie z toba , ale chodzi o caloksztalt jego zachowania , wyzywanie , my jestesmy ludzmi a nie psami , i mi sie osobiscie nie podoba jego podejscie do mojej osoby , zawsze jak wbija na serwer to zaczyna wyzywac ludzi , niech zmieni swoje zachowanie , dodam ze wypisuje mi rowniez na priv i mnie wyzywa , czyli pochwalasz takie zachowanie ??

Pozdrawiam Yamahama

 

No takiej nachalności nie popieram... aczkolwiek możesz go zablokować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sam czat :

 

Cytat

 

yamahama -12:40:28- 'say' "chyba ty"
yamahama -12:40:30- 'say' "bocie"
yamahama -12:40:33- 'say' "wlacz walke"

yamahama -12:51:42- 'say' "wilku "
yamahama -12:51:46- 'say' "to tego bota to mowilem"
yamahama -12:51:49- 'say' "wiagry"
yamahama -12:53:09- 'say' "jak ty mozesz byc kur*a"

yamahama -12:53:11- 'say' "powiedz mi "
yamahama -12:53:30- 'say' "dla mnie jestes kur*a"
yamahama -12:53:33- 'say' "i to jebana"
yamahama -12:53:36- 'say' "pod cela"

 

 

Co do nagrań z HLTV :

 

Obydwoje się mocno popisaliście.

Szkoda mi nawet tego rozpisywać.

 

 

Gracz WIAGRA CZYNI CUDA, zostaje ukarany blokadą czasową na 30 minut, aby było sprawiedliwie i kara za czyn była taka sama.

Strażnik @ Wsciekly wilk upomnienie słowne za brak reakcji na wyzwiska itd. na serwerze. 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Edytowane przez aDk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie