Skocz do zawartości

Zablokowane #1163 Pytanie na dziś


Gość P00F

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię puszczać dym z papierosa. :dymy: Zadymiarze są super, ale niektórzy nie umieją dobrze i  z głową dymić (czyt. S..) :KEKWHAT:

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba @ Kostinio i @ SzefShizer zapytać. A tak na poważnie, raczej wolę załatwić coś słownie oraz kulturalnie, aniżeli się sprzeczać i wyzywać. Nic dobrego z tego nie będzie. Jeśli chodzi o :dylu:  no to papieroski to zło i tylko do alkoholu na potężnej fazce dobrze siadają. A jeśli chodzi o prawdziwe :dylu:  to czemu by nie korzystać z tak pięknego leku :haha: 

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kocham robić dymy, a jeszcze bardziej lubię jak wy weryfikujecue to wszystko xD 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wszystkich uspokajam. Nie cierpię jak ktoś się podpala bez powodu albo tylko po to, żeby zrobić wokół siebie szum. Szlugi jaram nałogowo (niestety) od 9 lat.  Jeżeli chodzi o inne palenie to kiedyś obiecałem ważnej osobie, że nie będę nawet próbował i się tego trzymam. Słowo chłopa ze wsi rzecz święta! :accept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię wciągać dym z wiaderka, a tak na serio to zależy, jeżeli ktoś nakręca dym to ja bardziej dodymie :fuckyou:

Edytowane przez ci4st3k :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie