Skocz do zawartości

Zablokowane #1158 Pytanie na dziś


Klusia

Rekomendowane odpowiedzi

pytanienadzis2.png

W jakim wieku po raz pierwszy spróbowałeś alkoholu i innych używek?

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pianka z piwa sie liczy to mniej niz 16 lat :kappa: wódę piłem po raz pierwszy (i jednoczesnie po raz ostatni) na osiemnastce :kekw: a papieroski to nie moja bajka :overkappa:

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 lat, ciekawa historia to jest. 

Impreza rodzinna, wszyscy drineczki z sokiem, kiedy się zbierali to drennusiowi zachciało się pić. Sięgnął po mamusi szklankę, ale nie wiedział, że to sok z wódką, gdy tylko poczuł ten gorzki smak, to pędził do umywalki niczym Shrek do Fiony dowiedziawszy się iż czeka na niego w nowej bieliźnie. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tayquil

Gdzieś tak w wieku 6 lat z tego co mama mówiła. Dziadek mi wlewał trochę do szklanki Tatry i słodził i piłem. Do herbaty też czasem mi wlewał z 2 krople spirytusu, bo lubiłem zapach. Oczywiście nie na codzień, ale od czasu do czasu. Pewnego dnia 6 letni Dawidek na propozycje dziadka odpowiedział,, rzuciłem picie ". 

 

A jeśli chodzi już o takie świadome, no to gdzieś tak koniec 6 klasy podstawówki czasem piwo. 

 

Jeśli chodzi o papieroski, to kiedyś w 2 gimnazjum wziąłem,, 4 buchy" i miałem moralniaka przez kilka tyg. Ale poza tamtą akcją, to nie paliłem, nie palę i nie mam zamiaru palić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej komunii, rodzice tańczyli w innym pokoju to ja z bratem ciotecznym wzięliśmy te resztki z kieliszków rodziców i wujków. Potem grzecznie spalim i dopiero następnego dnia już się obudziliśmy, bo to było późnym wieczorem. 🥵

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 16 lat zaczynało się pić i palić, piękne początki technikum. 

Chociaż w sumie browarki degustowałem trochę wcześniej, niewiele przed szesnastymi urodzinami. 

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie