Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Paski po bokach


Rdzawy

Rekomendowane odpowiedzi

problem polega na tym, że pojawiły mi się czarne paski po bokach, tak nagle z du*y mimo, że kiedyś to naprawiłem poprzez komende -nofbo w opcjach uruchamiania teraz ona nic nie daje, dodam też, że komenda -stretchaspect pomaga z tymi paskami ale za to z 800/600 fps robi mi sie 100/200 i w dodatku tekstury w grze się lekko rozmazują na dalsze odległości, a rodziałki zmieniać nie chce bo na 800x600 mi się najlepiej gra, miał ktoś podobnie, lub wie ktoś jak to zrobić? xD (windows 10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Śpiochu. napisał:

wspomaganie wideao dla słabych kart graficznych włącz, na steamie ostatnia opcja w opcjach wideo i po problemie

gdzie to kurcze pieczone jest bo albo jestem upośledzony albo tego nie mam hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ci4st3k :D napisał:

gdzie to kurcze pieczone jest bo albo jestem upośledzony albo tego nie mam hahaha

wchodzisz w csa, opcje wideo i po prawej stronie ostatnia opcja do zaznaczenia.

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Options -> Video -> Render -> zmień  na OpenGl -> Resulution twoja rozdzialka:) 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś robiono taki trik, że ustawiało się w pulpicie wyższą rozdzielczość, potem w opcjach grafiki "skalowanie do pełnego ekranu", na końcu wracano do poprzedniej rozdzielczości. 

Niektórym to pomagało.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne z powyższych nie zadziałało, wystarczyło tylko kliknac ctr+alt+f11 w grze XD, tyle meczarni a tu takie cos, temat mozna zamknąć......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie