Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina - Eziekk


Paulinka.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: 'Paulinka
Nick gracza oskarżonego +SID: @ Eziekk STEAM_0:0:225529630
Powód skargi: Nieumiejętne prowadzenie w CT (wyjaśnienia poniżej)
Dowód:

Prowadzenie w CT Eźka jest specyficzne i często gubi się sam w tym co mówi, często nie wykorzystuje mapy przez co, albo nie chce się po prostu wtedy grać na serwerze, albo jedyne co pozostaje to się tylko buntować. Wiadomo, że każdy się może mylić, popełniać błędy, ale u niego moim zdaniem jest to notoryczne z tego też powodu piszę skargę. 

 

1. https://www.youtube.com/watch?v=UkzUSTwbz2Q
Tutaj chyba nie trzeba się zbyt dużo rozpisywać - jest to bardzo częste w wykonaniu Eźka, kto by pomyślał, że czaszka zabije wszystkich? Fakt faktem dostał za to bana, ale wstawiam to tylko i wyłącznie z tego powodu, aby pokazać jego bezmyślność

 

2. https://www.youtube.com/watch?v=8_nJzvsUK2Y
Sytuacja, w której Eziek pierw zabija mnie za "strzał z DGL", który nie padł ode mnie. Zgłosiłam to na u@ i prowadzący @ Assassinxd mnie ożywił, więc skoro to nie ja strzeliłam z DGL to Eziek stwierdził, że to na 100% była Onna, która również nie strzeliła, a Eziek stwierdził żeby poszła skargę napisać skoro to nie ona przez co nikt jej nie ożywił. Skoro nie jest się pewnym kto to zrobił to się po prostu nie zabija to chyba logiczne. Fakt miał prawo nas zabić za posiadanie DGL (o ile widział, że go posiadamy), ale jego powód zabicia był taki, że w niego strzeliliśmy

 

3. https://www.youtube.com/watch?v=Zb135qQWylQ
Kolejna sytuacja, w której Eziek zabija wszystkich poprzez tzw. ogórkową, o tyle dobrze, że były jeszcze AFK'i w celi to zdążył każdego ożywić. Podkreślę, że rundę wcześniej nie było buntu bo ktoś z graczy w TT zrobił TK w terrarium, a połowa mapy jak nie więcej nie została wykorzystana kompletnie. Eziek wpadł na genialny pomysł zrobić "super" zabawę, która nazywała się "nieprawda i nie fałsz". Wszystko byłoby spoko gdyby nie fakt, że na początku sam pogubił się z tym jaki stół to jaki, potem bał się zabić, że zrobi FK i pytał graczy czy wiedzą za co ich zabije. Nie wiem po co tak mącić i tak prowadzić, nie nagrywałam do końca bo trwało by to za długo.

 

Dodam jeszcze, że Eziek wpisuje czasami killa będąc w TT co według regulaminu jest zakazane i sam @ aDk był tego świadkiem.
Do Ciebie Eziek prywatnie nic nie mam bo jesteś naprawdę w porządku i miły, ale po prostu uważam, że Twoje CT jest słabe, często nieprzemyślane i gubisz się w tym co robisz. 
Dodam jeszcze tylko, że te sytuacje to są jedne z wielu

 

Edytowane przez Paulinka.

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie od dłuższego czasu można zaobserwować, że Eziek ewidentnie na siłę stara się jak najbardziej mieszać jeśli chodzi o prowadzenie, dotyczy to głównie wymyślanych przez niego zabaw, które w większości przypadków pozbawione są jakiejkolwiek logiki. Przykładowo sytuacja z wczoraj, zadając pytanie na "prawda-fałsz" prowadzący powinien znać poprawną odpowiedź na własne pytanie, a co usłyszeliśmy czekając na potencjalną pomyłkę guzików lub informację, że musimy zginąć bo prawda to nie prawda tylko fałsz, a fałsz to prawda (rozumiecie, nawiązanie do kolejnej mądrej zabawy w nieprawde i niefalsz cokolwiek to znaczy, w której sam prowadzący się gubi), a no usłyszeliśmy "czekajcie sam nie wiem muszę sprawdzić" - ja wiem, że to wygląda jak szukanie na siłę błędów lecz na jeden lub 2 można przymknąć oko, nikt nie jest idealny i każdy się myli czasem, ale sytuacja się powtarza więc trochę inaczej to wygląda.

 

Kwestia nr2, nie wiem od czego to zależy, czy to kwestia jakiegoś fetyszu lub fantazji o podtapianiu grupy ludzi czy może większość map ma słabe oznaczenia, ale świadkiem takich przypadkowych pomyłek z guzikami w terrarium z jego strony, po których ginęło przynajmniej 70% tt byłem chyba już z 5 razy, a gram stosunkowo rzadko ostatnio co powinno dać do myślenia.

 

Oczywiście nie będę ukrywać tego, że go nie lubię, większość osób raczej o tym wie, ale prawdziwym powodem nie są jakieś tam pliki wad (z tego w sumie niezła beczka wyszła xD), ale sposób w jaki się zachowuje. U mnie każdy na start jest traktowany z takim samym szacunkiem niezależnie od tego co mówią o nim inni, dopiero gdy sam zacznę zauważać, że coś jest nie tak to zmieniam nastawienie do osoby, a co mogę powiedzieć w tym przypadku? Ewidentnie eziu na siłę stara się pokazać wszystkim, że jest o stopień intelektualny wyżej - zaryzykuję stwierdzeniem, że "ktoś tu sra wyżej niż du**ę ma" - tak, tak nie tylko ja to zauważyłem, głównie przez takie podjeście, jego ton, sposób wypowiedzi oraz samo prowadzenie skutecznie zniechęca sporą część osób do przebywania na serwerze podczas gdy jest w CT. Dowodów żadnych nie będę na to wszystko szukać, te filmiki co są wyżej dają wystarczający obraz sytuacji.

 

@edit

"Co do ciebie mrufka, najwyraźniej nie skupiałeś się zbytnio na tym lub znowu nie byłeś w stanie logicznie myśleć." - to zasługuje jedynie na solidne "XD"

Co do wadu, wyraźnie zaznaczyłem, że problem tkwi w zachowaniu nie tym pliku, który szczerze mówiąc średnio mnie obchodzi, a to co nazywasz nagonka było po prostu żartem, który podłapało pół serwera, ale nie było to w żaden sposób planowane i za innych niestety już nie odpowiadam, ja może ze 2 razy do tego nawiązałem właśnie w formie żartu, a że rozniosło się niczym covid to inna kwestia 🤷‍♂️

Edytowane przez Mrufka.

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez sie wypowiem co do bycia i zycia ezka na serwerze JB wyzej zostalo bardzo duzo powiedziane ale dodam swoje 2 grosze

 

Oczywiscie wypowiem sie co ja widze i jak to wyglada z mojej persektywy

 

Od poczatku,zaczynajac od jego prowadzenia w cte ktore jak to uwazal "smieszne" jest tragiczne bywa czasami ze poprowadzi "normalnie" ale to rzadkość,bardzo czesto robi fk zabijajac kogos "bo tak mu sie podoba" nie raz zabija sobie gracza a pozniej go ozywia bez slowa tak jak wyzej zostalo wspomniane zabiera tt do terrarium zabijajac wszystkich przyciskiem dobrze wiedziac ze odpala ten przycisk lawe ktora zabija graczy a nawet jesli nie wystarczy sprawdzic to na poczatku rundy (ma na to 40 sekund przed otwarciem cel)  jego zabawy typu "prawda to nie falsz" itp sa okropne sam sie gubi w tych zabawach za kazdym razem zadajac te same pytanie i kazda osoba na serwerze zna je na pamiec

 

Nie bede szukal demka gdzie miala miejsce ta akcja ale w skrocie tlumaczac- dostalem duszka z losu,sciagnalem czapke eziek jak prowadzac zaczal skanowac przez sufit zadajac mi 80 obrazen nastepnie zapytalem za co mnie skarniakowal odpowiedzial ze za nie wykoywanie polecen nastepnie szukal mnie po czapkach "Stich" jednak po minucie szukanie nie znalazl i sprawdzal nicki (stalismy  w szeregu) gdy znalazl moj nick dal mi tapa z powodem nie wykoywania polecen,zapytalem go jakich dokladnie to odpowiedzial ze biegalem sobie po celi jak mialem bezruch chociaz nie mial prawa tego widziec bo przeciez mialem ducha na te 10 sekund najzabawniejsze jest to ze zrobilem moze jeden krok do przodu i wrocilem od razu na duszku bo przez przypadek poszedlem do przodu

 

Akcji tego typu byly setki gdzie eziek sobie po prostu tak o zabijal graczy bez zadnego konkretnego powodu

 

Eziek widzi cos czego nikt inny nie widzi i zawsze to samo "napisz skarge"

 

Faworyzja graczy-eziek bardzo czesto faworyzuje swoich "ziomkow"  bedac w cte nie karniakujac albo nie zabijajac mimo ze wczesniej kogos innego za to zabil ale przeciez moze bo ma flagi

 

Ozywianie sie bo zostal zabity-w skrocie mial duszka (najprawdopodobnie wyciagnal granat albo zrobil cos co ukazuje duszka) zostal oczywiscie zabity przez cte ale on stwierdzi ze sie ozywi bo sie zbugowal .. przez 4 minuty jakos sie nie zbugowal a nagle jak tt zaczelo podnosic granaty (polecenie prowadzacego) to nagle ty sie pojawiles magicznie obok (naduzywanie admina)

 

Akcji gdzie eziek "odwala" w cte jest ogroma problemem nie bylo by to ze by nie ogarnial i robil to przypadkiem tylko on celowo doprowadza do takich sytuacji jakie maja miejsce i rowniez dziala tym na szkode serwera

 

Moglbym siedziec tu jeszcze godzine i pisac/opisywac sytuacje ale zaraz bedzie "pokaz demo" a nie chce mi sie siedziec i szukac nagran z tego tygodnia,bardzo czesto administracja jest swiadkiem tych zachowan wiec fajnie jak by sie wypowiedzieli OBIEKTYWNIE 

 

Dodam jeszcze jedn drobiazg zamiast siedziec przez 2h i obgadywac graczy z kolega  jaki to ktos nie jest ch****y i kogo wy tak nie nawidzicie to sprawdzaj sobie przycyski na mapach jak nikogo nie ma na serwerze 

zamiast gadac za plecami.Szybciej sie dowiedzialem od graczy ze mnie i "Stiche" obgadujesz niz tobie sie wydaje.Nie interesuje mnie co gadaliscie na temat kogos innego ale za takie falszywe pierdolenie za plecami na serwerze jb jest jakie jest i chyba nie musze wiecej dodawac.Pewnie i tak bedzie ostrzezenie albo skarga odrzucona ale no moze w koncu cos sie zmieni miejmy nadzieje

 

Pozdrawiam cieplutko i bajo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Bardzo przykro mi to słyszeć zważając na fakt, że duża część osób lubi moje niekonwencjonalne prowadzenie (z tego co słyszałem), ale niestety w większości są to osoby które na forum się nie udzielają. Jest też część którą najwyraźniej bardziej kręci normalne, klasyczne prowadzenie (mówię tu o waszej grupce znajomych).

Szczerze mówiąc myślałem, że wprowadzam na serwer pewien powiew "świeżości" wymyślając zabawy sam jak i z resztą moimi kompanami. Dajmy na to przykład kiedy prowadziłem wraz z MementoMori, razem z nim prowadziłem coś w stylu RP "wojsko", ale takie prawdziwe z realnego życia, nie samo "w lewo, prawo skręt". Często właśnie kiedy gramy wieczornymi chwilami staram się wymyślać zabawy typu "zabawa w króla" lub przeróżne inne fuzje zabaw, niestandardowe quizy itd. Wszystko po to, żeby wprowadzić trochę luzu do gry. Każdy gra w końcu po to żeby się dobrze bawić :D.

Ja jako klawisz ZAWSZE chcę, żeby każdy więzień brał udział w zabawie. Nie zdarzyło się tak, żebym zabijał z byle powodów i grał dalej. Oczywiście jeśli jest dużo graczy lub buntujecie się co rundę to muszę wykonać adekwatne do tego środki i być bardziej surowy.

 

Zaczynajmy więc:

1. https://www.youtube.com/watch?v=UkzUSTwbz2Q
Tutaj chyba nie trzeba się zbyt dużo rozpisywać - jest to bardzo częste w wykonaniu Eźka, kto by pomyślał, że czaszka zabije wszystkich? Fakt faktem dostał za to bana, ale wstawiam to tylko i wyłącznie z tego powodu, aby pokazać jego bezmyślność

 

Graliśmy na mapie mrufki. Mrufka na swoich wszystkich nowych mapach ma ziemianke w której jest zabawa "Bomby". Są dwa przyciski - jeden do tej bomby i drugi do podłogi. Przycisk A - zielona czaszka, Przycisk B - znak X znaczący przeważnie śmierć. Myślałem, że jeśli czaszka jest zielona, a nie czerwona (JAK JEST NA INNYCH MAPACH) to oznacza właśnie "gazowanie/bomby". Coś takiego nie zdarza się tylko mnie, nie jestem jasnowidzem i nie wiem który przycisk służy do gry UŚMIERCAJĄCEJ GRACZY, a ogórkowej UŚMIERCAJĄCEJ GRACZY. Na różnych mapach jest różne oznaczenie przycisków.

MAŁO TEGO, sam po tej akcji poprosiłem o bana dla mnie nadanej przez strażnika grzesia. 

 

 

4 godziny temu, Paulinka. napisał:

 

2. https://www.youtube.com/watch?v=8_nJzvsUK2Y
Sytuacja, w której Eziek pierw zabija mnie za "strzał z DGL", który nie padł ode mnie. Zgłosiłam to na u@ i prowadzący @ Assassinxd mnie ożywił, więc skoro to nie ja strzeliłam z DGL to Eziek stwierdził, że to na 100% była Onna, która również nie strzeliła, a Eziek stwierdził żeby poszła skargę napisać skoro to nie ona przez co nikt jej nie ożywił. Skoro nie jest się pewnym kto to zrobił to się po prostu nie zabija to chyba logiczne. Fakt miał prawo nas zabić za posiadanie DGL (o ile widział, że go posiadamy), ale jego powód zabicia był taki, że w niego strzeliliśmy


 

 

 

Jest to sprawa którą przedyskutowałem z opiekunem - prudi oraz Shock zaraz po incydencie. Specjalnie pobrałem demo po mapie, żeby zobaczyć jak to wyglądało. Mianowicie, mój punkt widzenia:

 

Zobaczyłem kontem oka Paulinke celującej do mnie z deagle, został oddany strzał (a zaraz po oddaniu ona zmieniła broń), więc pomyślałem, że to od niej. Była wysunięta najbardziej w prawo od tej grupki, więc nie umiałem uwierzyć własnym oczom i zabiłem Onne która stała obok ciebie też celując mi w głowę z deagle. Prudiego szczerze nie widziałem tam, bo byłem za bardzo skupiony na tobie. Na demku widziałem, że CAŁA WASZA TRÓJKA celowała mi w głowę z deagle. Powiedziałem, że za "strzał", bo po prostu nie widziałem pod tym kątem prudiego, który też potencjalnie mógł strzelić. Obiecałem Onnie szlugi w ramach rekompensaty jeśli zrobiłbym na niej FK. Po konsultacji z prudim na steam wyjaśniliśmy sprawę i przyznał, że miałem prawo zabić jeśli celowaliście mi w głowę. Jedyne co zrobiłem źle to to, że nie zabiłem prudiego (ale jak wspominałem, nie widziałem go, żeby miał broń). Zaraz po tym napisałem również do Shocka, drugiego opiekuna jak i podczas rekrutacji pytałem się co w takiej sytuacji należy zrobić i przyznał, że miałem prawo do zabicia. To jest ogólnie ciężka sytuacja i sam jestem ciekaw jak coś takiego zinterpretuje właściciel. Według mnie, miałem prawo zabić, ale widziałem tylko dwie osoby które próbują się zbuntować.

 

 

Kolejna sytuacja, w której Eziek zabija wszystkich poprzez tzw. ogórkową, o tyle dobrze, że były jeszcze AFK'i w celi to zdążył każdego ożywić. Podkreślę, że rundę wcześniej nie było buntu bo ktoś z graczy w TT zrobił TK w terrarium, a połowa mapy jak nie więcej nie została wykorzystana kompletnie. Eziek wpadł na genialny pomysł zrobić "super" zabawę, która nazywała się "nieprawda i nie fałsz". Wszystko byłoby spoko gdyby nie fakt, że na początku sam pogubił się z tym jaki stół to jaki, potem bał się zabić, że zrobi FK i pytał graczy czy wiedzą za co ich zabije. Nie wiem po co tak mącić i tak prowadzić, nie nagrywałam do końca bo trwało by to za długo.

 

 

1. Zgadza się, zabiłem ludzi z terrarium poprzez moją nieuwagę, ponieważ zarzucano mi, że to JA zrobiłem MFK. Chciałem pokazać, że ja nie kliknąłem stołów w terrarium tylko kliknąłem samo "floor" co okazało się idiotycznym zachowaniem z mojej strony, fakt. Byłem wtedy skupiony na tym, żeby pokazać, że jestem niewinny i przez to stało się to co się stało. Na szczęście wszystkich ożywiłem i wróciliśmy do gry.

 

2. Na tej mapie grałem już wiele razy, tutaj właśnie wraz z memento robiliśmy np. prawdziwe wojsko. W dzień przed TK z tego co pamiętam był bunt, ale ja sam chciałem zrobić wam zabawę na LOGICZNE myślenie. Dodam, że wymyślałem to na spontanie dlatego gubiłem się w swoich słowach na początku. Ja wiedziałem, który stół jest poprawny, ale osoby z dwóch stołów przez mikrofon mówiły, że to oni stoją na dobrym. Dlatego po namyśle spytałem się was NIEJEDNOKROTNIE czy wiecie dlaczego jesteście na złym stole i muszę was zabić (potem bał się zabić, że zrobi FK i pytał graczy czy wiedzą za co ich zabije) Chciałem żebyście to wy wiedzieli, żeby nie było płaczu. Runda druga mojej zabawy - "Czy to prawda, że stół czerwony to nieprawda", zasady proste (stół czerwony to "nieprawda" czyli fałsz, stół zielony "nie fałsz" czyli prawda. krótko mówiać zielony - prawda, czerwony - fałsz). Fakt, na początku pomyliłem się, ale kiedy dowiedziałem się o tym, pozwoliłem wybrać jeszcze raz. Magus z delta force zajarzył o co chodzi i wybrał dobry stół. Ucięłaś filmik, ale potem strażnik Bobi dyskutował z nami i tłumaczył każdemu, potwierdzając moje słowa, że zdanie "stół czerwony to nieprawda jest zdaniem prawdziwym" dlatego powinni się udać na stół zielony czyli nie-fałsz (prawdę).

 

Dodam jeszcze, że Eziek wpisuje czasami killa będąc w TT co według regulaminu jest zakazane i sam @ aDk był tego świadkiem.

 

Fakt. Zrobiłem to dwa razy. Raz kiedy prowadził dziecko lat 15 na facebook podczas meczu i drugi raz kiedy dwa razy klawisz nie mógł stwierdzić która osoba wygrywa, ja czy ty. Myślałem, że zrobię miły uczynek i oddam ci życzenie, ale mam przestrogę co do tego by tak więcej nie robić.

 

 

 

Mrufka:

(..) rozumiecie, nawiązanie do kolejnej mądrej zabawy w nieprawde i niefalsz cokolwiek to znaczy, w której sam prowadzący się gubi

 

Co do ciebie mrufka, najwyraźniej nie skupiałeś się zbytnio na tym lub znowu nie byłeś w stanie logicznie myśleć. Tłumaczyliśmy to na bieżąco, nie będę się powtarzał. A co do "kradzionych plików wad", zacząłeś nagonkę na mnie bez żadnego uzasadnienia. Napisałem żartobliwie, że ukradłem ci pliki wad z mapy na której graliśmy a ty wziąłeś to do serca i nagadałeś to komuś przez co większość serwera o tym mówiła. Ja sam traktowałem to żartobliwie i niektórzy też się z tego śmiali, ale widzę, że ty na poważnie jesteś tym przejęty. Dla niewtajemniczonych - plik wad to paczka tekstur wykorzystanych na mapie. Pomagałeś mi z mapą i testowałeś ją nawet, jak zobaczyłeś twój design "tronów" to powiedziałeś, że i tak są takie na każdej mapie. Żeby nie było, nie skopiowałem tego 1:1 z dekompilacji, ponieważ były zdeformowane i nie dało się poprawnie skompilować mapy. Sam musiałem je zrobić wzorując się na tym co miałeś u ciebie. Jeśli chodzi o tekstury. Na mojej nowej mapie twoje tekstury to tylko liczby od 1-10, ponieważ sam nie mam programu do robienia transparent tekstur. Wpisałem nawet twój nick na mapę w grze, dając ci podziękowania i wyrazy szacunku, na każdej mapie na gamebanana jesteś wpisany jako jeden z autorów czy pomocy, nie ogarniam tego jeszcze. Jasno jest oznaczony twój profil i za co odpowiadasz. Jeśli jesteś na prawdę bardzo urażony to mogę zrobić nową wersję, bez twoich liczb XD Ale myślę, że taką sprawę powinniśmy wyjaśnić na pv.

 

 

Dziecko:

(...) nastepnie zapytalem za co mnie skarniakowal odpowiedzial ze za nie wykoywanie polecen nastepnie szukal mnie po czapkach "Stich" jednak po minucie szukanie nie znalazl i sprawdzal nicki (stalismy  w szeregu) gdy znalazl moj nick dal mi tapa z powodem nie wykoywania polecen,zapytalem go jakich dokladnie to odpowiedzial ze biegalem sobie po celi jak mialem bezruch chociaz nie mial prawa tego widziec bo przeciez mialem ducha na te 10 sekund najzabawniejsze jest to ze zrobilem moze jeden krok do przodu i wrocilem od razu na duszku bo przez przypadek poszedlem do przodu

 

Szukasz teraz na siłę czegoś. Do tego wyżej nie będę się odnosił, bo to jakie masz zdanie o mnie to twoja subiektywna opinia, ale tutaj żadnego FK nie było.

Polecenia "bezruch do odwołania 5 4 3 2 1 0 powtórzone dwa razy". Dostałeś ducha i nie ściągnąłeś czapki, biegłes w kierunku wyjścia żeby uciec. Zacząłem w ciebie strzelać i ściągnąłeś czapkę. Jak wiedziałeś, że nie masz szans na ucieczkę to wróciłeś, ale akurat wtedy co rundę był bunt, więc cię zabiłem.

 

Akcji tego typu byly setki gdzie eziek sobie po prostu tak o zabijal graczy bez zadnego konkretnego powodu

 

Tu się muszę przyznać. Jak jeszcze nie miałem strażnika to często w nocy wraz z moimi znajomymi wymyślaliśmy różne zabawy. Nie powinienem był robić rundy bawiąc się z więźniami tylko brać ich na kolorki żeby stali o 3 w nocy i się zanudzili na śmierć (xd). Na moje usprawiedliwienie powiem to, że robiłem to TYLKO ze znajomymi z serwera i osobami które nie miały z tym problemu. Późno w środku nocy nikt nie chce żeby na poważnie klawisz prowadził i zanudzał bardziej, niejednokrotnie na serwerze byli wtedy strażnicy, admini a nawet opiekunowie którzy zgadzali się na to, że jeśli nikt nie jest poszkodowany, to można tak zrobić. I ja też mam takie zdanie - jeśli bawią się wszyscy i nikt nie cierpi to można przymknąć oko. Oczywiście teraz jako członek administracji  już tego nie robię i długo myślałem nad tym czy chce stracić większość fun-u z gry na rzecz pilnowania takich osób jak ty czy przypadkiem nie wyskakują, za przeproszeniem "z twarzą" do kogoś innego, ponieważ admini nie reagują. Oj dziecko, nasze pierwsze spotkanie - "K*rwo jebana załatwię ci bana na CT..."

Co do ciebie, to personalnie do ciebie, jak i do nikogo nic nie mam, ale znowu powtórzę - jeśli nie wiesz, to się nie odzywaj.

 

Ozywianie sie bo zostal zabity-w skrocie mial duszka (najprawdopodobnie wyciagnal granat albo zrobil cos co ukazuje duszka) zostal oczywiscie zabity przez cte ale on stwierdzi ze sie ozywi bo sie zbugowal .. przez 4 minuty jakos sie nie zbugowal a nagle jak tt zaczelo podnosic granaty (polecenie prowadzacego) to nagle ty sie pojawiles magicznie obok (naduzywanie admina)

 

Czasem duszek się buguje i byłem tego świadkiem nie raz, że to dwa razy podczas mapy ktoś dostał, czy nie dostał w ogóle. Znowu zacytuję swoje słowa "Nie wiesz, to się nie wypowiadaj", przed tym skonsultowałem to z opiekunem ViruOff, który był obecny na serwerze. Dostałem od niego pozwolenie na to, ale jak zobaczyłem co wypisujesz na chat to wolałem nie robić problemu i wpisać killa. Granatu nie podniosłem, ponieważ granat był DO KLIKNIĘCIA PRZYCISKIEM, a nie leżał na ziemi.

 

Dodam jeszcze jedn drobiazg zamiast siedziec przez 2h i obgadywac graczy z kolega  jaki to ktos nie jest ch****y i kogo wy tak nie nawidzicie to sprawdzaj sobie przycyski na mapach jak nikogo nie ma na serwerze 

zamiast gadac za plecami.Szybciej sie dowiedzialem od graczy ze mnie i "Stiche" obgadujesz niz tobie sie wydaje.Nie interesuje mnie co gadaliscie na temat kogos innego ale za takie falszywe pierdolenie za plecami na serwerze jb jest jakie jest i chyba nie musze wiecej dodawac.

 

Tajemnicą raczej to nie jest. Zaczęło się od tego, że mój kolega napisał mi na steam co mówią o mnie jak mnie nie ma. Zgadywałem kto i akurat się trafiło, że byliście to wy. Ja mówiłem, że po mnie to spływa, ale też zaczęliśmy dyskutować o was. Ja wyraziłem swoje zdanie publicznie, bo był też tam jeden gracz z którym nie mam w ogóle kontaktu i zakładam, że od niego to usłyszeliscie. Nie podoba mi się wasza faworyzacja. Nie jestem osobą która wyzywa od "kur*w". Dodam też, że ja bardziej przytakiwałem niż sam z siebie mówiłem o tej faworyzacji. Ale faktem jest, że ona na serwerze niestety czasem jest. Mogę to udowodnić jedną sytuacją - kiedy kampiłeś w CT na ganianym w pomieszczeniu ze mna i szybkimgrzesiem, grzesiu nas trzech zgladzil na kampienie po czym twoj kolega prudi ozywil cie i powiedzial do grzesia obrazliwe slowo. Pytałem się potem czy CT moze kampic i okazalo sie ze nie, więc nic więcej nie dodam.

 

 

Słowami zakończenia.

 

Jest już późno i piszę to dobre pół godziny, mogłem się pogubić w tym co piszę, ale jestem na prawdę zmęczony. Mam nadzieję, że jednak jest to zrozumiałe. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości co do mnie to piszcie, zarzućcie mi kłamstwo czy nadinterpretujcie moje słowa (jak robicie to zawsze). Ja rozumiem, każdy ma jakieś zdanie o kimś, ale to jest trochę przesada. Jest mi niezmiernie przykro, że mamy taki kontakt i mam nadzieję, że jakoś sprawa się wyjaśni. W międzyczasie proszę @ Admin CS 1.6 [JAILBREAK] @ Strażnik JB  o wypowiedzenie się pod tym tematem odnośnie mojej osoby i całego zajścia. Szczególnie osoby z którymi widzę się na serwerze codziennie, a nie osoby które wbiją raz na tydzień i z tego wyrobią sobie o mnie opinię. Ja jako admin tego serwera pomagam graczom, ponieważ sam kiedyś nim byłem. Nie tylko osobom którzy grają regularnie, ale też tym, co wbijają pierwszy raz na serwer i dzięki temu staram się, żeby poczuli miłą atmosferę która panuje na serwerze (co czasem można negować, jak w tym wypadku). Ale może faktycznie robię coś źle i jestem gotów przyjąć to na klatę by zmienić swoje zachowanie. Oczywiście jeśli zarząd stwierdzi, że jestem temu winny, uszanuje ich decyzje.

 

Pozdrawiam was wszystkich i życzę spokojnej nocy, wolnej od stresu przed jutrem :) 

 

 

 

Edit: Oczywiście Paulinka, prudi, dziecko, mrufka do was nic nie mam. Nie bez powodu wpisałem was na tabliczkę na mapie w grze z nielicznych. Wybacz kogut :( 

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam inaczej, dla mnie jego prowadzenie jest kreatywne nie jest spięty jak wszyscy, dla mnie po prostu traktuje to jak gre i jak prowadzi to są jaja a nie co runde to samo bezruch itp.
Teraz piszesz o sytuacji z terrarium ale jakoś wszystkim było do śmiechu jak prowadził.
A nie co mape czy meduza jest nieśmiertelna.
I trzeba dodać najczęściej jego prowadzenie jest w takiej chwili gdzie wszyscy można powiedzieć że sie znają, jak ciebie paulinka prudi faworyzuje itp lub inni admini to jakoś o tym nie piszesz, to samo tyczy ciebie dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

Moim zdaniem prowadzenie ezka nie jest nudne, ani w żaden sposób specyficzne. Prowadzi kreatywnie, stara się wymyśleć coś nowego, coś co sprawi frajdę nowym jak i starym graczom. Nudne jest przerabianie w kółko tego samego. Jak sami wiecie to jest jedne z najlepszych jb na których grałem/graliście i administracji, opiekunom jak i właścicielom chodzi o rozwój tego serwera, nie tylko poprzez nowe modele, skiny czy mapy, ale i świeższe i kreatywne prowadzenie, które zapewni graczom rozrywkę. Głównie zależy na dobru graczy, którzy wchodząc na serwer oczekują że będzie niezła zabawa. Ezek wymysla zabawy, stara się wprowadzic miłą i przyjazną atmosferę nie że"MUSI", tylko "CHCE" to robić i właśnie za to należy mu się duży szacunek. Trzeba też dodać, że Eziekk wchodzi bardzo często do ct.  

3 godziny temu, Paulinka. napisał:


Prowadzenie w CT Eźka jest specyficzne i często gubi się sam w tym co mówi, często nie wykorzystuje mapy przez co, albo nie chce się po prostu wtedy grać na serwerze, albo jedyne co pozostaje to się tylko buntować. 

 

Paulinkaaa.... Skoro twierdzisz, że Eziekk nie wykorzystuje mapy, to dlaczego nie wejdziesz do ct i nie wykorzystasz? Naprawdę, takie pisanie jest najgorsze... Sam wiem z doświadczenia, że nie zawsze ma się dobry dzień, czy to jest się po pracy, czy taka pogoda..ale człowiek wchodzi na serwer, żeby wyluzować, pograć chwilkę czy poprawić humor, a tu nie ma nikogo w ct. Wejdziesz do ct, prowadzisz na tyle ile ci mózg pozwoli i wiecznie jakieś pretensję. "Monotonne prowadzenie, palec mnie boli od wciskania ctrl", a jak już ktoś wymyśli swoją zabawę, kreatywną na logikę, której akurat "ty" nie ogarniasz, to leci skarga, bo tak być nie może....

 

 

 

Chciałbym tylko zaznaczyć że do Ciebie Paulinka nic nie mam. Lubię cię, gadaliśmy nie raz na serwerze i było wszystko ok, więc mam nadzieję, że moja wypowiedź tego nie zmieni

 

 

To wszystko z mojej strony. Wyraziłem swoję zdanie na ten temat i bardzo proszę o uszanowanie mojej opinii.

Pozdrawiam 😁

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment prowadzenie w ct nie jest ograniczone tylko do prostych poleceń, każdy prowadzący ma swój schemat i się go trzyma, @ Eziekk może i prowadzi w dość nietypowy sposób, aczkolwiek stara się wymyśleć coś innego.

Oczywiście nie jest to w jakiś sposób zabronione, liczy się kreatywność, a także aby gracze przede wszystkim dobrze się bawili. Zaznaczę, że Jailbreak ma swoje uroki oraz można w nim urozmaicać rozgrywkę, jeżeli komuś nie podoba się jak druga osoba prowadzi, zawsze można się zbuntować i tak samo w drugą stronę. 

 

Można się przyczepić do tego, że Eziekk powinien bardziej uważać aby nie robić takiego zamieszania swoimi MTK ponieważ normalny gracz otrzymał by blokadę tymczasową na dany okres czasu.

Dodatkowo, jeżeli sam nie potrafisz określić o co chodzi w twoich poleceniach to nie dawaj go więźniom.

"Na skargi trzeba posiadać dowody" Jedynie Paulinka tak na prawdę, dostarczyła dowody obciążające, ale w nich można jedynie przyczepić się tych Masstk.

Na razie temat zostawiam otwarty na (24/48h)  Jeżeli nic nowego się nie pokażę, temat uznaję za zamknięty z przypinką (Przyjęta skarga) - Aktualnie mowa tutaj o tych błędach w terrarium oraz zapominaniem wydanych przez siebie poleceń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2022 o 21:18, Paulinka. napisał:

Prowadzenie w CT Eźka jest specyficzne i często gubi się sam w tym co mówi, często nie wykorzystuje mapy przez co, albo nie chce się po prostu wtedy grać na serwerze, albo jedyne co pozostaje to się tylko buntować. Wiadomo, że każdy się może mylić, popełniać błędy, ale u niego moim zdaniem jest to notoryczne z tego też powodu piszę skargę. 

Faktem jest, iż Eziekk miesza w poleceniach i ma to swoje minusy ale także plusy. Co do wykorzystywania mapy jak dobrze wiemy mapa może być super lecz nie zawsze idzie ją wykorzystać w 100% z wielu powodów np. brak współpracy więźniów, bunty itd.

 

Co do zabijania powtarzałem to nie raz, więc powtórzę to znowu , " nie jesteś pewny kto , to nie zabijasz "

Co do MassTK przez element mapy, takie rzeczy się zdarzają i można to zrozumieć, chyba że ktoś robi to specjalnie wtedy już jest problem.

 

Ogólnie co do Twojej skargi @ Paulinka. cieszę się, że reagujesz na złe zachowanie graczy/adminów, lecz następnym razem prosiłbym o linki do nagrań z HLTV, gdyż nie lubię oceniać kogoś z wycinków. Z nich nie wiem co @ Eziekk zrobił w następnej rundzie , czy dał np wam jakąś zabawę żeby się zrehabilitować czy olał sprawę a takie rzeczy mają dla mnie znaczenie w ocenie.

 

Temat uważam za zamknięty , @ Eziekk zapraszam Cię na rozmowę odnośnie tej skargi. Otrzymujesz 1/3 pkt karnego tylko i wyłącznie za Punkt 2 Skargi, a dokładnie za to co już napisałem "nie widzę nie zabijam" oraz podejście do sprawy ( słowa " ... skarga na forum..." ). Za pozostałe punkty dostajesz Upomnienie słowne oraz rozmowę zapobiegawczą. Mam nadzieję, że do podobnych incydentów nie będzie już dochodzić. 

 

 

 

 

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie