Skocz do zawartości

Zablokowane kwl


kwl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kwl / no sound
Wiek: 34
Doświadczenie (w byciu adminem): byłem J@ sieci CS Soplica 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10
Staż w CS-sie: od 2001 zaczynałem od 1.3
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamid.uk/profile/76561197977199717
Dlaczego Ty: Gram od dość dawna zazwyczaj na roznych nickach ale ostatnio zaczołem grywac na dwoch. Na serwere zdaza sie czasami w godzinach porannych i mocno po 24:00 ze nie ma zadnego admina. po godzinie 12:00 jest ich sporo i serwer jest czysty. Jeśli podanie zostanie odrzucone oczywiscie zrozumiem bo nie wszyscy moga mnie kojarzyc :). natomiast słuze pomoca na forum jak i w grze jeśli jest taka potrzeba. Postaram się bywac czesto na forum.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4h
Kontakt:  przez steam / dla znajomych jest telefon :)
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/KWL/91.224.117.91:27450/   - bedzie wiecej bo pykac bede tylko na tym :)
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: nie ma problemu

Edytowane przez kwl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mało znany na serwerze

-Konto na forum pod podanie

+AMX

+STAŻ w grze

- Słabe GT

Jestem na NIE, daj sie poznać, osobiście na serwerze widzialem cie tylko 2-3 razy a grając w godzinach nocnych nikt nie potrafi ocenić jaki jesteś, chyba ze chce sie komus pobierac demka.. xd 

 

Myślę ze jeżeli spędzisz z nami wiecej czasu i dasz sie poznac to twoja kandydatura bedzie bardziej przekonująca :)

SieXn3L.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, waRRRRRR napisał:

-Mało znany na serwerze

-Konto na forum pod podanie - trzeba było jakos zaczac

+AMX

+STAŻ w grze

- Słabe GT - tak jak pisałem gralem na wielu nickach 

Jestem na NIE, daj sie poznać, osobiście na serwerze widzialem cie tylko 2-3 razy a grając w godzinach nocnych nikt nie potrafi ocenić jaki jesteś, chyba ze chce sie komus pobierac demka.. xd  - zgadzam się aczkolwiek od czegos musiałem zaczac byście mnie zapamietali :)

 

Myślę ze jeżeli spędzisz z nami wiecej czasu i dasz sie poznac to twoja kandydatura bedzie bardziej przekonująca :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

-nikt Cię tu nie zna 

- gt z jednego dnia i od razu podanie? 

+ wiek

Kiedyś to ogólnie wypowiadanie się w swoim podaniu = od razu zamknięcie i odrzucenie. Teraz coś się zmieniło? @ misiek223

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że odpowiedziałeś w swoim podaniu powinno być z automatu odrzucone. Co do reszty. Daj sobie trochę czasu i ludziom, żeby się poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisali poprzednicy, pograj więcej i spróbuj ponownie za jakiś czas. ;) 

 

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie