Skocz do zawartości

Zablokowane Modele broni


jam eryk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa propozycji : Zmiana Modeli Broni 

 

2. Opis Propozycji : Według mnie i moich znajomych fajnie by było jakby była opcja wyłączania modeli broni dla svipow. Niektórym przeszkadzają i woleli by zwykle standardowe modele broni lub coś nowego. Co gdyby dodać jakieś nowe modele do broni dla svipow lub do kupienia w sklepie za szlugi.

 

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? : Przyjemność grania?

 

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, szybkigrzesiu napisał:

@ Assassinxdbardziej kierowałem się w kierunku dodania ( modeli broni niż samych skinów ) czyli wiesz M4 AK deagiel 

a to tutaj też +1 bo złote ak47 i m4 są już nudne proponował bym coś w tym stylu AK-47 Paladin Chimaera [Counter-Strike 1.6] [Mods] (gamebanana.com)  lub Desert Eagle - Ohara Mari [Counter-Strike 1.6] [Mods] (gamebanana.com) (zarąbisty ten deagle xd)

bloggif_657a54eeb1db7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Assassinxd napisał:

a to tutaj też +1 bo złote ak47 i m4 są już nudne proponował bym coś w tym stylu AK-47 Paladin Chimaera [Counter-Strike 1.6] [Mods] (gamebanana.com)  lub Desert Eagle - Ohara Mari [Counter-Strike 1.6] [Mods] (gamebanana.com) (zarąbisty ten deagle xd)

kalach fajny, ale gdyby ten deagle nie wyglądał jak z cs go moda... imo totalnie nie pasują bronie cs go do 1.6

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Eziekk napisał:

kalach fajny, ale gdyby ten deagle nie wyglądał jak z cs go moda... imo totalnie nie pasują bronie cs go do 1.6

no właśnie nie wiedziałem czy chodzi tu bardziej o modele cs go czy cs 1.6 ale mam takiego deagla [Crossfire] Desert Eagle Born Beast [Counter-Strike 1.6] [Mods] (gamebanana.com) lub takiego The Santa's Little Handcannon [Counter-Strike 1.6] [Mods] (gamebanana.com) (jeszcze wsm może być bo mamy styczeń ;p) 

bloggif_657a54eeb1db7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że opcja z wyłączeniem/włączeniem modeli broni dla VIP'ów jak najbardziej przydatna i wydaje mi się, że niektórzy chętnie z tego by korzystali bo jak wszyscy wiemy JB to serwer na, którym brakuje wiecznie FPS'ów. Odnośnie dodania nowych modeli broni to jest mi to totalnie obojętne bo wole standardowe, ale zawsze jakieś zmiany czy urozmaicenia się przydadzą
 

8 godzin temu, Assassinxd napisał:

Jak dla mnie ten skin AK-47 jest jeszcze gorszy niż ten aktualny, ale za szlugi do wykupienia dla tych co by chcieli fajna opcja


 

9 godzin temu, Assassinxd napisał:

jedyne co jest najgorsze w tych skinach to fallguys w ct 

Oj tak! Ten fallguys jest okropny

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zadaniem najlepszą opcją będzie ustawienie dodatkowych skinów do AK, M4 i Deagle pod komendą/skiny, tak jak w przypadku noży i modeli dla TT i CT. Jakieś fajniejsze dodać za szlugi i po jednym darmowym tylko dla graczy posiadających usługę SVIP. Kto nie będzie chciał korzystać ze skinów broni ustawi sobie domyślny i po kłopocie. :babelki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, snuffy napisał:

Moim zadaniem najlepszą opcją będzie ustawienie dodatkowych skinów do AK, M4 i Deagle pod komendą/skiny, tak jak w przypadku noży i modeli dla TT i CT. Jakieś fajniejsze dodać za szlugi i po jednym darmowym tylko dla graczy posiadających usługę SVIP. Kto nie będzie chciał korzystać ze skinów broni ustawi sobie domyślny i po kłopocie. :babelki:

O to chodzi to mi się podoba ☺️

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie