Skocz do zawartości

Zablokowane Coś się zaczyna, a coś się kończy


Rekomendowane odpowiedzi

"Coś się zaczyna, a coś się kończy"

Tak jak w tytule coś się zaczyna i coś się kończy, oraz tym samym kończy się moja historia po 13 latach ( jakieś ponad 20k godzin) z Counter Strike jak i z forami Counter Strike na dobre.

 

Moje początki w to grę dobiegają do czasów 2009, gdzie wiadomo jak to początki grało się non steam i dopiero później na steam. Później popularne byłe mixy, gdzie od czasów 2010 grałem całymi  dniami nieraz z oporowymi ekipami. Końcówka 2k10 i początek 2k11 jakieś tam fajne turnieje się pykało z ekipami. Oraz gdy zaczęły się czasy grania więcej mixów to rozpoczęła się moja historia z rozpisywaniem demek oraz robieniem własnych serwerów CS 1.6 jak i zajmowaniem różnych stanowisk na forach. Później przyszły początki CS GO, ale ciężko było odejść od świata CS 1.6 i od razu przejść na CS GO. Dlatego dalej z ekipą pykałem w 1.6 na mixach i swoich serwerach oraz różnych forach. Ale gdy dochodził czasy 2k16-2k18 niestety wiele nowych graczy na 1.6 doszło i do mixów gdzie zaczęli zbyt duże płaczę, że spalony ktoś gra i rozpiski mierne gdzie na siłę wywalali czystych ludzi, aby tylko ich się pozbyć, bo byli za dobrzy. Oraz kolesiostwem wywalali również  na innych ts jak i forach z banem, że ktoś spalony. To wtedy historia grania zaczęła się w CS GO i nadeszły nowe ekipy ludzi jak oraz wiele więcej możliwości gdzie skupiłem się na faceitach, oraz wbijaniu rangi jak jeszcze było mnie cziterów i tak zostałem jako stary 8lvl faceit i ciągle global. Ale nadszedł czasy gdzie od cholery gra odpalonych i zaczęła gra się nudzić, a zarazem wkurwiać gdzie ciągle psycha Ci siadała w tej grze. Dlatego postanowiłem zakończyć cało historie swoją z CS. W tej grze spędziłem tyle czasu na różnych forach, w gronie tylu ludzi co spotkałem i nie  powiem złego słowa, bo tę czasy były najlepsze. Z ludźmi poznanymi w intrenecie można zrobić więcej niż z większością ludzi poznanymi w realu. Co do samego forum CSowicze, od x lat jak tu jestem posiadałem rangi, odchodziłem na swoje fora jak i na inne. Ale zawsze miałem tu miejsce, ponieważ te forum uważałem jak swój dom w wirtualnym świecie CS.  Poznanych ludzi na tym forum nie wszystkich, ale większość uważam za druga rodzinę minimum z tych osób jest ( @ RumcajsJumper, @ Sysia ;*,  i wiele innych osób co znam ich od czasów 2k14-2k18). 
Nie mogę też zapomnieć o nowych osobach co poznałem niedawno, z którymi mam i miałem dobry kontakt minimum ( @ Agnes <3 , @ NiunieK, @ _Mistrzu_) i wiele innych osób. Większość osób ma ze mną kontakt ciągle na fejsie itd. Ale z dniem dzisiejszym moja historia związana z Counter Strike kończy się na dobre. Z taką decyzją myślałem już jakiś czas i w końcu postanowiłem to zrobić ostatecznie.  Najbardziej chciałbym podziękować @ RumcajsJumper za wszystkie lata spędzone na tej grze i za to, że mimo odchodziłem z sieci i robiłem swoje fora lub siedziałem na innych forach. Zawsze mnie przyjmował z otwartą dłonią do siebie i zawsze mimo, że nie byłem na forum kontakt trzymał na fejsie i mam nadzieje, że będzie tak dalej. @ RumcajsJumper jak można to poproszę o rangę jakoś oddzielną nie mówię, że koniecznie, ale taki mini wyróżnienie na emeryturę z CS .
Na zakończenie chciałbym podziękować każdej osobie z którą spędziłem na grze, na ts i dobrze się bawiłem, dziękuje wam bardzo za miłe czasy, o których będę zawsze wspominał. Wiadomo były gorszę dni jak i te lepsze. Nie każdy może mnie kojarzyć z tego nicku, więc wypiszę wszystkie moje nicki z czasów Counter Strike (Moczydlak, AlkoLove, Cheat You, AnonimowyCziter, Spalony Aniołek 2k10, EmerytowanyAlko,  Emerytowany i Mr.Emerytowany). A co do Ciebie @ RumcajsJumper to tyle lat obiecuję, ale przyjadę do Ciebie w odwiedziny mordeczko Ty moja. Pozdrawiam również @ oporowego gracza, mimo iż za bardzo się nie lubimy to i tak grać z TB i przeciwko Tobie było dobrze, chociaż jakiś opór był.  I nie mógł bym zapomnieć pozdrowić największą mendę Csowiczy @ misiek223 z Tobą nigdy na forum nie ma nudy. Oraz pamiętajcie, kto ma do mnie kontakt itd, zawsze odpisze i pogadam czy to na ts czy na messengerze. 
                            Pozdrawiam wszystkich moi kochani. 

Ps. Przepraszam za taką rozpiskę, ale jak na tyle lat gry to trochę tego było, chociaż i tak wiele rzeczy skróciłem. 

 

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ale mam nadzieje, ze jeszcze doczekamy powrotu ;D 3maj się i wpadnij czasem do nas :) 

 

dzieki za pozdrowienia i pozdrawiam rowniez :piwerko: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś już widziałem podobny temat na jakimś innym forum :haha:

Paradoksalnie dalej czekam na te rozpiskę co miała być w 2k15.. Może jeszcze kiedyś się ukażę.. :kappa:
A teraz całkowicie poważnie, Ty z CS'a odejdziesz, ale CS z Ciebie nigdy. Widzimy się za pół roku na dd2. :D

Powodzenia w życiu obyś wytrzymał jak najdłużej od tego gówna!

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naura, czekam na lego :kekw:

Wroc do nas kiedys, bedziemy tesknic! 💕

 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za byłeś ;) kontakt mamy dalej, także w kontakcie.

 

Miejsce zawsze tu jakieś znajdziesz więc jakby się coś zmieniło daj znać <3 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie :( emeryt odchodzi :( i kto bedzie tyle fragow walił na dd2? :(

TRZYMAJ SIE PRZYJACIELU! mam nadzieje ze wrócisz szybko ! :D farcik

DING DONG (3).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3maj się powiedzonka :zwyciestwo:

☞  Rozpoczynając, ze mną konwersację pamiętaj: ☞  Nie odpisuję na wiadomości typu "Cześć, hej, co tam" przejdź od razu do rzeczy ☜ 

☞  Zachowaj zasady poprawnej polszczyzny, ortografii jak i kulturę ☜ ☞ Jeśli wysłałeś wiadomość, nie twórz ich więcej, na pewno odpowiem !! ☜

b_350_20_1eff00_ff0000_000000_ff0000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie