Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] I'm your Destiny <3


IMyourDestiny

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :I'm your Destiny <3
Wiek:28
Steam ID:0:1:525489712

Na jakich serwerach chciałbyś być M@? [ CS 1.6 / CS:GO ]:CS 1.6
Na ilu serwerach posiadasz admina?:1
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]:8
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]:TAK
Mikrofon:?tak
Dlaczego właśnie Ty?:Chętnie pomogę na serwerach utrzymać porządek i dobrą atmosferę. Lubię angażować się w różne projekty i zadania. Chętni pomagam każdemu jeśli się zgłosi.

Gram głównie wieczorami od ok.19 ze względu na obowiązki. Często bywam na forum i TS3
Kilka słów o sobie: Adam, lat 28, spawacz/ślusarz i szczęśliwy tata 24h/7
Kontakt [ Steam / Faceebok ]: steam,fb,ts3,forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IMyourDestiny zmienił tytuł na [Multi Admin] I'm your Destiny <3

Tutaj również jestem na tak. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Na plus na pewno wiem, zaangażowanie, kultura osobista, która również szczyci się wysokim poziomem. Aktywność zarówno na Teamspeak3 jak i forum, myślę, że bez żadnych skrupułów można powierzyć Ci tą funkcję chociażby na okres próbny. Jesteś dobrym adminem DD2, więc jako multiadmin również powinieneś dawać radę, a rąk do pomocy nigdy za wiele. ;*

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

2 dni wcześniej (13.01.2022 22:00) wróciłeś ponownie na rangę admin DD2, gdzie wcześniej (09.01.2022) zrezygnowałeś z własnego powodu. Trochę słabo. Dodam jeszcze, że pod koniec grudnia zostałeś adminem i po prawie 2 tygodniach zrezygnowałeś. 

 

Czy przypadkiem podanie nie pojawiło się zbyt wcześnie? Generalnie jest to podanie o rangę serwerową, więc średnio mnie obchodzi zaangażowanie na forum, ale skoro jest w wymaganiach, to użyję, aby zapewnić 3 argumenty.

 

Nie znam Cię, nie przesiaduję z Tobą na TS3, nie miałem okazji zobaczyć Twoich umiejętności w praktyce, więc będę na nie tylko i wyłącznie ze względu na zbyt wczesne podanie.

Życzę powodzenia :)

 

 @ QualleN

Cytat

PS @ Boski Z PolskiTS3 skoro nie znasz mnie, ani Adama, nie przesiadujesz z nami na ts3, nie znasz naszych umiejetnosci to po co sie wypowiadasz XD Szybkie 2 posciki na forum jak to ujales ;) ?? 
Czepianie sie zeby tylko sie przyczepic xd szukanie argumentow na sile zeby tlko cos powiedziec jest troche nie na miejscu, ze tak powiem ;) 

Nie dziekuje :V 


Niezła argumentacja XD

 

To nie jest podanie na pojedynczy serwer, a na rangę forumową związaną z serwerami, więc każdy ma prawo wypowiedzieć się pod Twoim tematem czy tematem Twojego kolegi. Czy Ty naprawdę sądzisz, że prawo do wypowiedzi mają tylko i wyłącznie osoby, które przesiadują z waszą dwójką na TS3 lub, które wasz znają? :kekw:


"Czepianie sie zeby tylko sie przyczepic" śmiechłem XD 
Patrząc na wcześniejsze wypowiedzi, to nikt nie poruszył tego, a moim zdaniem jest to dosyć ważna rzecz. Dostajecie admina na dwóch serwerach (decyzja właścicieli, nawet nie podanie :kekw:) i 3 dni później piszecie o więcej. Halo, a gdzie zaangażowanie, gdzie aktywność? Bywałem na wielu sieciach i jeszcze nigdzie nie widziałem, żeby ktoś tak z bomby po 3 dniach powrotu do administracji serwera dostał multi admina.  

 

aktywnosc.png XD


degrad.png

 

player_time.png

 player_time2.png

 

Po 5 dniach gry dostałeś admina na DD2, a po dniu na FFa XD 

 

 

Przez polkes,

-Nie jest to podanie Quallena,  Argumenty dotyczące jego podania pisać w jego podaniu.

-Jest to dział podań, a nie dział dyskusji między graczami. Od tego macie Prywatny chatbox

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj krotka pilka
- sumienny chlopak,
- wie co robi, nic na szybko, bez pochopnych decyzji,
- odpowiedzialny,
- kultura na wysokim poziomie, nawet  w strsowych sytuacjach

 

Reasumujac, na TAK 
Napewno nie zaszkodzi, a pomoze napewno. 

 

 

 

 

 


PS @ Boski Z PolskiTS3 skoro nie znasz mnie, ani Adama, nie przesiadujesz z nami na ts3, nie znasz naszych umiejetnosci to po co sie wypowiadasz XD Szybkie 2 posciki na forum jak to ujales ;) ?? 
Czepianie sie zeby tylko sie przyczepic xd szukanie argumentow na sile zeby tlko cos powiedziec jest troche nie na miejscu, ze tak powiem ;) 

Nie dziekuje :V 

 

@ Boski Z PolskiTS3skoro się wypowiadasz to powinieneś mieć jakieś lepsze argumenty niż „nie mam argumentów wiec wpisze aktywność na forum” 

Po drugie tak myśle ze powinny się wypowiadać osoby które wiedza jak działa dana osoba jako admin, jak wyglada rozmowa między mną a np ludzmi na serwerze czy ts3,skąd wiesz ze nie będę dobrym multi adminem skoro nie wiesz nawet kim ja jestem xd skąd wiesz ze nie jestem zaangażowany w rozwój serwerów? Aaaa No nie wiesz 

Nastepne, byłeś przy tym jak dostawałem admina na którymś serwerze ? Skoro dostałem go po decyzji właścicieli/opiekunów to mieli ku temu dobre powody ;) ale w .... byłeś także ciszej tam.

nastene, wrzucasz tutaj mojego degrada, który owszem był słuszny ale zdanie snuffa na temat mojego admina jest znane mi oraz opiekunom i

najwidoczniej te osoby nie maja z tym problemu ;) sprawa została wyjaśniona ale oczywiście o tym nie wiesz a brzeczysz najgłośniej z forum 

Nastepnie twierdzisz ze aktywność na forum cię nie obchodzi po czym wrzucasz screeny z mojego profilu na forum próbując pokazać moja aktywność na forum XDD takze na sam koniec powtórzę ; napewno lepsze takie argumenty niż „nie wiem co napisać na nie także wcisnę aktywność na forum” i chwalenie się na sb ze szybkie 2 posty ;) 

 

Edytowane przez QualleN
Przez polkes,

Jest to dział podań, a nie dział dyskusji między graczami. Od tego macie Prywatny chatbox

Edytowane

Chodz sie sprawdzic !

b_350_20_5a6c3e_383f2d_d2e1b5_2e3226.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tayquil

 

Bardzo dużo chcesz robić po swojemu, co było powodem Twojej rezygnacji z admina. Właściciel mówił jedno a Ty drugie byle po swojemu. Ofochales się, tupnąłeś nóżką i napisałeś rezygnację by za chwilę wrócić. 

 

Jako admina to w sumie nie za bardzo widziałem jak działasz bo po  bansie trudno stwierdzić bo tylko 13 banów więc dla mnie, a multiadmin w mojej opinii musi mieć jakieś potwierdzenie swoich działań i kompetencji. 

 

Na ten moment jestem na nie, szczególnie Twoje pochopne działania jak np ta rezygnacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

 

+Wiek

+Chęci

+Doświadczenie na podobnych stanowiskach 

 

Poznałem @ IMyourDestiny i uważam, że chłopak jest ogarnięty, brakuje multi adminów na CS 1.6 jak i na CS:GO. Można dać mu szansę i zobaczymy jak sobie poradzi :D 

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak 

Osoba pomocna dużo wiedząca ma swój serwer ogarnia wiek na plus 

Jesteś osobą która nie wchodzi w konflikty

Jak najbardziej pasujesz na to miejsce.

DING DONG (3).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie