Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na gracza


Ubther

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Ubther

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : DzieckoLat15, mogę podać link do jego konta na forum https://csowicze.pl/profile/54043-dziecko-lat-15/

 

Powód skargi: FreeKill

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Brak, świadkowie to wszyscy gracze, którzy wtedy byli obok mnie

 

Czas zdarzenia: 12.01.2022, godz. ok. 18:55
 

Mapa: jb_csowicze_xmas_ezk


Nagle zostałem zabity przez gracza Dzieckolat15, który był wśród strażników za rzekome "oszukiwanie". Podczas wyskoków i lądowania na lodzie poślizgnąłem się na nim dalej, niż reszta więc ten stwierdził, że oszukuję i musiałem zrobić to po raz 2 i kiedy to zrobiłem uznał, że oszukiwałem i mnie zabił. Potem przez jakieś 5 minut pisałem mu, że ma mnie ożywić albo go reportuję, więc stąd ten post. Nwm jakim cudem u nich wyglądało jakbym latał czy chodzi czy co, skoro ja w powietrzu nawet nic nie wciskałem. Żądam od niego rekompensaty za FK i wyjaśnienia tej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ladnie napisales jak jeszcze bys demko dodal bylo by mega

 

Za pierwszym razem moglem Cie zabic bo oszukales poniewaz miales sie nie ruszac a pobiegles 2 kroki do przodu zeby byc przez "Ezkiem" wiec dalem Ci kolejna szanse z dobrego serduszka a ty jeszcze piszesz skarge ale na przyszlosc bede wiedzial zeby nikomu nie dawac szansy i zabijac od razu

 

A kolejna sprawa zostales zabity bo wyladowalas najblizej wyskoku/biales kreski jak to powiedzialem dlatego Cie zabil a ze nagle odbiles sie ziemi i polecial 500m do przodu to juz nie moja wina zasady byly wytlumaczone przed zabawa 

 

Pisales mi ze mam Cie ozywic? A ja jestem adminem zeby widziec co ty piszesz? 

 

Jak juz powiedzialem albo rozpiszesz demko na forum  i dostane bana na 5/30 min albo wyslesz mi je na pw i sobie sprawdze i dostaniesz 500 szlug jesli masz racje  

 

Zawsze dawalem szlugi jak kogos naprawde zabilem i mial racje albo fdaya a ty wyzywasz i idziesz na forum bo przegrales zabawe 

 

Pozdrawiam i juz wiecej nie bede sie rozpisywal bo szkoda mojego czasu naura

 

 

EDIT: ZABILEM CIE ZA TO ZE BYLES JEDNA Z 2 OSOB KTORE NAJBLIZEJ WYLADOWALY BIALEJ LINI TAK JAK POWIEDZIALEM JAK TLUMACZYLEM CO MACIE ZROBIC ROZUMIESZ?

Przeczytaj sobie co to jest demko i bedziesz wiedzial co wyslac.

Nic Ci nie musze dac i nic nie dostaniesz niech administracja rozwiaze ta sprawe jesli masz takie podejscie  NAURA

Edytowane przez Dziecko lat 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Nie zrobiłem ANI JEDNEGO KROKU a to, że ci kamera laguje albo coś to już nie moja wina, a po 2 to jedyne zasady jakie były to wziąć rozbieg i wyskoczyć i tyle i to też zrobiłem i nie popełniłem żadnego błędu i nie mam pojęcia, co mam ci niby wysłać na priv? Moje zwłoki? Przecież sam mnie zabiłeś to co mam ci udowadniać. Jak każdemu dajesz szlugi to i mi musisz dać i kolejna rzecz to naura jest mega cringem ale nie o tym temat, po prostu masz mi oddać kasę i tyle

 


A i kolejna rzecz, nie wyzwałem cię ani razu, napisałem j********* dziecko a słów zaczynających się na j jest mnóstwo, np.. Jedyne dziecko, a poza tym skąd pewność, że chodziło mi o ciebie? Czy napisałem J****** dzieckolat15???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po 2 to jedyne zasady jakie były to wziąć rozbieg i wyskoczyć i tyle i to też zrobiłem i nie popełniłem żadnego błędu i nie mam pojęcia, co mam ci niby wysłać na priv? Moje zwłoki? Przecież sam mnie zabiłeś to co mam ci udowadniać. 

 

Byłem obok i jasno było powiedziane, że 2 ostatnie osoby giną, a ty się do nich zaliczałeś. Na moje oko to i tak każdy robił te kroki do przodu, bo przy lądowaniu to jest nieuniknione, ale czy ty zrobiłeś o jeden więcej niż reszta nie wiem.

Współczuję osobie która sprawdzi to demko i będzie liczyć każdemu ile zrobił kroków xD

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu nagrania z HLTV, stwierdzam że skarga słuszna.

 

Na nagraniu ewidentnie widać, że każdy po kolei dostawał delikatny poślizg przy lądowaniu.

Uważam, że gracz został nie słusznie zabity. Z nagrania można wywnioskować faworyzacje, bądź Free Killa.

Ponadto bardzo nie podoba mi się zachowanie prowadzącego @ Dziecko lat 15 np. gwizdanie na graczy przy skokach z drabinki do wody.

 

2.17 Faworyzowanie innych graczy względem innych (czytaj ustępowanie z kary wynikłej z powodu wszelakiej formy buntu) bądź , wyszczególnionym przez prowadzącego osobom [Albo wszyscy są faworyzowani albo nikt!!] jest zakazane. (Ban od 30 minut do 3 godzin)

2.6 CT nie może zabijać więźniów bez powodu (FreeKill [FK]. (Ban od 5 minut do 3 godzin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie