Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga Admina Assassin


psyHo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:psyHo

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :Assassin

 

Powód skargi: Dostałem Bana na tydzień za mass fk w terrarium Admin zapytał kto to zrobil to dostanie mniejszego bana. Po przyznaniu sie do winy  gdy Admin powiedzial ze mi da na 1 dzień po czym dostałem na Tydzień 

stwierdziłem ze musze napisać bo wydaje mi sie ze to za długa kara.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2201061852-jail_gravity-1641491520-1641493560.zip

 

Czas zdarzenia: 06 sty 2022 - 19:21:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ psyHo Przepraszam za zaistniałą sytuację zrobiłem tak zwanego missclick'a i się pomyliłem dopiero później jak inni mi napisali że dałem na 7 dni to zobaczyłem chciałem cię odbanować lecz nie mam takich uprawnień dlatego czekałem na kogoś wyższego jeszcze raz przepraszam i słyszałem od @ aDkże już masz zdjętego bana. 

Miłego wieczorku czy tam dnia p;

bloggif_657a54eeb1db7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak admin @ Assassinxdnapisał ban został nadany przez przypadek na 7 dni co do bana na 1 dzień za mass tk w klatce terarium gdy zrobiłeś to pierwszy raz nie powinieneś otrzymać bana na 1 dzień a na maksymalnie 3h ze względu na to że się przyznałeś tak jak mówi regulamin jeżeli robił byś to nagminnie było by to jak najbardziej zrozumiałe ze admin mógł by nadać większego bana po skonsultowaniu się z Opiekunem serwera/Właścicielem

 

3.12  Zabijanie współtowarzyszy (TeamKill[TK]) używając do tego elementów mapy, w momentach w których nie jest włączona zabawa, lub box, jest zakazane. (Ban od 5 minut do 3 godzin)

 

Skarga po części słuszna ze względu na zbyt wysoką karę jaką nadał admin dlatego zostaje on pouczony by nadawał bany zgodnie z taryfikatorem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie