Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane Skarga Na Opiekunów.


Bloodwyn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym złożyć skargę na opiekunów nowego serwera DD2.

Opiekun "Najarany" Widocznie naduzywa swoich przywilejów, spamuje na hudzie, pisze bez sensu.

http://speedy.sh/QWXCp/skarga-Najarany.bmp

 

Opiekun Squbany również naduzywa swoich przywilejów, pisze caly czas bez sensu, nie reaguje na zgloszenia graczy na u@ zachowuje sie tak jak by mial wszystko gdzies.

Jak grzecznie spytalem się czemu nie reaguje na zgloszenia na u@ to odpowiedz byla taka http://speedy.sh/NExXB/bez-tytulu.bmp .

 

Na serwerze panuje totalny chaos, gracze wyzywaja się a administracja nic. Caly czas spamuja na hudzie i robia co chcą jak by mysleli ze jak są opiekunami to mogą robic wszystko co chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadużywam praw ? Nadużywam praw ? Nadużywam praw ? To jest dowód że pisze na hud to naprawdę Gratuluje Ci.
To jest śmiech na sali proszę zamknąć tą skargę bo to żadna skarga. A na Squbanego to naprawdę nie wiem. Zawsze przyjmujemy zgłoszenia na U@. Chaos powiadasz wiesz co to U@ napisać bo ten robi to tamten to ? A że raz na czas zaspamujemy to tylko dla informacji. Nie masz co robić tylko pisać skargę z byle powodu ?? A squbi ci tak napisał bo napisałeś ,,Kurwa ogarnijcie ten spam" lub coś w tym stylu. Nie zawsze spamujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh Twoje zachowanie jest wręcz dziecinne , sprawdzamy graczy zawsze , nie ma takiego momentu gdy bysmy tego nie robili , ale ty wiesz lepiej co nie ? a ten śmieszny ss co dałeś to przeklinales na serwerze i nadmiernie przeklnałeś dlatego cie upomniałem , i o takie coś składać skargi ? to trzeba być naprawdę nie poważnym , Tyle mam do powiedzenia ,Dziękuje Pozdrawiam .

eitdhw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie