Skocz do zawartości

Zablokowane Notoryczne naduzywanie admina


Majonez

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:Dziecko Lat 15

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :Wtykson  (id nie mam)

 

Powód skargi:Naduzywanie admina/banowanie wbrew regulaminowi serwera

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):http://www.speedyshare.com/drive/s/vBdLC989EsZfTm4kn02QIfXUjufkph

 

Czas zdarzenia:dzisiaj godzina 15 40 oraz 25.12 

 

Punkt w regulaminie mowi jasno:

1.21.Zakaz wdawania sie w dyskusje z administracja (Ban od 30 minut do 1 godziny)

 

Dzien dzisiejszy:[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Wtykson
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Csowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'dyskusja z administracja'
[AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:583100069'
[AMXBans] Twoje IP: 
[AMXBans] ===============================================

 

ban nadany 3x wiekszy niz max w regulaminie 

 

Opis sytuacji:Wchodze do cte poniewaz nie bylo chetnych byl gosciu bez mikro ale do slaya i przeniesienia do tt nagle admin wtykson odpala sobie mikrofon dla wiezniow przy uzyciu komendy /a i zaczyna prowadzic sobie monolog a kiedy ktos cos powie zaczyna cwaniakowac bo przeciez ma flagi.Ewidente naduzycie permisji administratora oraz ban niesluszny z regulaminem

 

Wracajac do dnia 25 3 dni temu bedac w cte nasz ukochany admin wtykson za pomoca admin voica zaczal prowadzic sobie rozmowe z innym graczem oczywiscie ban dla mnie jak najbardziej sluszny bo jednak nie dalem sie wypowiedziec administratorowi tylko powiedzialem ze ja teraz mowie aczkolwiek admin voice nie sluzy do rozmawiania sobie z innymi graczami tylko do reagowania w momencie jak ktos lamie regulamin i oczywiscie ban nadany na 24h z powodem dyskusja z administracja przypominajac ze max ban winosi do 1h 

 

Podsumowajac admin wtykson notorycznie naduzywa permisji jak i admin voica krzyczac do mikrofonu prowadzac sobie monologi albo dyskusje z innym graczem bo nie chce mu sie pisac oczywiscie brak znajomosci regulaminu i kar jakie w nim wystepuja duzo graczy jest swiadkiem jak wtykson odwala nie raz slyszalem na tsie od roznych graczy nie tylko od "kolegow" jak mowia ze wtykson robi gowno na serwerze i odechciewa sie grac,Admin mysli ze jak ma flagi to wolno mu wszystko i regulamin go nie obowiazuje oczywiscie milo jak by sam @ polkes zajal sie sprawa bo z tego co pamietam nie jeden gracz mowil do niego na tsie ze odwala oczywiscie byli odsylani na forum do tego tematu lecz nikomu sie nie chcialo a nie moze byc tak ze ktos placi za svipa itp a jakis pajacyk wchodzi i robi z siebie nie wiadomo kogo bo ma admina i wiem ze to nie jest miejscu o proszenie o ub ale jednak po raz drugi ban niesluszny i jakimkolwiek regulamin pozdrawiam i licze na szybka reakcje ze strony opiekunow jak i z calej administracji

 

 

Edycja: A tutaj mamy jeszcze jedno demko na ktorym widac jak admin daje zabawe po buncie i w momencie kiedy widzi ze tt znowu sie zbuntuje daje zabawe (prosze sprawdzic czy to bylo za pomoca menu czy /a bo mi sie wydaje ze /a) a nastepnie klamie wprost ze to ktos wylosowal zabawe a on nie nadal,nie bede nawet tego komentowal niech sobie opiekun albo @ polkes sam obejrzy demko na ktorym wszystko widac nie wspominajac o uzywaniu admin voice jak zwyklago voica w grze 

 

Dodam jeszcze ze tych demek jest od groma ale szkoda juz szukac i przegladac kazda mape pozdrawiam

 

Demko:http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2112251748-jail_bricks_fix-1640450880-1640452800.zip

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nick gracza składającego skargę: rozansk7y

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : Wtykson (członek adm.)

 

Powód skargi: No to tak, owy administrator z racji na brak CT postanowił sobie iść na AFK-a, potem wbil na minute, zbugowal CT i po zabawie poszedł afczyć xD. Potem dołączył jakiś osobnik do ct, co łamał notorycznie regulamin i odpierniczał manianę (FK) i nie posiadał mikrofonu, a Wtykson sobie dalej nie reagował. Po dłuższym czasie, gdzieś kilka minut przed zmianą mapy się obudził, ale dalej nie wywalił tego CT xD

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): 

 

Film: Na dole jest. (specjalnie wstawilem tak długi, bez żadnych cięć, aby nie podważało to wiarygodności sytuacji)

 

SS (świadkowie + nick trollującego CT): https://imgur.com/a/vl18VZm

 

Czas zdarzenia: Jail_assault, od 16.50 do 17.25

Edytowane przez aDk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wracajac do dnia 25 3 dni temu bedac w cte nasz ukochany admin wtykson za pomoca admin voica zaczal prowadzic sobie rozmowe z innym graczem oczywiscie ban dla mnie jak najbardziej sluszny bo jednak nie dalem sie wypowiedziec administratorowi tylko powiedzialem ze ja teraz mowie aczkolwiek admin voice nie sluzy do rozmawiania sobie z innymi graczami tylko do reagowania w momencie jak ktos lamie regulamin i oczywiscie ban nadany na 24h z powodem dyskusja z administracja przypominajac ze max ban winosi do 1h"

 

Mój kochany kolegoWtykson wtedy oznajmiał mnie z błędem, przez który jedna osoba nie mogła wejść na serwer odnośnie mojej mapy. Sprawa ta była pilna i nie było to nadużywanie admina. 

Za to jestem w stanie powiedzieć i potwierdzić to na licznych demkach, że wyzywasz ludzi od najgorszych, prowokujesz i za grosz w tobie kultury nie ma. Ban jak dla mnie jak najbardziej zasłużony. Nie wdałeś się w dyskusje mówiąc "że ja teraz mówie" tylko arogancko odniosłeś się do Wtyksona, który wtedy wykonywał swoją pracę. Zobaczmy również twoją historię banów i upomnień za przewinienia na czacie głosowym. Zostałeś upomniany przez opiekuna prudiego niejednokrotnie, upomniany przez strażnika kaszera  (arogancko mówiąc mu, że nie ma dowodów i "ch*ja może zrobić"), upomniany przez strażnika Bobiego oraz przez innych adminów których już nicków nie pamiętam. Zostałeś zbanowany już niejednokrotnie za swój brak kultury, bo myślisz, że ci wszystko wolno, otóż tak nie jest mój drogi. 

Poniżej wysyłam ss z bansa:

Wygasłe bany (5)
Data Gracz SteamID Admin Powód Bana Długość
28.12.2021 Dziecko Lat 15 STEAM_0:1:583100069 Wtykson dyskusja z administracja 3 Godzin(y) 
25.12.2021 Dziecko Lat 15 STEAM_0:1:583100069 Wtykson Wchodzenie w dyskusje z administracja 1 Dzień 
23.12.2021 Dziecko Lat 15 STEAM_0:1:583100069 Bobi Obraza wpÅ‚ywajÄ…ca na zachowanie innych graczy 1.6 Regulaminu 30 Minut(y)
13.12.2021 Dziecko Lat 15 STEAM_0:1:583100069 prudi Obrazasz 30 Minut(y)
12.12.2021 Dziecko Lat 15 STEAM_0:1:583100069 Euro Franek prowokacja gracza 30 Minut(y)

 

 

Gdyby nie fakt, że miałem ograniczenia na forum dostałbyś już upomnienie i ograniczenie rozmowy na voice chat. Poza tym jesteś hipokrytą, wyzywasz mnie od dobrych 2 tygodni na serwerze dosłownie za "Załatwie ci ku*wo bana na CT, idź tam pisać skarge na mnie", a sam piszesz teraz skargę na kogoś innego :waitwhat:

 

Podsumowując nie było mnie przy akcji dzisiejszej, niemniej jednak każde aroganckie słowo z twoich ust powinno zostać karane. Gdybyś nie od*ierdalał, za przeproszeniem kary na pewno byłyby krótsze i mniej surowsze. Podczas kiedy ty nadużywasz, wyzywasz, odnosisz się bez szacunku do innych graczy, administracji nie licz na to, że dostaniesz najniższą karę za swój wybryk. Pragnę również dodać, że wczoraj na mapie jail_aj_bananamuffin sam zostałeś faworyzowany, moim świadkiem @ szybkigrzesiu oraz adek, który miał tylko zobaczyć sprawę i upomnieć jeśli byłoby coś nie tak. 

 

 

Jeśli jednak nadal uważasz, że twoje bany są niesprawiedliwe radzę się zastanowić dwa razy co następne do mnie powiesz lub napiszesz. Jeśli będziesz nadal zgrywał kozaka któremu wszystko wolno napiszę skargę za wszystkie twoje wybryki których już z dojrzałości nie zgłaszałem. Zapewniam cię, że za każde pojedyncze słowo z twoich ust, wyzywanie rodziców itd. twoja kara nie będzie tylko 3 godzinna. 

 

Proszę o branie mojej wypowiedzi pod uwagę przy sprawdzaniu demka, jeśli potrzebne są bite dowody, jestem w stanie je wam wszystkie wystawić.

 

"wiem ze to nie jest miejscu o proszenie o ub ale jednak po raz drugi ban niesluszny"

Ban jak najbardziej słuszny, ale dziwię się, że admini mają jeszcze do ciebie tyle cierpliwości (to, że niektórzy to twoi koledzy nie czyni cię lepszym człowiekiem od innych).

 

Pozdrawiam.

 

 

 

Edit:

"kazdy zna sie na wylot i jesli ktos sie z kims wyzywa tak jak czasami ja z opiekunem "prudi" to nie znaczy ze jestesmy je*****i toxicami tylko znamy sie na tyle ze mozna sie posmiac"

 

Nie widzę w tym nic złego z wyjątkiem tego, że ja cie może widziałem pierwszy raz na serwerze i wylecialeś do mnie z pyskiem, "od ku**w itp." Gdyby to były pojedyncze wybryki to pewnie taki taryfikator by został, ale jak robisz coś już n-ty raz i nadal do ciebie to nie dociera powinno się przedłużyć czas kary.

 

"jesli zostalem upomniany i banowany jak sam powiedziales to raczej zostalem ukarany a z tego co wiem nie mozna dostac za to samo kary w postaci bana/upomnienia 2 razy"

 

Pozwól, że opiekunowie sami o tym zadecydują gdy zobaczą wszystkie demka z twoim udziałem. Nie jest to jednak temat na ten post, jeśli będzie taka potrzeba wyjaśnimy to w skardze.

 

"Po pierwsze twoje bajeczki ze niby cie strasze od 2 tygodni banem na ct to jest gowno prawda ale okej odnoszac sie do twojej odpowiedzi na skarga..."

 

Jest to wyrwane z kontekstu (z resztą jak większośc twoich wypowiedzi), nie straszysz mnie, lecz wyzywasz i wyśmiewasz zupełnie bez powodu. Może to potwierdzić fakt, że ani razu nie zwyzywałem cię na serwerze.

 

"Podsumowajac nie napisales nic co do skargi tylko i wylacznie wyraziles swoja opinie"

 

Wniosłem to, że nawet jeśli ban został przedłużony o pare godzin, jest on jak najbardziej SŁUSZNIE przedłużony (bo widzę, że nie rozumiesz). Wystarczyło by dodać do powodu twoje poczynania, nie będę się powtarzał. Były przypadki gdzie ktoś dostawał bana na jeszcze dłuższy czas niż ty notorycznie łamiąc regulamin brakiem kultury. Jeśli nie wyciągasz żadnych wniosków z upomnień i banów to czemu dziwisz się, że czas twojego bana zostaje przedłużony?

 

Zakańczam dyskusję z tobą, powiedziałem co miałem i czekamy na decyzje wyższych rang.

Edytowane przez Eziekk
Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ EziekkPo pierwsze twoje bajeczki ze niby cie strasze od 2 tygodni banem na ct to jest gowno prawda ale okej odnoszac sie do twojej odpowiedzi na skarga i odnoszac sie do mojego wyzywania za wszystkie przewinienia na serwerze zostalem ukarany czy ja gdzies uwazam ze ban zostal nadany nieslusznie? Wrecz przeciwnie potwierdzilem ze ban mi sie nalezy lecz nie jest on zgodny z jakikolwiek regulaminem to jest jedna sprawa nie rozumiem dlaczego w skardze na admina piszesz skarge na mnie ze kogos wyzywalem co ma jedno do drugiego? Skarga nie jest za to ze dostalem bana tylko za to ze nie jest on zgodny z regulaminam oraz ze admin odwala i nie ma to nic wspolnego ze mna i moim "zachowaniem" 

 

Kolejna sprawa czekam na twoja skarge jesli zostalem upomniany i banowany jak sam powiedziales to raczej zostalem ukarany a z tego co wiem nie mozna dostac za to samo kary w postaci bana/upomnienia 2 razy jesli jakis opiekun straznik admin lub nawet sam wlasciciel uznal ze nalezy sie upomnienie a nie ban na tydzien to znaczy ze cos jest na rzeczy nie sadzisz?

 

Podsumowajac nie napisales nic co do skargi tylko i wylacznie wyraziles swoja opinie o mnie ty moze uwazasz ze jestem taki i taki ale uwierz ze ty nie masz opini takiej jaka sobie wyobrazasz ale to nie jest dyskusja na forum w skardze na admina 

 

Kolejna sprawa slyszalem o "kolesiostwie" i dlatego poszly 3 skargi w godzine to sie grubo mylisz bo nawet nie znam tych osob ani nigdy z nimi nie rozmawialem prywatnie 

 

I ostatnia rzecz jesli powod byl by "obrazanie" 'Prowokacja' to by nie bylo tematu lecz skarga by sie pojawila na admina a skarga nie jest napisana po to zeby dostal bana bo go nie dostanie tylko zeby jakis opiekun z nim porozmawial bo kazdemu zdarza sie odwalac i nikt nie jest idealny a ty jak jestes taki porzadny nie wchodz na serwer cs 1.6 bo moze grasz pol roku bo tyle mnie nie bylo a tu kazdy zna sie na wylot i jesli ktos sie z kims wyzywa tak jak czasami ja z opiekunem "prudi" to nie znaczy ze jestesmy je*****i toxicami tylko znamy sie na tyle ze mozna sie posmiac w taki sposob jak nam sie podoba pozdrawiam i mam nadzieje ze jak dorosniesz to zrozumiesz pozdrawiam cieplutko i szczeliwego sylwestra (a i prosze nie wyzywac kogos na forum gdzie nie robimy sobie zartow od patusow itp itp dzieki)

 

Edit:

 

@ Eziekktak jak powiedziałem przyczyną skargi nie jest że dostałem bana tylko nadużywanie permisji admina i pierwszy raz muszę się z tobą zgodzić ale to już powiedziałem w samej skardze że ban słuszny tylko nie z tym powodem a jeśli to nie był za obrażanie to nie był słuszny musisz zrozumieć jedna rzecz że możesz sobie napisać na mnie skargę i dostanę bana nawet na miesiąc to jak najbardziej w porządku bo jb to nie jest życie a musisz odróżnić kiedy gracz odwala w stosunku gracza a w momencie kiedy admin odwala w stosunku gracza i jak wspomniałem a wtykson dalej uważa że kolesiostwo i skargi po to żeby go "ujebac" to się grubo myli ale już mu chyba tego nie przetłumacze jeszcze raz napisze żebyś zrozumiał SKARGA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z BANEM a jak Ci zależy tak bardzo na moim banie to znasz drogę do działu że skargami na gracza na pewno jakis opiekun tym się zajmie pozdrawiam

Edytowane przez Dziecko lat 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Eziekk napisał:

"Wracajac do dnia 25 3 dni temu bedac w cte nasz ukochany admin wtykson za pomoca admin voica zaczal prowadzic sobie rozmowe z innym graczem oczywiscie ban dla mnie jak najbardziej sluszny bo jednak nie dalem sie wypowiedziec administratorowi tylko powiedzialem ze ja teraz mowie aczkolwiek admin voice nie sluzy do rozmawiania sobie z innymi graczami tylko do reagowania w momencie jak ktos lamie regulamin i oczywiscie ban nadany na 24h z powodem dyskusja z administracja przypominajac ze max ban winosi do 1h"

 

Mój kochany kolegoWtykson wtedy oznajmiał mnie z błędem, przez który jedna osoba nie mogła wejść na serwer odnośnie mojej mapy. Sprawa ta była pilna i nie było to nadużywanie admina. 

Za to jestem w stanie powiedzieć i potwierdzić to na licznych demkach, że wyzywasz ludzi od najgorszych, prowokujesz i za grosz w tobie kultury nie ma. Ban jak dla mnie jak najbardziej zasłużony. Nie wdałeś się w dyskusje mówiąc "że ja teraz mówie" tylko arogancko odniosłeś się do Wtyksona, który wtedy wykonywał swoją pracę. Zobaczmy również twoją historię banów i upomnień za przewinienia na czacie głosowym. Zostałeś upomniany przez opiekuna prudiego niejednokrotnie, upomniany przez strażnika kaszera  (arogancko mówiąc mu, że nie ma dowodów i "ch*ja może zrobić"), upomniany przez strażnika Bobiego oraz przez innych adminów których już nicków nie pamiętam. Zostałeś zbanowany już niejednokrotnie za swój brak kultury, bo myślisz, że ci wszystko wolno, otóż tak nie jest mój drogi. 

Poniżej wysyłam ss z bansa:

Wygasłe bany (5)
Data Gracz SteamID Admin Powód Bana Długość
28.12.2021 Dziecko Lat 15 STEAM_0:1:583100069 Wtykson dyskusja z administracja 3 Godzin(y) 
25.12.2021 Dziecko Lat 15 STEAM_0:1:583100069 Wtykson Wchodzenie w dyskusje z administracja 1 Dzień 
23.12.2021 Dziecko Lat 15 STEAM_0:1:583100069 Bobi Obraza wpÅ‚ywajÄ…ca na zachowanie innych graczy 1.6 Regulaminu 30 Minut(y)
13.12.2021 Dziecko Lat 15 STEAM_0:1:583100069 prudi Obrazasz 30 Minut(y)
12.12.2021 Dziecko Lat 15 STEAM_0:1:583100069 Euro Franek prowokacja gracza 30 Minut(y)

 

 

Gdyby nie fakt, że miałem ograniczenia na forum dostałbyś już upomnienie i ograniczenie rozmowy na voice chat. Poza tym jesteś hipokrytą, wyzywasz mnie od dobrych 2 tygodni na serwerze dosłownie za "Załatwie ci ku*wo bana na CT, idź tam pisać skarge na mnie", a sam piszesz teraz skargę na kogoś innego :waitwhat:

 

Podsumowując nie było mnie przy akcji dzisiejszej, niemniej jednak każde aroganckie słowo z twoich ust powinno zostać karane. Gdybyś nie od*ierdalał, za przeproszeniem kary na pewno byłyby krótsze i mniej surowsze. Podczas kiedy ty nadużywasz, wyzywasz, odnosisz się bez szacunku do innych graczy, administracji nie licz na to, że dostaniesz najniższą karę za swój wybryk. Pragnę również dodać, że wczoraj na mapie jail_aj_bananamuffin sam zostałeś faworyzowany, moim świadkiem @ szybkigrzesiu oraz adek, który miał tylko zobaczyć sprawę i upomnieć jeśli byłoby coś nie tak. 

 

 

Jeśli jednak nadal uważasz, że twoje bany są niesprawiedliwe radzę się zastanowić dwa razy co następne do mnie powiesz lub napiszesz. Jeśli będziesz nadal zgrywał kozaka któremu wszystko wolno napiszę skargę za wszystkie twoje wybryki których już z dojrzałości nie zgłaszałem. Zapewniam cię, że za każde pojedyncze słowo z twoich ust, wyzywanie rodziców itd. twoja kara nie będzie tylko 3 godzinna. 

 

Proszę o branie mojej wypowiedzi pod uwagę przy sprawdzaniu demka, jeśli potrzebne są bite dowody, jestem w stanie je wam wszystkie wystawić.

 

"wiem ze to nie jest miejscu o proszenie o ub ale jednak po raz drugi ban niesluszny"

Ban jak najbardziej słuszny, ale dziwię się, że admini mają jeszcze do ciebie tyle cierpliwości (to, że niektórzy to twoi koledzy nie czyni cię lepszym człowiekiem od innych).

 

Pozdrawiam.

 

 

 

Edit:

"kazdy zna sie na wylot i jesli ktos sie z kims wyzywa tak jak czasami ja z opiekunem "prudi" to nie znaczy ze jestesmy je*****i toxicami tylko znamy sie na tyle ze mozna sie posmiac"

 

Nie widzę w tym nic złego z wyjątkiem tego, że ja cie może widziałem pierwszy raz na serwerze i wylecialeś do mnie z pyskiem, "od ku**w itp." Gdyby to były pojedyncze wybryki to pewnie taki taryfikator by został, ale jak robisz coś już n-ty raz i nadal do ciebie to nie dociera powinno się przedłużyć czas kary.

 

"jesli zostalem upomniany i banowany jak sam powiedziales to raczej zostalem ukarany a z tego co wiem nie mozna dostac za to samo kary w postaci bana/upomnienia 2 razy"

 

Pozwól, że opiekunowie sami o tym zadecydują gdy zobaczą wszystkie demka z twoim udziałem. Nie jest to jednak temat na ten post, jeśli będzie taka potrzeba wyjaśnimy to w skardze.

 

"Po pierwsze twoje bajeczki ze niby cie strasze od 2 tygodni banem na ct to jest gowno prawda ale okej odnoszac sie do twojej odpowiedzi na skarga..."

 

Jest to wyrwane z kontekstu (z resztą jak większośc twoich wypowiedzi), nie straszysz mnie, lecz wyzywasz i wyśmiewasz zupełnie bez powodu. Może to potwierdzić fakt, że ani razu nie zwyzywałem cię na serwerze.

 

"Podsumowajac nie napisales nic co do skargi tylko i wylacznie wyraziles swoja opinie"

 

Wniosłem to, że nawet jeśli ban został przedłużony o pare godzin, jest on jak najbardziej SŁUSZNIE przedłużony (bo widzę, że nie rozumiesz). Wystarczyło by dodać do powodu twoje poczynania, nie będę się powtarzał. Były przypadki gdzie ktoś dostawał bana na jeszcze dłuższy czas niż ty notorycznie łamiąc regulamin brakiem kultury. Jeśli nie wyciągasz żadnych wniosków z upomnień i banów to czemu dziwisz się, że czas twojego bana zostaje przedłużony?

 

Zakańczam dyskusję z tobą, powiedziałem co miałem i czekamy na decyzje wyższych rang.

I też to miałem ogólnie na myśli, jednak Eziekk mnie wyprzedził i napisał to za mnie. Jeśli chodzi o moją opinię co do twojej "skargi", podpinam się pod ezka, bo nic nowego nie napiszę, koleś właśnie splunął faktami w tablice odpowiedzi.

Po prostu zabolał Cię ban adekwatny do zachowania i tyle, a podkreślę, że cały serwer potwierdzi, że zachowujesz się w stosunku do innych tak a nie inaczej, a no i poza tym juz jeden raz sie wypowiedzialem pod skargą, która została napisana w Twoim imieniu, z wiadomych powodów.

+ Podpiąłem długość bana pod obraze i od razu pod dyskusje z administracją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aDk zablokował ten temat

Skarga gracza @ RozaneQ. : Mapa jail_assault  16:43 - 17:30 28.12.2021.

 

1.  

Cytat

z racji na brak CT postanowił sobie iść na AFK-a

 

Strażnik / Admin / Opiekun nie ma obowiązku wchodzenia do CT z powodu jego braku. Nie jest to jego obowiązek lecz wiadomo miło gdy to robi i dba o atmosferę na serwerze.

 

2.  Co do reszty skargi wszystko co napisane jest prawdziwe.

 

Nie ma punktu w regulaminie, który zabrania być AFK w TT, jednak nie uznaje nabijania GT wśród Administracji i mam nadzieję, że taka sytuacja się nie powtórzy.

Admin @ Wtykson za tą skargę dostaje upomnienie słowne.

 

Gracz JD dostaje bana na 3h za obrażanie graczy.

1.6 Zabronione jest obrażanie graczy, używanie nicków rasistowskich, obrażających inne religie i wpływających na zachowanie innych graczy -  nicki obraźliwe, prowokacyjne, znaków specjalnych(czyt. znaki specjalne z Tablicy Znaków, które są w formacie nie od czytywanym przez serwer). (Ban od 30 minut do 24 godzin.)

 

Gracz Matut dostaje bana na CT oraz bana na 3h za Mass FK.

 

Skarga gracza @ Marcia200 :

 

Skargi piszemy wyłącznie w swoim imieniu. Co do obrazy w Twoją stronę niestety nie podałaś godziny/mapy/dnia i nie można zweryfikować zgłoszenia, dlatego skarga zostaje odrzucona.

 

Skarga gracza @ Dziecko lat 15 : Mapa jail_bricks_fix 17:48 - 18:20 25.12.2021

 

Admin @ Wtykson nie włączył żadnej zabawy po buncie.

Mimo wszystko nagminnie nadużywa Admin Voice'a.

Natomiast nie podobają mi się prowokacje ze strony gracza @ Dziecko lat 15

 

Cytat

L 12/25/2021 - 18:14:29: "Dziecko Lat 15<668><STEAM_XX><TERRORIST>" say "pi**y nie drzyj na tym admin voice"

L 12/25/2021 - 18:15:42: "Dziecko Lat 15<668><STEAM_XX><TERRORIST>" say "nwm jakis pajac ze dostal flagi to jeszcze sobie boxa na zamknietej celi daje"

L 12/25/2021 - 18:19:47: "Dziecko Lat 15<668><STEAM_XX><TERRORIST>" say "moze glosniej"

 

Skarga odrzucona. 


Skarga gracza @ Dziecko lat 15 : Mapa jail_assault 15:34 -  15:42 28.12.2021

 

 

Cytat

przy uzyciu komendy /a i zaczyna prowadzic sobie monolog 

 

Admin sprawdza mikrofon osobom wchodzącym do CT, nie widzę tutaj nadużywania oraz nie rozumiem Twojego zachowania w obecnej sytuacji.

 

Cytat

Ewidente naduzycie permisji administratora oraz ban niesluszny z regulaminem

 

Ban jak najbardziej słuszny za Twoje zachowanie, niestety powód bana jest niewłaściwy.

 

Cytat

do reagowania w momencie jak ktos lamie regulamin

 

Admin Voice służy również do sprawdzania CT'ków oraz odpowiadania graczom kiedy czegoś nie wiedzą.

 

Podsumowując.

 

Gracz @ Dziecko lat 15 :

- Częste prowokacje

- Wulgaryzmy

- Wdawanie się w dyskusje z Administracją oraz obrazy w jej kierunku

 

Jeżeli nie zmienisz swojego zachowania na serwerze to niestety będziesz za nie karany. Fajnie jest czasem pożartować i się pośmiać ale wszystko ma swoje granice. Nie możesz wyrażać się do Admina w ten sposób jak na mapie jail_assault oraz nie powinieneś prowokować do takich sytuacji.

 

Admin @ Wtykson :

- Nadużywani Admin Voica

- Wulgarne i Agresywne odzywanie się do graczy

- Nabijanie GT AFK

 

Przypominam do czego służy Admin Voice : Sprawdzanie CT , odpowiadanie graczom na pytania , upominanie graczy gdy robią coś źle , proszę abyś nie nadużywał Admin Voica i używał go w przeznaczonym dla niego celu. Co do Twoich wypowiedzi na serwerze do graczy np. do Merci ( Tak to dziewczyna nie chłopak ) bardzo mi się to nie podoba i mam nadzieję, że ostatni raz słyszałem, że w ten sposób odzywasz się do graczy. Admin ma być przykładem dla innych i powinien mocniej trzymać nerwy i nie powinien się dawać im ponosić. Co do AFK , uznaje i takie coś ale gdy wiesz, że musisz np zejść pomóc mamie z zakupami etc. przechodzić do SPECT'a , nie chce widzieć sytuacji gdzie jest mega syf na serwerze, ludzie się wyzywają , lecą MASS FK, a Admin jest w grze.

 

Podsumowując wszystkie skargi, a raczej jedną skargę rozłożoną na trzy przez trzech różnych graczy, upominam Admina @ Wtykson za nabijanie godzin AFK oraz nadużywanie Admin Voica oraz nakładam 1/3 Punkta Karnego za sposób w jakim odnosi się do graczy. Ponadto zapraszam Admina na przysłowiowy dywanik na TS3.

 

# Zamykam jako Przyjęta choć tak naprawdę jest to Neutralne rozstrzygnięcie gdyż obie strony mają swoje za uszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie