Skocz do zawartości

Zablokowane Mam coś do powiedzenia...


Gość Lee123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lee123

Witam, 
Jestem lee123, na pewno wielu z was, zna mnie czy to z tej dobrej strony, czy z tej złej... Niestety jestem jaki jestem, siebie już nie zmienie.
Piszę to dlatego, bo chciałbym przeprosić całą sieć oraz szczególnie te osoby, z którymi się pospinałem @ Pietrek90czy @rQ8Cqbe.png Gremar. Bo z wami ciągle się wyzywałem, czy to na ts'ie czy to na forum i bardzo tego żałuję... Nie wiem, czy moje wypociny coś wniosą do tego, ale z mojego czarnego serduszka, chce was przeprosić... Tak samo za moje zachowanie, np. wyzywam ciągle, czy dogaduje.. Prawdę mówiąc poznałem tutaj wiele osób z którymi czasem piszę do tej pory (msg i inne ts'y). @kr7j9o5.png RumcajsJumperJeśli ty też to przeczytasz, to ciebie też chciałbym przeprosić, za to co ci pisze na msg itp.. Kocham was ludzie, pozdrawiam! Oraz bardzo i to bardzo was przepraszam :c


-----------------

 

Jak zwykle wychodze na najgorszego, bo nawet z przeprosin ludzie się smieją ;d, pewnie nie nikt z was nie miałby jaj tego publicznie napisać ;) oraz każdy kto to czyta, życzę mu wesołych, zdrowych i spokojnych świąt oraz bezpiecznego sylwestra :) 

Edytowane przez Lee123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że mnie przepraszasz ale  nie chcę  gadać  z tobą  i  utrzymywać  jakiegoś kontaktu i tak już  na ts3 nie przebywam  i  życzę  ci Wesołych  świąt  Bożego narodzenia i najlepszego w nowym roku .   Pozdrawiam 

 

P. s @rQ8Cqbe.png Lee123 bardzo dobrze że to napisałeś bo widać że zależy ci i chciałeś przy wszystkich przeprosić  też popieram takie pisanie a że nie które osoby jaja robią czy się śmieją to nie przejmuj się +++ że chciałeś i dobrze zrobiłeś 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlackSite

@U1sEKPD.png P00F również do innych tego typu rzeczy. Jak np. wywody pewnego byłego redaktora, listy pranksterow i inne takie rzeczy 👍 

Ale oczywiście trzeba się przyczepić przeprosin. 

 

Brawo za odwagę bo nie każdy ją ma ☺️ powiedzonka! I również wesołych świąt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znamy się, ale strasznie szanuję za odwagę, Nie przejmuj się tymi co się śmieją, pamiętaj ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. dobrze, że zrozumiałeś swoje zachowanie i również, życzę ci WESOŁYCH ŚWIĄT :taniec1:


,,,

*********************************************Fajne zdjęcie w tle mam? - Zapytaj.onet.pl -*********************************************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie