Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga na gracza


Kogut007

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Kogut007

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : "Policyjna Prowokacja" 6678 STEAM_0:0:172012293 20 14:58 45  0

 

Powód skargi: FK. Gracz o tym Nicku zabił mnie, tłumacząc się, że posiadałem deagla.. Żadnego deagla nie miałem 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

Sprawdźcie demko, bo ja nie potrafię tego zrobić. Będę bardzo wdzięczny 

 

Czas zdarzenia:  18 grudzień godzina 22:30-23:00 mapa: jail_xgames

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajen skarga 3/10

To jest więzienie co ty sobie wyobrażasz  że ktoś cie po główce będzie głaskał? Było was 2 w celi ktoś musiał ponieść konsekwencje i padło na ciebie. Pozdrawiam Główny Komisarz Policyjna Prowokacja :)

Edytowane przez KOALA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KOALA napisał:

Fajen skarga 3/10

To jest więzienie co ty sobie wyobrażasz  że ktoś cie po główce będzie głaskał? Było was 2 w celi ktoś musiał ponieść konsekwencje i padło na ciebie. Pozdrawiam Główny Komisarz Policyjna Prowokacja :)

 

 

Stary. Regulamin to regulamin. Zabiłeś mnie bezpodstawnie. Nie tylko mnie zabiłeś "za nic" 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu demka z mapy jail_xgames (http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2112182235-jail_xgames-1639863300-1639865280.zip)

Stwierdzam że gracz Policyjna Prowokacja łamie nagminnie regulamin zabija ludzi bez powodu nie mając pewności że gracz strzelił z digla tłumacząc to że ktoś musiał ponieść tego konsekwencje ( @rQ8Cqbe.png Kogut007) który wykonywał polecenia poprawnie, wyzywa graczy bez powodu, wprowadzanie admina w błąd razem z graczem figo.

Gracz Policyjna Prowokacja zostaje ukarany Banem na ct oraz banem 24h na wyzwiska i wprowadzanie admina w błąd.

Gracz figo zostaje ukarany banem za 24h za obrażanie graczy jak i wprowadzanie admina w błąd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie