Skocz do zawartości

Zablokowane Pytania Psychologiczne #2 - [ .WERKA. ]


Banshee

Rekomendowane odpowiedzi

CSowicze.pl - Sieć serwerów Counter-Strike. Serwery forum CS 1.6 i CS:GO

Witam, naszą drugą ochotniczką, która musiała zajrzeć w głąb siebie, zadając sobie te oto pytania, by znaleźć, na nie odpowiedź jest @ .WERKA.Dzięki tym pytaniom jesteście w stanie trochę poznać osobę, która wzięła udział i zajrzeć do jej wnętrza

 

B: Prowadząca @ Banshee
W: Odpowiadająca @ .WERKA.

 

B: Co Cię stresuje?

W: Strasznie dużo rzeczy... W realu jestem wstydliwą osobą, więc niestety prawie każda interakcja z jakimś człowiekiem wywołuje u mnie stres, chociaż jest z tym coraz lepiej! :D Niestety chodzę też często zestresowana przez prace, ponieważ za bardzo biorę wszystko do siebie.


B: Jak rozumiesz słowo sukces?

W: Dla mnie sukces to zdobycie jakiegoś wyznaczone celu przez nas samych. Tym sukcesem mogą być nawet takie małe rzeczy takie jak posprzątanie domu, pozałatwianie spraw na mieście lub zadbanie o siebie i pójście do lekarza :P


B: Czy pokazujesz światu, kim naprawdę jesteś? W jaki sposób?

W: Zawsze jak kogoś poznaje, to nigdy nie udaje kogoś, kim nie jestem, wydaje mi się to głupie :P W jaki sposób pokazuje? Ciężko mi samej odpowiedzieć na to pytanie, zawsze staram się wykazać zainteresowanie drugą osobą, bo to ważne :) Nie mogę powiedzieć, że cały czas jestem miła i sympatyczna, bo są dni, gdzie jestem chodzącą bombą, ale się staram :D


B: Z kim najczęściej się porównujesz? Jak wypadasz w tych porównaniach?

W: Z różnymi ludźmi, tymi spotkanymi w realu i tymi, których oglądam na różnych social mediach. Zależy, w jakim przypadku, ale zazwyczaj wypadam bardzo średnio w taki porównaniach, ale to wynika raczej z mojej słabej samooceny :)


B: Co sprawia, że jesteś wyjątkowy?

W:. Ciężko powiedzieć co czyni mnie wyjątkową, może mój dystans do siebie? Nie mam pojęcia :D


,,,

*********************************************Fajne zdjęcie w tle mam? - Zapytaj.onet.pl -*********************************************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie