Skocz do zawartości

Zablokowane [#2] Ona&On


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

J9wRxeE.png.2255189d03856169cbf2a82dc64dbb95.png

onaion.png

J9wRxeE.png.2255189d03856169cbf2a82dc64dbb95.png

Pytania, z którymi mierzyli się Nasi użytkownicy w #2 wydaniu nowej serii!

 

1. Czy pieniądze są dla Ciebie wyznacznikiem w życiu?


2. Co jest dla Ciebie największą motywacją w życiu?


3. Co dla Ciebie znaczy szczęście w dzisiejszych czasach?

J9wRxeE.png.2255189d03856169cbf2a82dc64dbb95.png

 

Odpowiedzi użytkowniczki  @KNsJG9w.png Klusia

 

Odpowiedź na pierwsze pytanie :

 

Moim skromnym zdaniem pieniądze nie powinny być wyznacznikiem w życiu. Pieniądze to rzecz nabyta i nietrwała, mimo, że pozwalają nam żyć w dobrobycie, uzupełniać nasze zachcianki to tak naprawdę za żadną sumę pieniędzy nie kupimy rodziny, szczęścia, zdrowia, miłości.. to powinny być główne wyznaczniki życiowe. Pieniądze łatwo jest zdobyć, a jeszcze łatwiej i szybciej idzie się ich pozbyć.

 

Odpowiedź na drugie pytanie :

 

 

Moją największą motywacją jest moja przyszłość, nie zamierzam skończyć tak jak moi rówieśnicy czy też kilku moich domowników. Kiedyś obiecałam sobie i mojemu ś.p. przyjacielowi, że będę szczęśliwa, choćbym miała sobie to szczęście namalować farbami olejnymi na ścianie. Jak każdy z Nas miewam chwilę upadków kiedy już chcę się poddać, czuję się niepotrzebna, ale zawsze gdzieś z tyłu chodzi za mną myśl, że dam radę, bo jestem silna. Moja przyszłość zależy tylko ode mnie i moich decyzji - to mnie motywuje.

 

Odpowiedź na trzecie pytanie :

 

Każdy ma swój wyznacznik szczęścia. Uważam, że szczęście jest pięknym uczuciem, ale zarazem bardzo kruchym. Dla mnie szczęściem jest pasja i spełnienie w miłości, pierwsze jak najbardziej mnie uszczęśliwia, drugiego jeszcze nie zdążyłam doświadczyć w 100%. Szczęście można definiować jako spoglądanie na świat w radosnych barwach, szukanie nawet w najgorszej sytuacji pozytywu.. szczęście bywa ulotną chwilą, ale to właśnie dla tej chwili warto żyć i budzić się rano.

 

J9wRxeE.png.2255189d03856169cbf2a82dc64dbb95.png

Odpowiedzi użytkownika @ FishU

 

Odpowiedź na pierwsze pytanie :

Nie są ponieważ pieniądze szczęścia nie dają, jedyne co to są dodatkiem do życia codziennego między innymi żeby kupić sobie rzeczy potrzebne na co dzień.

 

Odpowiedź na drugie pytanie :

Motywacją moją jest dla mnie coś nie możliwego. Staram się dążyć do celu mimo wszystko, nie poddawać się tylko stawiać wszystkim niebezpieczeństwom oraz rzeczą nie możliwym kroku. Bez tego byśmy daleko nie zaszli. Tak samo jest z marzeniami żeby je spełnić trzeba do tego dążyć.

 

Odpowiedź na trzecie pytanie :

Szczęście w tych czasach to coś z czego możemy cieszyć się na co dzień, na przykład mamy rodzinę powinniśmy się cieszyć bo nie wiadomo kiedy jej zabraknie w tych czasach. Mamy pracę powinniśmy się cieszyć bo nie wiadomo kiedy ją stracimy, tak samo z domem czy z resztą takich rzeczy najważniejszych dla nas w życiu. Każdego dnia powinniśmy dziękować za to co mamy i z podniesioną głową przekraczać kolejny próg a także kolejny dzień.

J9wRxeE.png.2255189d03856169cbf2a82dc64dbb95.png

Bardzo dziękuje ankietowanym za szybkie i treściwe odpowiedzi. Mam nadzieję, że pozwoli to wam ujrzeć jakie spojrzenia na pewne rzeczy ma kobieta i mężczyzna <3 .

 

 

 

 

 

 

 

 

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super robota, Kubuś! :pepeserduszko:

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sonka zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie