Skocz do zawartości

Zablokowane Skargaaaaaaaaaaaaa na adminaaaaaaaaaaa Snuffyyyyyyyyyyy


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: TheProShizer

 

Nick gracza oskarżonego+SID: Snuffy

 

Powód skargi: Adminowi puściły nerwy:) w poprzedniej rundzie był bunt, więc w następnej rundzie dałem polecenia Bezruch do odw i zakaz bicia pięścią do odw, ich zadaniem było wyjscie z celi na kucaku do odw, usatwili ładny zgrabny szereg a Snuffy walnął pięścią  i go zabilem pozniej napisał tak jak w ss ponizej:) Pozniej mnie wywalil ct za "Chaos" albo za duzo osob w ct, Rozansk7y byl w poprzedniej mapie więc on powinienen być wywalony?

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): SS ponizej, http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2112121748-jail_minecraft_night_b2-1639327680-1639329960.zip

 

Czas zdarzenia:  to był wtorek pierwszego tygodnia:) (22min do konca mapy) 

 

image.png

 

edit/ 1 a moze i  za to wywalil

edit/ 2 jakie podlizywanie co ty do mnie pi*******z? zmieniles wersje zdarzen totalnie demko wyjasni wszystko

edit/ 3 co do wywalenia mnie z ct to tutaj jest 50/50 on był we wczesniejszej mapie w ct a ja nie mialem mutacji

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin nie powinien tak pisać na @@ tym bardziej że jest adminem to powinien dawać przykład graczom i ich uczyć kultury a także ich upominać za nie przestrzegać.

Z mojej strony źle się zachował tym bardziej jak wydałeś polecenia to je się wykonuje a nie ignoruje a potem takie słowa pisać. 

 

 

ZNAJDZIESZ MNIE O TUTAJ :D

   

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

 

tXphS9D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu demka z mapy jail_minecraft_night_b2 oraz przeanalizowaniu logów serwera stwierdzam iż admin @ snuffyzachował się nie właściwie i zostaje ukarany ostrzeżeniem do tabeli administracji. (przypominam że 3/3 równa się z degradacją admina z stanowiska które pełni.)

Odnosząc się co do przerzucenia ciebie do tt admin miał do tego prawo jeżeli stwierdził że twoje prowadzenie było monotonne i nudne 

2.7 W przypadku monotonnego prowadzenia, admin ma prawo zmienić kadrę CT.

Ogółem ostatnimi czasy na serwerze wypracowała się moda na kucnij przytrzymaj, kręcenie się i tym podobne polecenia które są wydawane po złości graczom za bunty i trwają one nie raz całą rundę nie dziwię się że admin @ snuffyw końcu zareagował.

Co do twojego prowadzenia @ TheProShizer69 gdy składałeś podania na strażnika obserwowałem twoje prowadzenie było ono monotonne i męczące nie wiem jak jest teraz przez ostanie kilka dni gdyż mam mniejszą aktywność ale coś jest na rzeczy jeżeli admin zareagował.

Jeszcze poruszę temat twojego przerzucenia z ct do tt przez admina  @ snuffyw tym wypadku działał zgodnie z regulaminem osoby z mutacją mają zawsze pierwszeństwo w ct nawet jeżeli w poprzedniej mapie również byli 

2.1 Stosunek CT do TT wynosi 1:5. ( Na każde zaczęte 5TT - 1 CT np. 6TT - 2CT , 5TT - 1CT) (Przerzucenie losowej osoby do TT)

2.3 Do CT może wejść tylko osoba po mutacji, chyba że nie ma takiej osoby. (Przerzucenie do TT/Ban na CT)

2.4 Strażnicy zmieniają się co 1 mapę, chyba że nie ma innych chętnych graczy z mutacją i doświadczeniem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie