Skocz do zawartości

Zablokowane Haker musi zapłacić 10 milionów odszkodowania


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Czy słyszeliście o kimś takim jak Gary Bowser? Ja nie, dopóki nie przeczytałem materiału o jego aresztowaniu w październiku i skazaniu przez sąd federalny Stanów Zjednoczonych.

 

Kim on jest? To kanadyjski haker, który współpracował z grupą Xecuter specjalizującą się w hakowaniu konsol tak by można było uruchamiać na nich pirackie gry.

Garego od 2013 roku poszukiwała firma Nintendo, ponieważ ten od dawna łamał ich zabezpieczenia i sprzedawał przerabiane konsole, które pozwalały uruchamiać nielegalne kopie gier.

 

W tym roku nastąpił przełom w poszukiwaniach, znaleziono Bowsera na Dominikanie, po czym tamtejsze służby go aresztowały i deportowały do USA. Tam firma Nintendo Of America wystosowała wobec niego pozew sądowy. Ostatecznie obie strony doszły do porozumienia i oskarżony zobowiązał się do zapłaty 10 000 000$ zadośćuczynienia.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory gdzieś na strychu mam Nintendo, ps1 ps2 po przerabianie i od groma reklamówek z piratami. Ale z tego co pamiętam to można było samemu przerobić tylko trzeba było się na męczyć troszkę. 

Te klasyki były najlepsze :) stare dobre czasy. 

ZNAJDZIESZ MNIE O TUTAJ :D

   

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

 

tXphS9D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie