Skocz do zawartości

Zablokowane #1115 Pytanie na dziś


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

Poco x3 NFC kupiłem przedpremierowo i dalej jestem zadowolony Przekątna do 6,67. A wyznacznikiem jest dobra cena do dobrego produktu, nie ma sensu celować w szpanerskie iphony za tysiace złoty wystarczy średniak co mi uciągnie dobrze giereczkę jak będzie mi się np. nudzić w kolejce do lekarza a po za tym ma działać szybko i tyle po co więcej. Nie rozumiem fanów płacenia za ugryzione jabłko.

sygnatuta.gif

Homo sum, humani nihil a me alienum puto - Terencjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy A41 nie wiem ile ma ale już mam go kilka lat i jestem zadowolony nie zacina się ani nic. 

Wszystko działa bezproblemowo aplikacje chodzą pamięci dużo ma zdjęcia fajne robi głośnik chodzi elegancko. Nie ma do czego się doczepić, polecam telefon na pewno komuś też by służył kilka lat. :)

ZNAJDZIESZ MNIE O TUTAJ :D

   

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

 

tXphS9D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xaomi mi 11 lite

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xaomi Redmi Note 10 Pro duży, wygodny, cena dostosowana do produktu, dobry aparat jak i podzespoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Samsung Galaxy S21 Ultra, również nie wiem ile ma, ale jest stosunkowo duży. Wybierając ten telefon brałam pod uwagę głównie jakość aparatu, ale także parametry techniczne, które są przekozak! Polecam! 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPhone X, przękątna 5,85 cala. Najważniejsze jest to, żeby miał duża pojemność, płynnie chodził i się nie ścinał. iPhone X jest to pierwszy iPhone, który użytkuje i spełnia moje oczekiwania. Mam go ponad pół roku.

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tayquil

Używam xiaomi mi10 t pro, ekran 6.67 cala bodajże. Telefon sam w sobie spoko nie zacina się ani nic, ale aparat mógłby być lepszy no i ekran nie jest oledowy. Następny telefon jaki będę miał (a zmienię za jakiś rok) to pewnie będzie już jakiś iPhone, ze względu na ios, długie wsparcie no i aparat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie