Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga nzy


Shekuu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: nzy

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : STEAM_0:0:454159921

 

Powód skargi: Bezpodstawny ban

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Jail_anka_2020  

 

Czas zdarzenia: 13:10-13:20 około   dzień 0 - niedziela

 

Sytuacja wyglądała tak: było zbiorowisko ludzi przy przycisku do opuszczania klatki terrarium w dół. Kliknąłem go i dostałem bana za ..BUGOWANIE MAPY" dodatkowo chcę zaznaczyć że ten admin ma do mnie wielką nie chęć od dłuższej chwili i czuje nutke niesprawiedliwości jak i faworyzacji w stronę innych graczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to nie jest bugowanie mapy, a tylko jej części, elementu. Ale to już co kto lubi. Najlepsze jest to że ten przycisk pózniej zbugowany nie by.

Przez polkes,

Na  na mapce overpass na cs:go modzie w jednym miejscu był taki problem, gdy podszedłeś do 1 ścianki to widziałeś ludzi poniżej przez teksturę.  Jest to zbugowany element mapy.(Ścianka :) ) 
Ściana, przycisk i inne są elementami mapy, ale nie oznacza to, że nie posiadają błędów jak w przypadku przycisku :).
Zanim na przyszłość coś palniesz, przemyśl to jeszcze raz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz z włączonym dźwiękiem to otrzymałeś informację wydaną drogą głosową aby nie klikać przycisku od windy w terrarium, bo potem istnieje duża szansa na to, że nie można jej użyć. W takim wypadku zarówno Arena jak i Surf są nieosiągalne. Gracze którzy byli przy przycisku przed Tobą, przyjęli tą informację i nie nacisnęli go. Natomiast Ty wbiłeś po schodach z jedną misją - UŻYĆ TEGO PRZYCISKU (Bo przecież uroiłeś sobie w tej małej główce, że mam do ciebie jakikolwiek problem jakbyś był kimkolwiek więcej niż randomem z gierki komputerowej) aby zrobić na przekór. Swoją drogą skoro ADMIN SERWERA mówi, aby czegoś nie klikać bo kliknięcie grozi banem to powinieneś się zastanowić dlaczego tak jest, wystarczyło że byś zapytał dlaczego nie można klikać tego przycisku to oczywiście otrzymałbyś stosowną informację, ale przecież po co? Pisz dalej skargi na siłę, na pewno wyjdzie ci to na dobre.

Tutaj demka z tego tygodnia gdzie widać sytuację typu: kliknięcie przycisku na FD --> niedziałająca winda w późniejszych rundach

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2112051648-jail_anka_2020-1638719280-1638720600.zip
http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2112041336-jail_anka_2020-1638621360-1638623040.zip

Od razu napiszę odpowiedź na argument typu "ale przeciez teraz nic sie nie zbugowalo" - Tak, teraz się nie zbugowało bo ta gra ma ponad 20 lat i nadal nie do końca wiadomo (albo tylko ja nie wiem) jak działają pewne mechanizmy, w takim wypadku jedynym moim błędem (wiadomo, każdy może to widzieć inaczej) było podanie powodu "Bugowanie mapy" zamiast "Próba zbugowania mapy" Bo jak inaczej nazwać to co zrobiłeś po otrzymaniu informacji aby nie klikać tego przycisku (gdzie to były tak naprawdę pierwsze sekundy mapy i nawet nie miałem czasu na dokładne wyjaśnienie przyczyny bo od razu po wybiegnięciu z celi chciałeś kliknąć ten przycisk). 

@rQ8Cqbe.png Pedroo  Tak samo admini nie piszą w powodzie "Bugowanie przycisku od skrzynki z bronią" tylko "Bugowanie broni" - ale tak, najlepiej powód bana napisać na 2 linijki. Ale z drugiej strony czego można się spodziewać po Twojej osobie, bo na pewno nie logicznego myślenia. Co do Twojej drugiej części zdania to równie dobrze po tym jak ktoś kogoś obrazi i po tym jak osoba obrażająca dostanie bana to osoba obrażona napiszę, że przecież nie poczuła się obrażona. Wtedy też jest bezpodstawny ban prawda? Już nie wspominając, że nikt Ciebie o zdanie nie pytał.

Podsumowując: Gracz otrzymał od ADMINA SERWERA informację o nie klikaniu przycisku, mimo to z PREMEDYTACJĄ go kliknął po czym dostał bana na 30 minut, gdzie ADMIN SERWERA miał racjonalny powód aby tego przycisku nikt nie klikał. To, że finalnie winda się nie zbugowała znaczy tyle, że błędnym jest jedynie nadany powód bana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Nzy napisał:


@rQ8Cqbe.png PedrooJuż nie wspominając, że nikt Ciebie o zdanie nie pytał.


 

Czyli nie mam prawa do wyrażania własnej opinii? 

Edytowane przez Pedroo
Przez MrVarnaz,

Jeżeli masz coś do dodania po prostu edytuj swój pierwszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś jasne polecenie od admina abyś nie klikał owego przycisku który buguje windę do dolnej części mapy. Niestety ale mapa jest taka a nie inna - czasami winda się zbuguje a czasami nie.

1.4 Zakazane jest wykorzystywanie błędów mapy i serwera.

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie