Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga - Shekuu


boyo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: boyovca

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : # 3 "Shekuu" 1645 STEAM_0:1:436961402   8 14:10   27    0

 

Powód skargi: Mimo komendy /powtorz zabija osobe która stojąc w bezruchu prosi o powtórzenie pierwszego polecenia. Później pokazuje swoją nieznajomość regulaminu i wmawia administracji że /powtorz więzień może użyć tylko gdy przebywa w celi.

 

image.png.9fbf835a2a0a40607dbb4cd7d4dde763.png

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):               jb_chinatown_fix2          17:40             Dzień 2/3    Świadkowie - Bobi/prudi/xdpawcio i pare innych osób które grały wtedy na serwerze.

 

Czas zdarzenia:  +/- 17:40 09.12.2021

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że twój charakter i duma nie pozwoliła zapomnieć o tej sprawie  więc pozwól że się wypowiem. Ten podpunkt w regulaminie nie jest dobrze napisany ze względu na możliwość wykorzystywania tego na własną korzyść podam przykład: osoba x może przykładowo wyskoczyć ci z celi np do gr bądź gdziekolwiek indziej. Stanąć w miejscu i dać /potworz. W tej sytuacji gdybyś zabił taką osobę również miał byś FK. Więc wytężając troszkę mózg można dojść do wniosku ,że /powtorz powinno być w celi a nie przed celą obok celi za celą czy gdziekolwiek indziej  na mapie. Z resztą powołuję się na 97% graczy którzy jakoś mają to samo zdanie na ten temat i nie biegają sobie po mapie potem staną w miejscu i napiszą /powtorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rQ8Cqbe.png Shekuu

 

Do BUNTU zaliczamy: ( /bunt na serwerze )

- Zabicie strażnika
- Kradzież deagla strażnikowi
- Kradzież amunicji strażnikowi
- Uderzenie strażnika ( pod warunkiem, że sam nie podchodzi prowokując [ Prowadzący nie prowokuje ] )
- Rzucenie granatem w stronę strażnika
- Wejście do Gun Room'u
- Ucieczka poza zasięg widzenia strażnika
- Ucieczka z celi przed jej otwarciem

 

Dlatego jak ktoś ucieknie tak jak piszesz do GR lub z celi to jest to więzień zbuntowany i nie należy mu się komenda powtórz.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie powtórz powinno być tylko 1 raz na rundę do ustalonej minuty ,a jak ktoś nie słyszy 3 razy poleceń to niech se słuchawki kupi i tyle

bloggif_657a54eeb1db7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Shekuu napisał:

@ aDk Rozumiem aczkolwiek dalej podtrzymuję ,że komenda /powtorz powinna odbywać się w celi a nie przed celami ułatwia to odróżnienie osoby która prosi o powtórzenie od potencjalnego buntownika bądź osoby która najzwyczajniej nie ogarnia

Ale jaką ty masz role na serwerze by zmieniać sobie regulamin od tak? Regulamin jest jeden, złamałeś go robiąc przy tym fk więc powinieneś dostać kare. A co do tej zaczepki wyżej to odpowiedziałbym Ci, ale popłakałbyś się jak inny mentalny niedorozwój.

Edit1: Zresztą aDk wyżej Ci ładnie wytłumaczył co by było gdyby ktoś napisał /powtorz jakby szedł do gr'a.

Edytowane przez boyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniam regulaminu w tamtej sytuacji były bundy jeżeli ktoś mi wychodzi przed cele nie wiedząc ,że było powtórz traktuje go jako buntownika. Z resztą na serwerze był prudi i xdpawcio widzieli sytuacje prudi się spytał czemu cie zabiłem to mu grzecznie wytłumaczyłem wic czemu opiekun cie nie ożywił bądź mnie nie zbanował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skargę zamykam bo spam się robi rozpatrzę ja do max kilku godzin.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2112091731-jb_chinatown_fix2-1639067460-1639068720.zip

8.12 - gracz boyovca pisze /powtorz do pierwszego polecenia 

8.13 - gracz boyovca stoi w miejscu w bezruchu tak jak jest zapisane w regulaminie 

8.25 - gracz boyovca zostaje zabity bez powtórzenia gdy stoi w bezruchu w polu widzenia strażnika przed celami 

8.28 - 
[Czarny Lotos] [SVIP] *DEAD* boyovca :  kurwo jebana

[Czarny Lotos] [SVIP] *DEAD* boyovca :  stalem w miejscu

(Za wyzwiska 3h bana otrzymuje gracz @rQ8Cqbe.png boyo

Dalej następna runda

8.50 - Wydane błędnie polecenia brak linii koloru żółto czarnego jest natomiast linia biało czarna gracz @rQ8Cqbe.png Shekuutłumaczy się że jest daltonistą gdzie powinien ożywić wszystkich graczy by dołączyli i powtórzyć polecenia natomiast on tego nie robi i prowadzi dalej  

9.54 - Wymyślanie własnych podpunktów regulaminu przez gracza @rQ8Cqbe.png Shekuu

10.05 - Dyskusja z adminem @ Xdpawciowmawianie mu błędnych informacji 

Ogółem stwierdzam rażący brak znajomości regulaminu przez gracza @rQ8Cqbe.png Shekuu kilkanaście freekill na graczach wmawianie wymyślonego regulaminu administracji serwera brak reakcji na własne błędy przy zwracaniu uwagi na to co robi przez administrację.

Gracz zostaje ukarany Banem na CT 

Edytowane przez Shock. ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie