Skocz do zawartości

Zablokowane Mapa zimowa


FrolixTaicho

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: low sens aim player
Propozycja: Dodano niedawno mapę zimową na mirage i każdy narzeka na spadki fpsow (ja np mam normalnie 200, a na tej mapie 40-60 xD). No i fajnie jakbyście zmienili mapę na mniej zjadająca fpsy, albo wrócili do starej. 

 

edit: no w ogóle xD gram właśnie i parę osób narzeka na to

Edit2: no nie wiem porównaj sobie ile masz fpsow przed zmianą mapy, a ile po :)

Edytowane przez FrolixTaicho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ja tego problemu nie doświadczyłem.

Mało tego grałem z ludźmi na tej mapie ponad trzy godziny i nikt nie doświadczył lagów.

 

 

@rQ8Cqbe.png FrolixTaicho Jestem aktualnie na serwerze, jakoś nikt nie uświadomił mi o lagach tylko Ty.

Przykro mi, ale nie będę zmieniać mapy pod jedną osobę. :) 

 

edit @rQ8Cqbe.png FrolixTaicho 400 tyle samo ile miałem 😆

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wczoraj @U1sEKPD.png P00Fwgrał z początku mapę zimową, która zżerała fpsy (nie wiem od kiedy ta mapa jest po pierwszy raz grałam) to była jakaś gdzie była choinka w pałacach, a potem wgrywał nową, zrestartował serwer i  już były stałe fpsy. Aczkolwiek przy kolejnej rozpoczętnej mapie znów zmieniła się mapa na starą, jakby tej mapy nie usunął z ftp czy coś i akurat był na serwerze, więc to zauwazył, ale jak już poszedł to była powtórka i znów ta mapa przy której były spadki. Nie wiem czy coś potem było zmieniane, bo dziś na serwerze jeszcze nie grałam. :D

Edytowane przez Luvv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym problemu nie mam więc nie wiem ;) 

Tak samo jak @U1sEKPD.png P00Fpisze grałem z ludźmi i nikt nie miał problemów ;) 

ZNAJDZIESZ MNIE O TUTAJ :D

   

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

 

tXphS9D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam taki problem ze spadkami. Na normalnym mmie mam po 300 fpsów a jak wejde na serwer to max 150. Nawet już w lobby mam więcej

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem problem z mapą poprzednia ( 2015 r ) kiedy @U1sEKPD.png P00F Dodał nową mapę problem zniknął i nikt mi nie zgłaszał problemów . Moim zdaniem jest wszystko ok i temat do zamknięcia . Pozdrawiam

 

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie z wasza mapą ale mapa może lagować na słabych komputerach a jak dobrze wiemy nie wszyscy mamy dobre komputery czasami nawet nie zależne jest to od komputera że mamy lagi wina może być też po stronie mapy i dla właścicieli serwerów którzy dodają mapy że śniegiem tak mapy takowe ścinają grę nie każda mapa jest na tyle zoptymalizowana lub dobrze zrobiona od errorów. Najlepszą alternatywą oraz komfortem dla graczy ukazując że serwer też jest pod święta robiony można wgrać agentów z czapką świąteczną lub zacząć bawić się w pliki bsp :) A wcale to takie trudne nie jest :) Dodatkowo jak byłem w posiadaniu konsoli owego mirage to widziałaem tam bardzooooo sporo errorów które są wywoływane przez pluginy jak ogarniecie pluginy to i zmniejszą się spadki fps :) Taka dobra rada. 

Edytowane przez Doktorek*
Przez Gość,

Te errory zostały zlikwidowane. Dzięki za radę, bo jest cenna. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, FrolixTaicho napisał:

już jest ok, fpsy nie spadają, pewnie to przez te błędy. wzrosły do 150 i reszta graczy raczej też nie narzeka, do zamknięcia :)

edit: zapomniałem edytować mojego tematu, sorki xD

xD Nie wiem dlaczego ale dostał bym dostęp do serwerów wszystkich tutaj na csowicze to wszędzie jakieś błędy bym wynalazł :D Powaga xD I miesiącami bym wskazywał palcem tutaj tam i jeszcze tam błąd i jeszcze tam o i tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem teraz na lapku który ma z chyba 10 lat i wyciągnął mi 230fps ale ze wszystkiego próbowałem komendy grafika itp itd więc nie ma co narzekać :)

ZNAJDZIESZ MNIE O TUTAJ :D

   

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

 

tXphS9D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe zainteresowanie usunięciem mapy , nikt więcej się nie skarży na problemy .

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png

Edytowane przez .NiunieK.

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie