Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Pytania Psychologiczne #1 - [ matiaczi ]


Banshee

Rekomendowane odpowiedzi

CSowicze.pl - Sieć serwerów Counter-Strike. Serwery forum CS 1.6 i CS:GO

Witam, naszym pierwszym ochotnikiem, który musiał zajrzeć w głąb siebie, zadając sobie te oto pytania, by znaleźć, na nie odpowiedź jest @ matiaczi.  Dzięki tym pytaniom jesteście w stanie trochę poznać osobę, która wzięła udział i zajrzeć do jej wnętrza

 

B: Prowadząca @ Banshee
M: Odpowiadający @ matiaczi

B: Co chcesz sobie obiecać?

M: Chcę sobie obiecać jako osobie to, że zawsze pomimo różnych sytuacji życiowych oraz nacisków różnych osób zawsze będę kierował się swoimi wykreowanymi zasadami. Również to by pielęgnować w sobie tylko pozytywne wzorce jak szacunek do drugiego człowieka, szczerość, pomoc i wyzbywać się złych przyzwyczajeń.

 

B: Jak możesz przygotować się do trudnych sytuacji w życiu? Co pomogłoby Ci w radzeniu sobie z nimi?
M: Myślę, że ciężko na takie zdarzenia się przygotować, ponieważ możemy się oszukiwać, że jesteśmy na coś gotowi, a gdy przyjdzie chwila prawdy, okaże się zupełnie coś innego. Jednak myślę, że trzeba po prostu zawsze szukać pozytywów w każdej nawet najgorszej sytuacji. Gdyż zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie. Swój gorszy czas poświęciłbym na rozwijanie swoich pasji (podróżowanie, nauka języka obcego) oraz spędzanie czas z najbardziej mi zaufanymi osobami.

 

B: Z czym czas już się pogodzić?

M: Czas pogodzić się z tym, że starzejemy się, że nie jesteśmy już dziećmi. Życie teraz i nasze wybory zależą od nas samych teraz wypracowane wzorce, jakie nabraliśmy przez okres dojrzewania, należy wykorzystywać. Będzie to też czas nauki i nabierania doświadczeń, bo jak wiadomo życie to też czasem zimna s*ka : D

 

B: Co w Twoim życiu jest za bardzo skomplikowane? Co możesz zrobić, aby je uprościć?

M: W moim życiu bardzo skomplikowane jest to, że jako osoba mam bardzo miękkie serce i mimo że wiele razy zostałem skrzywdzony przez różne osoby, zawsze starałem się pomóc, gdy taka osoba czegoś potrzebowała cicho, łudząc się, że zmieni w sobie złe nawyki. Uprościłem to w ten sposób, że wreszcie odciąłem się od toksycznej znajomości.


B: Co jest Twoją życiową misją? Co jest Twoim przeznaczeniem? Po co pojawiłeś się na świecie? 
M: Hmmm moją życiową misją według mnie jest to by zobaczyć świat, by znaleźć miejsce, na którego widok w duchu powiem sobie ,,kurcze to jest to". Przeznaczeniem jest to by poznać samego siebie, gdyż wiele razy sami siebie możemy zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Tutaj na pewno jest określony cel, gdyż rodząc się, już jesteśmy wielkimi szczęściarzami. Myślę, że pojawiłem się na świecie, by krocząc przez swoje ziemskie życie doświadczać wiele radości obecnego świata (pomoc bliźniemu, szerzenie dobra) oraz by doświadczać też przykrych momentów (złamane serce, porażki życiowe, zwątpienia), by na końcu swej ziemskiej wędrówki zrobić swój własny rachunek sumienia.

Edytowane przez Banshee


,,,

*********************************************Fajne zdjęcie w tle mam? - Zapytaj.onet.pl -*********************************************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • Banshee poleca ten temat

Dziękuję serdecznie, że mogłem pomóc w tej ankiecie ;). Mam nadzieję że inne osoby też zainteresują się tym tematem bo jest to bardzo interesujacy czas wewnętrznej refleksji.😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś nowego na forum tak jak wyżej piszą. Fajnie się to czyta i miło można trochę czasu poświęcić na takie coś :) oby tak dalej i czekamy na więcej takich rzeczy :)

ZNAJDZIESZ MNIE O TUTAJ :D

   

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

 

tXphS9D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Banshee zmienił tytuł na Pytania Psychologiczne #1 - [ matiaczi ]
  • Mrs.Fuksiarav19 zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie