Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×
Nowy szablon graficzny - Zbiórka sieciowa - Wygląd rang ×

Zablokowane Propozycja dotycząca moderatora


PepePanDziobak

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ta propozycja była już x razy podejmowana, ale może i teraz się uda. Chodzi mi tu o zrobienie 20 reklam, którego w obecnych czasach są niepotrzebne, dla administracji, może to oznaczać zaangażowanie danego użytkownika, który podejmuje się złożenia podania na moderatora, lecz nie ma już takich sieci, gdzie można się zareklamowąć, a jest więcej niż 5 osób na 24h, z czego te 5 osób to administracja, ale nawet nikt nie wejdzie na dane forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony propka spoko, ale z drugiej tak się przyjrzeć to po to są te reklamy, by kandydat mógł się popisać.

Reklamy pochłaniają czas to prawda, ale jeśli nie posiada się konta na forum, na którym chce się zrobić reklamę polecającą Sieć to trwa to dłużej.

Jest wiele nowych Sieci Serwerów, gdzie reklamowanie jest dostępne według mojej opinii niech zostaną te reklamy bądź pułap ich niech zostanie ostatecznie zmniejszony do np. 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za usunięciem tego wymogu, sam pamiętam jakie wkurzające było zakładanie 15 nowych kont aby dodać reklamę, która potem i tak lądowała w archiwum lub koszu. 

Miały one sens w czasach renesansu for internetowych, w latach 2000-2010, jednak dziś każdy ma to w du**e.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację, te reklamy w obecnych czasach są bezsensowne, pochłaniają tylko czas i wymagają njepotrzebnej rejestracji na innych forach. Kiedyś te reklamy faktycznie miały jakiś wpływ, ale teraz nie sądzę aby ktokolwiek wchodził w te reklamy. Jest to bezużyteczne. 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zgodzę się z @ Klusiateraz reklamy są niezbędne. Lepiej może jakiś datek zapłacić lub nie wiem co inne.
I tak zrobisz reklame to zaraz usuną lub nie będzie można jej wyświetlić.

ZNAJDZIESZ MNIE O TUTAJ :D

   

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

 

tXphS9D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram propozycję, ale w zamian fajnie jakbyśmy wymyślili coś innego, aby zaangażować przyszłych moderatorów. Przyznam, że dodatkowa jednorazowa wpłata bądź na 3 miechy była by też spoko jako datek utrzymania sieci - dajmy na to 5-20 złotych. 

A dla zaangażowania zamiast reklam może dojdzie pytanie, jaki pierwszy cel jako moderator dana osoba obierze i żeby w ciągu pierwszego tygodnia lub miesiaca po przyjeciu aby go zrobiła - test na pomyslowosc rozwijania sieci oraz test na dotrzymanie slowa. 

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu proponowałem usunięcie 20 reklam i propozycja została odrzucona. Nadal jestem w przekonaniu, że reklamy nic nie dają. 

Jest to jakaś forma aktywności, ale jestem zbędna i można ją z pewnością lepiej zastąpić. Generalnie, to aktywność na moderatora powinna być sprawdzana przez czynniki typu aktywność na chatboxie, posiadanie nowych pomysłów oraz wkład w życie forum.

 

 

58 minut temu, Ⅎ00Ԁ napisał:

Jest wiele nowych Sieci Serwerów, gdzie reklamowanie jest dostępne

Całkowicie się z Tobą nie zgodzę w tej kwestii.

Nowe sieci właśnie nie posiadają tego typu działów ponieważ działają one bardziej nowocześnie. Znajdą się jakieś nowe perełki, ale jest to naprawdę rzadkość. Stare sieci z tradycją posiadają tego typu działy.

 

 

 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyolbrzymiacie to. 20 reklam to max 2h roboty czy to długo? Jeżeli szkoda Ci tego czasu to po prostu nie myśl o randze i tyle xd 

 

Byłbym za tym aby zmniejszyć próg do 10 reklam lub zostawić tak jak jest. Ludzie często piszą podania bo im się coś chwilowo odkleja a takie reklamy to 'wiadro zimnej wody' dla takiego użytkownika ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png

W podaniu na moderatora, reklamy są potwierdzeniem dla administracji że danemu użytkownikowi zależy na takowej randze

Poświęcenie 2 godzin na wstawienie reklam nie jest ogromnym wysiłkiem

Odnośnie braku możliwości wstawienia reklam na różnych forach, osoby które w niedalekim czasie również składały podania powstawiali

Przykłady: Polkes Apoi_eXo

Problemu w ich przypadku w wstawianiu reklam nie zgłaszali :) 

Propozycja odrzucona, zmiany w tej kwestii na ten moment się nie zapowiadają

image.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie