Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Moderator] POLKES


polkes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

Takie pytanie. 

Ogólnie jak ktoś jest technikiem to może być moderatorem? Czy dotyczy  to tylko technika forum (coś jak poof był) 

Jeżeli może, to jestem zdecydowanie na tak, bo jest to jedna z lepszych osób na to stanowisko. 

+ Twarda ręka, nie da sobie w kasze dmuchać.
+ Bardzo dojrzały, mimo konfliktów jednak pokazuje klase
+ Duży dystans do siebie i do słów pisanych przez innych. 
+ Doświadczenie :P

No jak jego nie weźmiecie to baraniontka jesteście! Pozdrawiam :3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mrs.Fuksiara napisał:

Ogólnie jak ktoś jest technikiem to może być moderatorem? Czy dotyczy  to tylko technika forum (coś jak poof był) 

Co ma technik TS3 do moderatora? :kekw:
Nie no, #modtylkodlaredakcji

KC <3 Ania

 

 

Przechodząc do podania, to jestem na TAK

+ Ogarnięty

+ Twarda ręka

+ Pomoc dla @ Apoi_eXo

 

Aktywność na forum leży. Nikt nie chce powtórki jak to było ze @ SkeR'em. ( To chyba jedyny minus )
Ja tam jednak jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że dostaniesz swoją szansę.

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem skłonna dać Ci szansę - chociażby na okres próbny. Jesteś naprawdę chyba jednym z niewielu użytkowników, którzy zasługują na tą posadę, jesteś konsekwentny i obiektywny. Aktywność na forum co prawda jak już ktoś napisał wyżej lekko leży, ale to wszystko jest do nadrobienia. Jesteś na pewno osobą kompetentną na to stanowisko, więc poradzisz sobie bez problemu, nie mam Ci nic do zarzucenia. Każdy zasługuje na szansę, więc myślę, że i Tobie szansa spróbowania jako moderator tutaj jak najbardziej się należy - tym bardziej, że masz potencjał. :) Resztę argumentów macie u góry, nie będę powtarzać, ode mnie masz zielone światło, powodzenia! 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, polkes napisał:

Przede wszystkim nie ulegam presji ze strony graczy i użytkowników

I właśnie to jest największy atut, gość ma wywalone kto i co mówi lub pisze, on po prostu robi swoje.

 

Polkuś to kandydat idealny, jest całkowicie bezstronny, co niejednokrotnie już pokazał, a wszelkie spory często załatwia w sposób bezkonfliktowy.

 

Nie jest pi***ą i w kaszę sobie dmuchać nie da, ale zawsze zachowuje kulturę, jednocześnie będąc stanowczym i asertywnym.

 

Aktywność jest ok, udziela się w wielu tematach natury technicznej.

 

Nic tylko brać. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na  TAK 

 

+ Aktywny 

+ Pomocny 

+Dobrze sprawuje na Ts3 myślę  że tu też  będzie  tak bardzo dobrze sprawował posadę  :) 

+ Wiek 

+ Przyda się pomoc taka osoba jak Artur 

Przyjmować od razu nie czekać  :P

Powodzenia i tak wiem że będzie podanie Przyjęte napisałem formalnie :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na TAK jak już wspomniałem wcześniej na chwilę obecną nie widzę lepszego kandydata :) Od dłuższego czasu obserwuje poldka i widzę , że jest osobą obiektywna , wygadana i nie da sobie w kaszę napluć co mi się podoba aczkolwiek lubisz być czasami impulsywny :D Dobrze znam tego pana i uważam , że warto mu zaufać i dać szansę. Powodzenia :p 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2021 o 02:53, Apoi_eXo napisał:

Dobra opinia wśród administracji, + ?

 

 

W dniu 22.09.2021 o 21:05, polkes napisał:

Dobra opinia wśród administracji, + ?

 

Hahahah :D Ogólnie to nie wiem ... Z jednej strony wiem że jesteś osobą w miarę ogarnięta, wiesz co jest pięć, masz swoje zdanie i nie pozwolisz żeby ktoś Ci wszedł na głowę jak wcześniejszym moderatorom, z drugiej strony, potrafisz być wybuchowy czy konfliktowy... Mimo wszystko myślę, że chciałbym zobaczyć Cie w tej roli, co za tym idzie jestem za okresem próbnym dla tego Pana

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj polki polki, to już twoja kolejna próba na to stanowisko. Od poprzedniego podania minęło trochę czasu i widzę też, że zmieniłeś swoje zachowanie na PLUS. Bywasz porywczy, ale jednocześnie masz łeb na karku i starasz się dopinać wszystko na ostatni guzik. W porównaniu do @Boski Z Polskitrochę mało udzielasz się i angażujesz  na forum, mam nadzieję że się to zmieni.

 

Jestem za okresem próbnym, powodzenia :D

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ale najpierw wyciągnę tutaj punkty w których opisze wady i zalety.
Wady:
-Wybuchowy.
-Porywczy.
-Łatwo jest sprowokować Polkesa, co w sumie ja udowodniłem.
Zalety:
+Pomocny.
+Tolerancyjny.
+Daje "niewygodnym" osobą szansę, co jest na straszny plus, bo wiadomo jak wygląda skreślanie użytkowników.
+Łeb na karku.
+Aktywny.
+Spory staż jak i doświadczenie na tej sieci.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak  chociaż widziałbym cię już na randze wyżej 

Wiem 

Ogarnięty 

Aktywny 

Pomocny 

Nie da sobie w kaszę dmuchać 

Cierpliwy 

Wyrozumiały

 Ostateczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

+ogarnięty

+prowadzi dość dobrze jb więc i tu by sobie poradził

+stanowczość oraz to ze ma swoje zdanie 

+wiek oraz dojrzałość emocjonalna

+po tym jak rozmawiałem z nim o wielu sprawach wiem że jest bez stronny jak i też wyrozumiały w wielu sytuacjach 

+aktywność

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2021 o 21:53, Mrs.Fuksiara napisał:

Ogólnie jak ktoś jest technikiem to może być moderatorem? Czy dotyczy  to tylko technika forum (coś jak poof był) 

Chyba może, bo to nie jest to grupa związana z forum jak ja miałem.

 

W dniu 26.09.2021 o 12:22, OxyMen2 napisał:

Na tak  chociaż widziałbym cię już na randze wyżej 

Wiem 

To zdanie wygląda jak siema, cześć, co tam, a dobrze, a tam?

Dobra nwm jesteś sobą, mi tam nigdy problemu nie robiłeś, uśmiechnięty, pomocny, wiesz do czego dążysz.

 

Ja zdania nie zmieniam tak jak w poprzednim głosie z twoim udziałem na podanie moderatora od samego początku bym cię wziął, ale tu są osoby, które miały więcej do powiedzenia ( oczywiście na minus) niż na plus.

 

Od samego początku Ciebie tu widziałem, bo jak trzeba coś powiedzieć wprost to właśnie to zrobisz. Stawiasz wszystko na jedną kartę, a nie udajesz kogoś innego.

 

+ Dojrzały.

+ Wymagania spełnia.

+ Aktywny 

 

 

Tyle, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mój przedmówca. Polkes jest aktualnie jednym z niewielu który faktycznie się nada i nie będzie chowal głowy w piach jak ktoś będzie chciał na niego 'wskoczyc' 

 

Na samym przykładzie ts3, sumiennie wykonuje obowiązki, nie faworyzuje, ma dobry kontakt z ludzmi raz potrafi obiektywnie nadzorować pracę innych. 

 

Razwiazywanie konfliktów również jest u niego na wysokim poziomie, wystarczy poszukać aferek jakie były na jb. 

 

Jest trochę wulgarny ale to jsk większość, chociaż szczerze mówiąc na forum tego nie zauważylem.  Mógłbym pisać i pisać aczkolwiek wydaje mi się, że starczy. 

 

Na tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Opinia użytkowników jest jednogłośna.

Zostajesz przyjęty na okres próbny. 

Zgłoś się do mnie w celu omówienia Twoich obowiązków i zasad.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie