Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] RAFALEK


RAFALEKK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: RAFALEK BYL LEKKO W SZOKU ;]
 

Imię: Rafał
 

Wiek: 26 w zimę :)
 

Steam ID:  https://banid.pl/kto?to=0:0:5573648 - aktualnie po powrocie brak dostepu do steama
 

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:  Nie jestem ograniczony co do spędzania godzin. Teoretycznie jestem w stanie być o każdej porze dnia dostępny, mam elastyczną pracę, prowadzę aktualnie na obecną chwilę bardzo luźne życie, co pozwala mi na dużą aktywność.
 

Opisz siebie:  Wiem, że jako nowicjusz na forum moje szanse są skrajnie małe, chciałbym natomiast to co mnie przekreśla uzupełnić atutami jakie posiadam. Ciężko jest pisać o sobie, nie jestem typem człowieka, który nosi głowę w chmurach czy mającym wysokie ego. Cenię w sobie jak i w ludziach przede wszystkim szczerość. Od niedawna wróciłem do gry, trafiłem właśnie na tą sieć i chcę podzielić się bynajmniej na tym stanowisku moją widzą jak i doświadczeniem. Jestem osobą solidną i zaangażowaną. Jeżeli się czegoś podejmuję robię to wkładając całego siebie. Nie lubię niedokończonych tematów, nie zaczynam kolejnej sprawy gdy pierwsza nie jest skończona - jestem profesjonalistą tak to chyba można określić. 
 

Dlaczego akurat Ty?:  Strikte co do samego stanowiska. Pełniłem wieloletnią funkcję na podobnych rangach w dużych sieciach serwerów, byłem głównym sędzią portalu AntiCheat.pl oraz sędzią bocznym blacklisted.pl, miałem przyjemność oceniać również demka graczy turniejowych.  Jako wcześniejszy judge nie popełniałem zbytnio błędów w ocenach, wiadomo nikt nie jest nieomylny i doskonały, takie osoby nie istnieją. 
 

Czy miałeś styczność z Amxbans?:  tak
 

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:  9,5/10
 

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:  Wszystkiego rodzaju cheaty od publików po privy, pracując na portalach antycheaterskich miałem kontakt z różnymi ludźmi, również z tymi którzy czerpali z tego zyski materialne. Konfigurowanie cheatów, serwerów z tak zwanym met0ri i wszystkim innym z tym związanym. Siedząc w tym musiałem wiedzieć, co z czym się je.
 

Kontakt: W tej kwestii śmiało zapraszam na pw :)

 

 

Wiem, że wymaganiami nie do końca się łapię na dane stanowisko, ale kto nie zaryzykuje ten się nie dowie. 

Jeżeli administracja z góry zauważy, że jest to jeszcze za wcześnie, proszę o zamknięcie tematu, nie obrażę się. W pełni jestem świadomy sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie podanie napisałeś w bardzo zachęcający sposób - podoba mi się, jest estetyczne i spójne, to na pewno na spory plus. Z tego co piszesz posiadasz doświadczenie na dość wysokim poziomie co już stawia Cię w dobrym świetle, bo takie osoby są ważne - ale wszystko oczywiście podlega weryfikacji, bo pisać można dużo rzeczy.. niekoniecznie zgodnych z prawdą, ale także nie zarzucam Ci, że kłamiesz. :D Kolejnym plusem jest to, że masz chęci do działania i pomocy, a jak wiadomo ręce do pomocy w chwili obecnej bardzo się przydadzą, a świeża krew - tj. nowa osoba - może się okazać wyjątkową perełką, która wszystkich nas zaskoczy. :)

 

Minusem jest to, że nie spełniasz niektórych wymagań, aczkolwiek moim zdaniem nie powinno Cię to wykluczać, bo po Twoim podaniu widać, że faktycznie chcesz coś robić, a nie tylko napisać podanie w celu uzyskania kolorku - to się ceni!

 

Jestem za okresem próbnym, jeżeli przejdzie "próbny egzamin" to bierzta go w ciemno! Wydaje się być naprawdę kimś kompetentnym dlatego na waszym miejscu zweryfikowałabym to. :D

 

Pozdrawiam i powodzenia życzę!

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapotrzebowanie na ubt jest. Zostałem tylko ja, @ Opiekun UBTeam CS 1.6. Jeśli przejdziesz testy będziesz miał moje poparcie.

Wiele było ludzi co "pracowali" w BL,  a później spalone demka rozpisywali na -b lub faktycznie nigdy ich tam nie było.

Na ten moment 

+wiek

+ (niby) doświadczenie ( się okaże) 

- Nikt Cie tu nie zna, większość grajków jest z 2k14-2k18.

Mi osobiście gdzieś kiedyś rzucił się w oczy twój nick "Drez". Wszystko wyjdzie w praniu.

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Śpiochu. napisał:

Zapotrzebowanie na ubt jest. Zostałem tylko ja, @ Opiekun UBTeam CS 1.6. Jeśli przejdziesz testy będziesz miał moje poparcie.

Wiele było ludzi co "pracowali" w BL,  a później spalone demka rozpisywali na -b lub faktycznie nigdy ich tam nie było.

Na ten moment 

+wiek

+ (niby) doświadczenie ( się okaże) 

- Nikt Cie tu nie zna, większość grajków jest z 2k14-2k18.

Mi osobiście gdzieś kiedyś rzucił się w oczy twój nick "Drez". Wszystko wyjdzie w praniu.

Za czasów 1.6 była ogromna korupcja w pewnym momencie - jak na tamte czasy gdy banid cokolwiek znaczył, ludziom zależało mieć czysta kartę i za zwykle demko można było sobie fajnie zarobić jako taki sędzia główny. 

Była wojna między dwoma portalami, ludzie wylatywali za przekupstwa przez to taki allplay czy inne serwisy turniejowe delikatnie odcinały się od tego. Często w tamtych czasach sędziowie oceniali tak zwany REAL NAME, a nie bezpośrednio demko danego gracza. Dla jasności, nienawidzę kolesiostwa i takie sytuacje mnie nie dotyczyły i nigdy dotyczyć nie będą. 

Jestem starym wygą z czasów 2007-2010 więc, osoby grające mixy, turnieje powinni skojarzyć. Zwarty i gotowy do "testów bojowych".

Tak jak napisałem w temacie, jestem świadomy swojej aktualnej sytuacji z tym, że jestem osobą nową i konstruktywną krytykę biorę na klatę 🙂

Edytowane przez RAFALEKK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie na NIE

+wiek

+doświadczenie

-minus wielki jest  tego, że jesteś nowy na forum i nikt Cię nie zna

 

ps. Moim zdaniem daj się pierw zapoznać na forum ludziom i później z czasem napisz podanie na ubteam mimo, że masz doświadczenie na dany temat. Tylko mnie najbardziej martwi to, że nowy na forum oraz to, że byłeś sędzią na BL, a każdy stary wyga wie dobrze, że BL na początku dobrze funkcjonowało, a później były tam korupcje i ub za kasę jak to robił gtx i wielu sędziów. A dodatkowo 3/4 sędziów głównych z BL latało spalonych i demka zawszę były dla nich czyste, przez korupcje lub UB za kasę ;p 

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie napisane. Oczywiście jednymi z ważniejszych czynników jest tutaj twoja aktywność i rozpoznawalność.

Mnie zastanawia czy po przerwie jesteś świadom jak w tej gierce aktualnie wygląda scena cheatów? Czy znasz nowe mechaniki które weszły od developerów tych cheatów? Metori to przestarzały serverside więc mało tutaj informacji. 

Dla mnie za okresem próbnym i sprawdzenie czy w ogóle aplikujący jest obeznany w dzisiejszej scenie co się dzieje. Ten kto co najmniej ogarnia co się dzieje dzisiaj będzie wiedział dlaczego wiedza na ten temat jest tak potrzebna i dlaczego tutaj o nią pytam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za daniem szansy, jako iż mówisz, że posiadasz doświadczenie na owym stanowisku i to dosyć wysokie, to czemu by nie dać Ci okresu próbnego? Jesteś nowym użytkownikiem na forum, ale jak ja to zawsze mówię (nie liczy się czas na forum/grze, tylko doświadczenie jakie osoba posiada) . Podanie ładne i schludnie napisane. Masz duże chęci do pełnienia funkcji ubt na naszej sieci. Życzę powodzonka. 

Edytowane przez BizoneG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RAFALEKK napisał:

byłem głównym sędzią portalu AntiCheat.pl oraz sędzią bocznym blacklisted.pl

No generalnie, to nie ma czym się chwalić ponieważ AC również działał identycznie jak BL, czytaj korupcja, kolesiostwo i sędziowie nie posiadali żadnego doświadczenia itd:.

Nawet przy końcówce BL, pojawiła się grupa złożona z pierwszych sędziów obu portali oraz ich pomocników, która podważała werdykty na niektórych sieciach. 

 

Kojarzę Twój nick, gdzieś tam obił mi się o uszy, a na tą chwilę jest tylko 1 UBT od 1.6, ale no szkoda, że jesteś nowym użytkownikiem i myślę, że mało kto Cię kojarzy z wcześniejszych lat, więc jestem na nie. 

 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, RAFALEKK napisał:

byłem głównym sędzią portalu AntiCheat.pl oraz sędzią bocznym blacklisted.pl,

Nick, kategoria T, S, D, czy A?

A kto nie wie co w tych czasach co to :>

To zależy od zdania testów tak naprawdę.

38 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Nawet przy końcówce BL, pojawiła się grupa złożona z pierwszych sędziów obu portali oraz ich pomocników, która podważała werdykty na niektórych sieciach. 

 

Bo były słuszne. Ktoś kto nie cheatował, a mu myszka zlagowała automatycznie był postawiony osąd o ban. 🤣

 

Wracając.

 

Można dać szansę, bo podanko ładne, a co zrobi sam opiekun jego sprawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Aktualnie na posadzie mamy maksymalną liczbę UBT.

Lecz nie jest to jedyny powód odrzucenia podania, posiedź z nami dłużej pozwól poznać się na forum, udzielaj się aktywnie w dziale rozpisując demka.
Podanie zostaje odrzucone. 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie