Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] Biały -_-


`hex1e -_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bialy -_-
Imię: Kamil
Wiek: 17
Steam ID: STEAM_0:1:515242448
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Po przerwie jestem w stanie poświęcić od 2 do 4 godzin dziennie czy na PC czy na Fonie.
Opisz siebie: Mam 17 lat, lubię siatkę, jestem wysokim brunetem o wzroście metr 75~78. Lubię pić CZYSTĄ :kekw:
Dlaczego akurat Ty?: Jestem osobą bez konfliktową, radzącą sobie w trudnych sytuacjach. Chciałbym wspomóc Opiekuna UBT, w pracy jako "pracownik" jak wiemy ma też życie prywatne i nie może przesiadywać 24 na dobę chyba, że chce to już inna bajka. Chciałbym pokazać, że dając mi ową rangę spiszę się na dobrym poziomie jako UBT. Pisze drugi raz podanie, ze względu na otwartą rekrutacją, żeby  wspomóc opiekuna, i wykazać się na okresie próbnym
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Jasne, miałem jeden raz i powiem, że nie jest trudny do ogarnięcia, potrafię nadawać bany, zdejmować itd...
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Na ten moment dam sobie mocną 6, lecz z czasem może ocena się podwyższy podczas pracy jako UBT.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Jedynie na Opengl
Kontakt:

<FB>

<Forum>

<Steam>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem tak, wiem, że jesteś sympatycznym i naprawdę ambitnym chlopakiem, ale startując na jakąkolwiek rangę forumową powinieneś wykazywać jakąś aktywność w danym dziale.. tutaj ta aktywność niestety jest zerowa - a jest to w sumie jeden z głównych priorytetów tej funkcji. Ostatnio całokształt Twojej aktywności na forum został mocno zaburzony, wracasz i z buta piszesz podanie, rozumiem Twoje chęci i zapał, ale moim zdaniem to jeszcze trochę za szybko i wygląda to tak jakbyś po prostu liczył na to, że skoro nie ma nikogo na tej funkcji to na pewno Ciebie przyjmą mimo zaniechanej aktywności. Pokaż, że zależy Ci na tym stanowisku, pokaż, że jesteś osobą kompetentną, wypowiadaj się w dziale przeznaczonym dla UBT i wtedy będę skłonna dać Ci na "tak" chociażby na okres próbny.

 

Na chwilę obecną jestem na nie.

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

  • Dwulicowy
  • Niegodny zaufania
  • Wypisuje bzdury w rezygnacji
  • Nagle wpłacił 30 zł i myśli, że jest kimś na sieci, przez co to stwierdził, że napisze podanie

Odsyłam do tematu z rezygnacji z przed miesiąca:

 

Stwierdził, że brak czasu na grę, po czym na drugi dzień ustawił nazwę innej sieci na Steam i grał normalnie. :nunu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nawet nie wypowiadać w tym bez sensownym podaniu, aczkolwiek się zastanawiam jakim cudem wilczego biletu nie dostałeś, a ty jeszcze masz czelność pisac podanie o ub. X D Przynajmniej mi humor poprawileś :kekw: 

 

miesiąc temu uciekłeś na inną sieć, bo zapewne miałeś parcie na kolorki wiec idz tam skad przyszedłeś. Nie potrzebni nam 'sezonowcy' z parciem na kolory. 

 

Jestem na nie,

 

-Brak jakichkolwiek kompetencji 

-Już ze trzy razy zmieniał sieć xD 

-Zaburzenia psychiczne 

 

Wnioskuje o nadanie temu panu rangi @ Wilczy bilet bo tylko na nią zasługuje na tej sieci. 

 

image.png

 

:kekw: 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

 Jest to twoje czwarte podanie na te stanowisko, a poprawy niestety nie widać. Wracasz nagle na forum z rezygnacji i piszesz podanie bez wykazania żadnej aktywności w dziale, a to priorytet na tym stanowisku. Podanie odrzucone 

W dniu 11.11.2021 o 18:42, `Biały -_- napisał:

Lubię pić CZYSTĄ :kekw:


PS. Nikogo to nie interesuje w podaniu na UBT, ale pokazuje jaki dojrzały jesteś. 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie