Skocz do zawartości

Zablokowane #1078 Pytanie na dziś


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obchodzę xD 

 

Moim zdaniem dzieciaki niech sobie obchodzą, jak mają frajdę to nie widzę powody żeby zabraniać im czegoś co sprawa im przyjemność ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlałem w piątek i oglądałem horrory w kinie. Sobota regeneracja, a w niedziele rano mecz. Po meczu wieczorem to samo co w piątek :D 

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłem, czyli w sumie dzień jak każdy inny. 

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem netflixa

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby jakiś Polak obchodził halloween. I ogólnie jest to bardziej święto dla dzieci które chcą zebrać cukierki i trochę się postraszyć.

Ja halloween nie obchodzę i pewnie jak większość ludzi zająłem się kupowaniem zniczy żeby później nie mieć z ich kupieniem problemu. Ale czy powinno się je obchodzić ? Można, ale byleby nie zapomnieć o dniu Wszystkich Świętych, który moim zdaniem jest ważniejszy. Bo bawić się można zawsze ale jeśli mamy dzień poświęcony odwiedzaniu zmarłych to warto by to wykorzystać i przynajmniej okazać szacunek zmarłym bliskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Halloween tylko cheljowin to się obchodzi w Polsce, a nie jakieś dziecinne Halloween 😉 oraz wiadomo kupowanie zniczy, aby zapalić na grobach bliskich.

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie