Skocz do zawartości

Zablokowane odwolanie wiagra [jb]


wiagra

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: WIAGRA CZYNI CUDA
IP / Steam ID*:  STEAM_0:1:83893943
Admin banujący: nzy 
Data i godzina otrzymania bana*14 paź 2021 - 11:21:00
Runda: 
Serwer*: JB
Powód: obraza
Link do demka*:  http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2110141116-jail_wood_v1-1634202960-1634204400.zip
Wycinek z konsoli*:  


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina nzy. 
[AMXBans] Pozostalo ci 6 days , 23 hours , 55 minutes and 18 seconds bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : WIAGRA CZYNI CUDA 
[AMXBans] Powod : ' Obraza ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Csowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 83893943 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.20.220.61 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Krótki opis sytuacji*: no chłop z ch**a spadł, na poczatku dostalem slaya za rzekome kampienie na WG gdzie byly 3 pomieszczenia i sie przzemieszczalem, to sie wkurwilem i mowie co on robi jakis memento cos tam [chlop sam pewnie nie wie co to znaczy] , ale mniejsza i nzy mi wpierdala bana na tydzien za obrazanie zdania i tak nie zmienie ze pies go jebal, do tego sztywny jak widly w gnoju cos powiem to zaraz mutuje, rozumiem ze jest 14 pazdziernika i do szkoly nie idziecie, ale wez ty kur*a lbie sie nie poczuwaj btw. Rozumiem ze ban powinien być ale nie na tydzień XD 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

 

Edit @ polkes

Obrazy w odwołani : + ostrzezenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając kolejne obrazy w tym odwołaniu, to dostałeś bana z powodem "Obraza" - za którym kryją się liczne obrazy graczy, w tym administracji. Nie było Ciebie na serwerze ostatnie 3 miesiące, po czym wchodzisz i w 10 minut zdążyłeś obrazić większość osób znajdujących się na serwerze. Twoje zachowanie jest strasznie toksyczne i działasz na niekorzyść serwera, bo nie wydaje mi się aby nowi gracze na serwerze korzystając z wolnych dni od szkoły chcieliby być tak obrażani z samego faktu bycia w wieku szkolnym. Co do samej długości bana, dostałeś ode mnie ostrzeżenie abyś zaprzestał swojego zachowania, po czym otrzymałem od Ciebie obrazę w moim kierunku. Zazwyczaj staram się załatwiać takie sprawy na serwerze, bez zbędnego banowania graczy, ale w Twoim przypadku jest to niewykonalne.

Screenshot z dzisiejszej sytuacji i poprzednie bany tego gracza znajdują się poniżej.
 

wiagra.png

20211014113136_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wiagra napisał:

Rozumiem ze ban powinien być ale nie na tydzień XD 

Teraz to będzie nawet 2 tygodnie xDDDD.

Teraz poważniej.  Ciagłe problemy z Tobą.  
Naucz się wreszcie szacunku do innych. Proszę o przedłużenie przez UBT do 14 dni,
Może się chłopak czegoś nauczy


 

@ Apoi_eXo

ban przedłużony do 14 dni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie