Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Propozycja - Semi-admin, niektóre kanały, serwery


xavjer

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wychodzę z inicjatywą utworzenia rangi semi-admina, czyli osoby która ma możliwość przenoszenia użytkowników, pomagania przy kanałach, kickowania, ewentualnie banowania(na krótki okres lub w ogóle). Pewnie ktoś zapyta, co ma na celu taka ranga, już odpowiadam.

Z racji że nie ma za wiele adminów na tsie, taka ranga pozwoliła by wykorzystać ją na 2 sposoby:

 

- tak jak na przykładzie strażnika z Jailbreak'a, tak samo by się tyczyło w przypadku semi-admina, taką rangę mogłaby dostawać osoba która jest w trakcie okresu próbnego na admina ts3 lub pozostawienie go na owej randze, jeśli nie sprawował się za najlepiej(do oceny indywidualnej) 

- w przypadku osób takich jak np. ja :P często zgłaszają się do mnie osoby w konkretnych sprawach (gdzie nie każdy ogarnia ts lub mam potrzebę przenosić na zamknięty kanał większą część osób) [istnieje coś jak poczekalnia, ale i zdarzają się przypadki które tego nie rozumieją wbrew tłumaczeniu im tego]

 

2. Edycja nazw kanałów:

image.png

 

 

Strefę współprac zamienić na Strefa Csowicze.pl

Csowicze.pl na Administracja forum

Nazwa do wybrania(serio?...) na "Nasze serwery" , a kanał pod spodem "Nasze serwery" usunąć

 

 

3.  Dodanie regulaminów i/lub connecta z ip do opisów kanału serwerów:

Przykład niżej, zawsze to będzie lepiej wyglądało ;) 

Screenshot_47.png

 

4. Zwiększenie czasu przed uzyskaniem "afk",  po 2h-3h afk, serwer będzie odłączał ich :) by nie nabijać godzin do rangi/top 10 afk

 

edit 1. @Boski Z Polski oczywiście że tak było, ale dzięki takiej randze, @ polkeslub inni CEO mogli by sami oceniać czy dana osoba nadawałaby się na admina, bez konieczności pisania podań na forum(nie wykluczając ich całkiem oczywiście)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy były takie rangi jak TA ( Test Admin ) i były wtedy takie uprawnienia jak ty napisałeś później awansował on na rangę NA ( Nowy Admin) i tak dalej, jak najbardziej jestem ZA Przydało by sie taki ala strażnik. 

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,3,4 spoko, ale 1 jest trochę bez sensu. 

 

 

6 godzin temu, xavjer napisał:

taką rangę mogłaby dostawać osoba która jest w trakcie okresu próbnego na admina ts3 lub pozostawienie go na owej randze, jeśli nie sprawował się za najlepiej(do oceny indywidualnej) 

Z tego co wiem, to każdy nowy admin był na okresie testowym i robił dokładnie to samo, co opisałeś. @ polkes może mnie poprawić, ale z tego co pamiętam, to @SonkaViceMiss i @ Maryjan byli na testowym adminie. @ xavjer  może złóż podanie na zwykłego admina, skoro uważasz, że jest ich mało.

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie