Skocz do zawartości

Zablokowane #1049 Pytanie na dziś


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy od czego. Czy np. od podzespołów komputera czy też od urządzeń peryferyjnych.

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, _Mistrzu_ napisał:

Zależy od czego. Czy np. od podzespołów komputera czy też od urządzeń peryferyjnych

Dokładnie. Słabo sprecyzowane pytanie ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie bardzo mi spasował mi Genesis oraz A4TECH z Bloody jeśli chodzi o myszki bo od 5 lat mam jedną i tą samą i absolutnie bym jej nie zmienił oraz przy laptopie również mam inny model i to samo stwierdzam ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, aczkolwiek słuchawki Ryzen Krakeny Pro v3 oval posiadam już około 4 lat i nadal działają, inwestycja bardzo warta i polecam serdecznie. Myszka Logitech G102 dość tania, fajnie się prezentuję i nadal działa bez zarzutu, a kupiona została coś koło 2 lat temu. Klawiatura od Mad Doga GK-900 też bardzo fajna z dużą ilością bajerów. Budowa z jakiegoś rodzaju metalu jest bardzo fajna bo nie można jej prawie w ogóle przypadkiem połamać :haha: Dużo funkcji ledowych zapewnia prestiżowy wygląd w nocy czy za dnia. Posiadam ją jakoś około dwóch lat i również jest mega (niebieskie switche). A monitor od Acera jakoś 23,5 cali, bardzo ładny i fajny, 75 Hz, a cena to jakoś 550zł. Jak widać wszystko z innej rodziny, ale nie ma co się oszukiwać, że każda firma jest lepsza w czymś innym.

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie