Skocz do zawartości

Zablokowane #1049 Pytanie na dziś


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy od czego. Czy np. od podzespołów komputera czy też od urządzeń peryferyjnych.

 

 

500x200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, _Mistrzu_ napisał:

Zależy od czego. Czy np. od podzespołów komputera czy też od urządzeń peryferyjnych

Dokładnie. Słabo sprecyzowane pytanie ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie bardzo mi spasował mi Genesis oraz A4TECH z Bloody jeśli chodzi o myszki bo od 5 lat mam jedną i tą samą i absolutnie bym jej nie zmienił oraz przy laptopie również mam inny model i to samo stwierdzam ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, aczkolwiek słuchawki Ryzen Krakeny Pro v3 oval posiadam już około 4 lat i nadal działają, inwestycja bardzo warta i polecam serdecznie. Myszka Logitech G102 dość tania, fajnie się prezentuję i nadal działa bez zarzutu, a kupiona została coś koło 2 lat temu. Klawiatura od Mad Doga GK-900 też bardzo fajna z dużą ilością bajerów. Budowa z jakiegoś rodzaju metalu jest bardzo fajna bo nie można jej prawie w ogóle przypadkiem połamać :haha: Dużo funkcji ledowych zapewnia prestiżowy wygląd w nocy czy za dnia. Posiadam ją jakoś około dwóch lat i również jest mega (niebieskie switche). A monitor od Acera jakoś 23,5 cali, bardzo ładny i fajny, 75 Hz, a cena to jakoś 550zł. Jak widać wszystko z innej rodziny, ale nie ma co się oszukiwać, że każda firma jest lepsza w czymś innym.

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie