Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [Skarga} - Admin Snuffy


aDk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: aDk <33

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : snuffy, SID : STEAM_0:0:26701409

 

Powód skargi: Powodem jest podejście i zachowanie Admina na serwerze jak i po za nim, zaczynając od początku

Zniechęcanie graczy, sarkastyczne stwierdzenia.

Cytat

[Legendarny Diler] [A. C. A. B.] [SVIP] snuffy :  na chwile obecna byc tutaj adminem to bylby dla mnie wstyd
[Legendarny Diler] [A. C. A. B.] [SVIP] snuffy :  bedac szczerym
[Legendarny Diler] [A. C. A. B.] [SVIP] snuffy :  w ogole nie ma graczy nowych z reklamy
[Legendarny Diler] [A. C. A. B.] [SVIP] snuffy :  smutne 🙁

 

 

Nie miłe stwierdzenia na serwerze o innych osobach z Administracji.

Cytat

[Przydumas sługasa] [KLAR.] [SVIP] DEAD snuffy :  napisz chujowa skarge to ci ja adk rozpracuje na 10 stron i doda 15 punktow z regulaminu
[Przydumas sługasa] [KLAR.] [SVIP] DEAD snuffy :  zeby kogos to obchodzilo w ogole co on tam pisze na forum

 

Wspaniała rozprawka (LINK), osoby obrażone w niej :  @ aDk, @ polkes, @ Kaczorekk, @ Elizka .Miss, oraz ogólnie cały Serwer JB 1.6

 

Rozpiska nagrania HLTV z mapy jail_kakao_beta

Gracz wylosował zabawę.

Mikrofon : nie no to jest kur*a jakieś dno, wychodzę stąd 

Wyjście do TT zostawiając 2 świeżych, słabo ogarniających graczy przy liczbie 15 TT.

Runda po buncie, wydane polecenia , odliczony czas na poprawę.

Admin snuffy nie wykonuje poleceń i zostaje zabity.

Rozmowa na Admin Voice : Narzekanie na prowadzenie oraz wylosowane zabawy, na brak zmian na serwerze , stwierdzenie, że właściciele mają "wyjebane" w ten serwer, narzekanie na reklamę GTA na say'u, narzekanie na bunty graczy.

 

Skarga gracza z mapy  jail_birsey_mr .

Jest sytuacja w której wyzywam gracza. Admin wysadza mnie w dniu zabawy. To możliwe? nie rozumiem wczorajszej sytuacji. Oczekuje że administracja będzie mnie w takim momencie natychmiast banowała, a nie odwalała krzywe akcje. 

 

snuffy -15:00:30- 'amx_rock' pedro


Pedro -14:59:24- 'say' "dobrze ci tak leszczu"
Pedro -15:00:19- 'say' "spierdalahj"

 

 

Rozpiska nagrania HLTV z mapy jail_guetta_v1

Prowadzący wydaje pierwsze polecenie

,, Rozpoczynam zabawę w HE, ta zabawa polega na tym, że my otwieramy cele, a my rzucamy tam granaty i kto przeżyje jest kozakiem"

Snuffy odpowiada :

,,Ale serio? ale wiesz, że te granaty zadają tutaj po 5 HP, bo są zjebane"

Prowadzący otwiera cele 8:05 i nie odlicza polecenia.

Więźniowie wybiegają z celi i teraz :

a) nie było zakazu wychodzenia/bezruchu/bezruchu do odwołania

b) ponieważ polecenia nie były odliczone należy się im Free Day

Gracze za to zostają zabijani, później zostali ożywieni ( piękne fragowanie )

Snuffy komentuje :

,,o jak wyskoczył kangur je***y"

Free Day poszedł w nie pamięć i runda była prowadzona dalej.

Gracze dostali polecenia:

,, nie przekraczając markera idziecie do klatki terrarium, szybko "

Gracze nie dostają innych poleceń i dostają Karny DMG za wychodzenie po za klatke terrarium.

Admin Snuffy jako nie prowadzący przeszkadza w prowadzeniu wydając polecenia. i dopowiadaniu co chwilę.

 

W/W powody są przykładem, takich krzywych i nie na miejscu akcji jest dużo więcej, tak ogólnie:

 

- Brak aktywności na Team Speak'u

- Brak aktywności na grupach ( Facebook)

- Brak aktywności na zebraniach Administracyjnych

- Zlewanie próśb Administracji Wyższej

- Brak egzekwowania regulaminu

- Lekceważące podejście do graczy oraz Administracji

- Nie potrzebne reakcje (emotikony) pod postami innych ( prowokujące )

- Admin na serwerze, wyłącznie na potrzeby własne

- Nagminne używanie wulgaryzmów 

- Brak pohamowań wobec graczy, częste obrazy w ich kierunku

- Częste publiczne krytykowanie serwera / Administracji ( zniechęcanie do gry )

- Nadużywanie Admina ( np. poprawianie respawnów przy pełnym serwerze robiąc przy tym dużo zamieszania)

- Wdawanie się w dyskusje/ kłótnie 

- Wychodzenie z CT

- Zły przykład dla graczy

 

 

Piszę tą skargę, ponieważ ciężko egzekwować kary osobie, która jest niższa rangą na serwerze, a wyższą rangą na forum. Jest to jeden z  @ Właściciel CS 1.6 [DD2] , dlatego nie chciałbym aby dochodziło do podobnych sytuacji jak na SS niżej, ponieważ wiem, że AmxBans działa na sieć i nie chciałbym odcinać właściciela od własnego serwera, lecz na nie które zachowania Admina Snuffy'iego nie da się przymknąć oka i mam nadzieję, że ta mała część skargi wniesie cokolwiek i sytuacja się poprawi.

abcbansnufy.png

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):  jail_kakao_beta    2021-09-27 20:05    2021-09-27 20:38,  jail_birsey_mr    2021-09-26 14:30    2021-09-26 15:06

 

Czas zdarzenia: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ciekawa teza choć nie zgadzam się z nią, biorąc pod uwagę kursy walut z całego tygodnia, dodając do tego amplitudę temperatury można by stwierdzić że te założenia mogły by w teorii byc sensowne lecz gdy tylko spojrzymy na to ze strony praktycznej cała teoria nie sprawdzą się. Moim zdaniem gdyby tylko zamiast skupiać się na jednym celu trzeba myśleć wszechstronnie, gdyby tylko zrzucić bomby na Izrael i zaprowadzić pokój między wrotami piekieł A bramami niebios nic co jest dla nas sensowne byłoby wtedy bezsensowne. Gdy dojdziemy do momentu gdy czas przestanie mieć znaczenie dostajemy refleksji, po co to wszystko jeśli i tak kiedyś nastanie koniec czasu. Dobre pytanie, lecz przychodzę z pomocą wystarczy znaleźć lukę w czasie i przebić się przez nią tworząc nieskończony czas wiele możliwości wiele zdarzeń o różnych zakończeniach, bylibyśmy tym co ludzie nazywają Bogiem, bylibyśmy Bogami, wszyscy by nam zazdrościli. W tym momencie przerwę wam te zachwycanie się gdyż jedyny człowiek który był w stanie zapewnić nam te sławę na skalę uniwersum jest na szali śmierci dlatego też wszystko o czym wspomniałem możemy już zapomnieć. Takie jest moje stanowisko w tej sprawie.

 

 

 

Edit sysia: Nie spamuj, Twój post nic nie wnosi do sprawy / ostrzeżenie słowne! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerost formy nad treścią. Sporo wyolbrzymień nie popartych sensownymi argumentami. Mam prawo wyrażać swoją opinię na temat serwera, jeżeli coś działa źle. Wielokrotnie było mówione, że będzie zrobione to i tamto, a jednak serwer stoi w miejscu. Nie mam nic sobie do zarzucenia. Zamiast pisać taką skargę to, to mogłeś mnie wezwać na jakąś rozmowę. Twoje zbyt wygórowane ego widać tutaj dość wyraźnie. Wyciąganie i teraz chęć wyegzekwowania jakichś brudów na przestrzeni pół roku jest dla mnie zabawne i absurdalne. Skarga to nic innego jak zwykła niechęć do mnie, ponieważ dobrze wiemy jakie są między nami relacje. Przynajmniej potrafię mieć własne zdanie. Nie siedzę cicho i tym bardziej nie będę przyznawać komuś racji, jak ktoś jej nie ma, tak jak to niektórzy robią i podlizują się, ponieważ ktoś ma wyższą rangę. 

 

Jeżeli uważasz że jestem taki zły i niedobry to mi to powiedz dzisiaj na TS jak wrócę z pracy. 

 

Dodam jeszcze że nie mam czasu tak jak Ty siedzieć 14 godzin dziennie na komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bo tutaj jest jak jest"

 

1. Zastanawia mnie, jak wielka afera byłaby na forum czy bezpośrednio do Rumcajsa, gdybym wszedł na DD2 i wyrażał swoją opinię do graczy jakie to i to jest chujowe. Mam duże wątpliwości by ktoś mi tam pozwalał na takie zabawy.  A byłem widziałem i dużo mógłbym wytknąć. 

 

2.  Dać ponieść się emocjom nie jest przerostem formy nad treścią.  Żaden właściciel serwera nie pozwoli sobie na takie zachowania, co różne tematy spiny i dramy na forum to już pokazały.  Dlatego jeśli sytuacja się nie zmieni,  zostanie to zgłoszone Administracji wyższej sieci.

 

3.  Do zarzucania że na serwerze nic nie jest robione.

Wstawię dziś ogólna rozpiskę co zrobiłem w samym wrześniu. A trochę tego będzie. 

 

 

 

 

 

 

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie