Skocz do zawartości

Zablokowane [Grafik] xavjer


xavjer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: xavjer
Imię: Patryk
Wiek: 19
Jakich programów używasz do grafiki?: Głównie gimp v2, photoshop na darmówce (za 3 miesiące będę kupować firmową licencję), osobny program miałem do tableta graficznego (czekam na nowy bo rozwaliłem stary) oraz na telefonie PicsArt i wiele innych 
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 1-6h, zależy od dnia i czasu w szkole
Opisz siebie: Skromny chłopak którego często widać na serwerach forumowych i przy większości projektów, fan gier od Valve i muzykoholik, dawny tancerz, piłkarz i przede wszystkim gracz, na wzgląd przez moje problemy zdrowotne pozostało zostać mi za biurkiem i kształcić się w kierunku IT.
Dlaczego akurat Ty?: Na ten moment nie ma grafików na forum, jednocześnie chciałbym spróbować sił w rzeczy która możliwe że okaże się moją przyszłością i pracą :) Przy okazji myślę że małymi krokami będę mógł spróbować na wyższe laury wybić dzięki temu
Na ile oceniasz swoje umiejętności (1-10)?: Na ten moment 4-6/10, ciężko mi ocenić ;) 
Twoje przykładowe prace (Co najmniej 3): Dwie dodaje, trzecia jest w sygnaturze u mnie :D (na potrzebę dodam później jeśli pomimo tego będzie wymagane):

sygnatura-fyp.pngdowód.jpg
Kontakt: Steam, forum, ig, gg, ts3, discord

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie czemu nie ;) Jesteś aktywny na forum, brakuje grafików, para rąk do pomocy się przyda. Prace najgorsze nie są, trening czyni mistrza! 

 

Jestem na tak

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie ma żadnego grafika na forum ( Opiekunem jest @ ferstel jedynie)


+ wiek

+ nie ma innej rangi na forum

 

Nie ma sensu się rozwodzić jak i tak dostaniesz :)

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie czemu nie

Nje ma nikogo tak szczerze mówiąc chętnego na tą posadę.

Myślę że dużo osób by chciało coś ciekawego od grafika a nie ma takiej osoby 

Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na Nie:

 

Waszym jedynym powodem na Tak jest to, że nie mamy grafików :D a tutaj te prace według mnie są mierne, np. ta 2 praca, co to wgl jest?

 

+ wiek

+ chęć

 

ale to nie wszystko, możesz się udzielać jako grafik, a jak pokażesz że coś potrafisz to sami się zgłosimy do Ciebie z taką propozycją lub po prostu przyjmiemy kolejne podanie, ale decyzja należy do opiekuna grafików czyli. @ ferstel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższych przemyśleniach oraz słowach @ Terroriststwierdziłem że rezygnuje z podania, będę się udzielać się oraz już po zakupie sprzętu się zgłoszę ;)

Podanie można odrzucić i dziękuję za wypowiedzi innych :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Na prośbę autora ;) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie