Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Wtykson


Gość Lee123

Rekomendowane odpowiedzi


 

Nick gracza składającego skargę: lee123

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : Wtykson, SID'u nie posiadam iż gdyż nie ma go na serwerze (w tym momencie kiedy piszę)

Powód skargi: AFK na CT, zajmuje miejsce, łamie regulamin serwera będąc adminem

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2109092023-jail_poseidon-1631211780-1631214120.zip
28:42:00 (dzień 3 środa):Była zabawa tykająca bomba. Mike go zabił bo "nie odpowiadał" i nic nie robił poprostu

29:13:30 (dzień 4 czwartek): Już po zabawach była normalna runda, on nie rusza się ani nic 0 odzewu, aż do końca mapy.
 

Czas zdarzenia: między 20:30 a 21:05

Edytowane przez Elizka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Osobiście uważam, że jesteś niepoważny pisząc skargę na kogoś za AFK w grze komputerowej. Podkreślę i powtórzę: w grze komputerowej. Przypomnę ci też, że nie tylko mi jednemu zdarzyło się przyafczyć w CT.

 

     Mam również nadzieję, że pisząc tą skargę przemyślałeś wszystkie możliwe powody bycia AFK. Gdyby to była sprawa życia i śmierci, musiałbym wzywać do kogoś z domu pomoc, też byś napisał taką skargę. Jeśli już pofatygowałeś się, by wejść na forum, zalogować się, wejść w dział z cs 1.6 jb na skargi, opowiem ci o powodzie mojego afk.

Musiałem pomóc rodzicom, bo mnie o to poprosili. Po prostu. Każdy bowiem raczej stawia rodziców wyżej nad jakąś grą. Kocham ich więc im pomagam, każdy z nas musi sie odpłacić rodzicom za dom, pieniądze, godne życie i miłośc którą nas darzą, więc gdy mnie o to poproszą, a że musiałem wnieść zakupy i je rozpakować to po prostu poszedłem.

 

    Dla mnie powinieneś się zastanowić dwa razy zanim na kogoś doniesiesz bezsensownego powodu, nie wiem czy wy to robicie co niektórzy dla rozrywki, czy po prostu z czystej zawiści by komuś uprzykrzyć życie.

I zwracam się tu też do innych, którzy to czytają: Zastanówcie się czy warte czasu ADK'a i Elizki są wasze "pseudoskargi"  o FDMG, AFK itp. Jest wiele innych i gorszych incydentów, o których nikt nie śmie napisać.

 

Nienormalnym jest tłumaczenie się randomowi z internetu o swoich nagłych sytuacjach.

 

Takie jest moje stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wtykson napisał:

    Osobiście uważam, że jesteś niepoważny pisząc skargę na kogoś za AFK w grze komputerowej. Podkreślę i powtórzę: w grze komputerowej. Przypomnę ci też, że nie tylko mi jednemu zdarzyło się przyafczyć w CT.

 

     Mam również nadzieję, że pisząc tą skargę przemyślałeś wszystkie możliwe powody bycia AFK. Gdyby to była sprawa życia i śmierci, musiałbym wzywać do kogoś z domu pomoc, też byś napisał taką skargę. Jeśli już pofatygowałeś się, by wejść na forum, zalogować się, wejść w dział z cs 1.6 jb na skargi, opowiem ci o powodzie mojego afk.

Musiałem pomóc rodzicom, bo mnie o to poprosili. Po prostu. Każdy bowiem raczej stawia rodziców wyżej nad jakąś grą. Kocham ich więc im pomagam, każdy z nas musi sie odpłacić rodzicom za dom, pieniądze, godne życie i miłośc którą nas darzą, więc gdy mnie o to poproszą, a że musiałem wnieść zakupy i je rozpakować to po prostu poszedłem.

 

    Dla mnie powinieneś się zastanowić dwa razy zanim na kogoś doniesiesz bezsensownego powodu, nie wiem czy wy to robicie co niektórzy dla rozrywki, czy po prostu z czystej zawiści by komuś uprzykrzyć życie.

I zwracam się tu też do innych, którzy to czytają: Zastanówcie się czy warte czasu ADK'a i Elizki są wasze "pseudoskargi"  o FDMG, AFK itp. Jest wiele innych i gorszych incydentów, o których nikt nie śmie napisać.

 

Nienormalnym jest tłumaczenie się randomowi z internetu o swoich nagłych sytuacjach.

 

Takie jest moje stanowisko.

Powiem tak, było wyłączyć gre, a nie siedziec i zajmować miejsce innym ;) tyle ode mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie żeby coś ale by pisać skargę na kogoś kto afczy to naprawdę trzeba mieć nudę ja dodam że Wtykson nie afczył bez powodu mówił że ma coś ważnego do zrobienia w końcu jest on tylko człowiekiem a nie robotem co siedzi na serwerze 24h nie wiem czy ty to napisałeś z zawiści do Wtykson czy po prostu by kogoś upierdolić na siłę za przeproszeniem ale moim zdaniem osoba pisząca skargę za free dmg/afk powinna od razu dostawać warna za marnowanie czasu osoby która to musi potem rozpatrywać 

 

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z opóźnieniem, niestety przez weekend byłem niedostępny. 


@ Wtykson Owszem jest to gra komputerowa, jednakże utrudniasz takim postępowaniem rozgrywkę. 

Co do porównania "Przypomnę ci też, że nie tylko mi jednemu zdarzyło się przyafczyć w CT" 
Po pierwsze, to tacy gracze są przerzucani z CT lub kickowani, a Ty jesteś adminem którego obowiązkiem na serwerze jest dawać przykład.
Po 2. Rozumiem, że rodzice poprosili   " Po prostu. Każdy bowiem raczej stawia rodziców wyżej nad jakąś grą. Kocham ich więc im pomagam, każdy z nas musi sie odpłacić rodzicom za dom, pieniądze, godne życie i miłośc którą nas darzą, więc gdy mnie o to poproszą, a że musiałem wnieść zakupy i je rozpakować to po prostu poszedłem."  jest uzasadnieniem popełnienia błędu, jednak  to kiepska wymówka która  miałaby wymigac by Cię od odpowiedzialności.  Jeśli nie jesteś w stanie określić ile czasu Cię nie będzie, zejdź przynajmniej na spect.  Otrzymujesz upomnienie słowne. Mam nadzięje, że sytuacja się więcej nie potwótrzy. 

@ Elizka .Miss "

1.1 Wchodząc na nasz serwer oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z kar za jego złamanie. Wszystkie sprawy, których regulamin nie określa rozsądza Administracja wyższa. 

Administracja wyższa ma również prawo zwiększyć karę, jeśli uzna, iż sytuacja tego wymaga."

Po to ten punkt został stworzony właśnie dla takich sytuacji, do takich spraw należy podchodzić indywidualnie, mam nadzieję, że w przyszłości tak do tego podejdziesz.  

 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie