Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] Nick Grabarz


Gr@b@rz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gr@b@rz
Imię: Zbyszek
Wiek: 34
Steam ID: STEAM_0:0:227088141
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Zazwyczaj około 2 może do 3 H, Na forum jestem codziennie.
Opisz siebie: 

Witam,

Mam na imię Zbyszek i mam 34 lata, od kilkunastu lat interesuję się grami jak i serwerami.

Moje początki to Doom , jeszcze na MsDos :haha: ( gimby nie znajo ;P )

Później Quake 2 , Jazz Jack Rabit i Diablo I , stawianie sieci, pomaganie innym graczom, oraz inne sprawy z tym związane.

Pracuję w transporcie, a mianowicie zarządzam transportem lokalnym farmaceutycznym oraz medycznym w całym woj. Mazowieckim w pewnej firmie.

Z zamiłowania jestem graczem gier RPG. CS traktuję jako hobby. A jak już jesteśmy przy hobby to  uwielbiam jeździć na ryby.

Interesuję się troszkę komputerami i nowinkami  technicznymi.

Mimo wieku staram się nie odstawać młodszym użytkownikom forum.

Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego akurat Ja? Hmm.. Byłem już kiedy w UBT nie tylko jako zwykły członek, ale też jako opiekun, było to dość dawno temu lecz z tego co zauważyłem haxy i ludzie się nie zmieniły aż tak bardzo abym nie dał sobie z nimi rady. Myślę że sam wynik z SB jest po Mojej stronie, na 81 banów miałem dwa odwołania, więc nie wypadłem chyba aż tak z tego kręgu. Kolejną i to bardzo ważna rzecz , aktualnie jest tylko jeden członek UBT CS-GO , co wpływa na rozciągnięcie w czasie rozpatrywań o UB oraz  wniosków lub zgłoszeń przez graczy o cziterach.
Czy miałeś styczność z sourcebansem?: Oczywiście
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Nie wiem jak bardzo się to rozwinęło, ale minimum 7 na 10, 
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Aimware, PerfectAim, Royal Hack, oraz zwykłe darmowe i perfidne Speed Hacki i Wall Hacki
Kontakt:  Grabarz , Forum, Grupa Steam, aktualnie Mirage

Edytowane przez Gr@b@rz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gr@b@rz zmienił tytuł na [UBTeam] Nick Grabarz

Ahh ten Diabełek piękna sprawa :)

Co tu dużo mówić, chłop z doświadczeniem, łbem na karku jak widać a nie ukrywając brakuję rąk do pracy. Widziałbym tego Pana w roli UBT :)

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie 

 

- nie wywiązuje się z umów ( przykład serwer coś mod)

- aktywność na chwilę potem będzie zerowa

- brak dojrzałości w sprawach serwerów i odwołań od banów ( wcześniejsze posty archiwum mówią wszystko) 

81 banów uważasz za dużo postaraj się bardziej coś lepszego dodać, bo tutaj nie widzę cię na UBT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Podanie przyjęte na okres próbny 30 dni, @ BizoneG będzie Cię szkolił i nadzorował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie