Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z damn.


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

WYWIAD.png

Hejka kochani użytkownicy forum! W dniu dzisiejszym chciałbym wam przedstawić mój wywiad z użytkowniczką naszego forum oraz @ Admin CS 1.6 [FFA]. Mam nadzieję, że przypadnie wam to do gustu i dzięki tej rozmowie poznacie lepiej naszą użytkowniczkę :). Zapraszam i pozdrawiam redaktor jokerek23 <3 .

 

Redaktor : @ jokerek23

Udzielająca wywiadu : @ damn.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

Hejka! W dniu dzisiejszym zgodziłaś się udzielić nam wywiadu, aby nasi użytkownicy mogli poznać Cię bliżej. Na początek przedstaw się nam - powiedz jak masz na imię, ile masz lat, skąd jesteś  :) .

 

Witam  mam na imię Agnieszka, ale nie lubię mojego imienia, wole zdrobnienia ;3 mam 18 lat i jestem z małopolski.

 

Miło mi Cię poznać Agnieszka. Z jakiej dokładnie okolicy małopolski jesteś? Bliżej Krakowa czy może całkiem inne rejony?

 

Oj do Krakowa mam niestety godzinę, mieszkam na granicy Małopolski i  Podkarpacia ;3.

 

O proszę. Czyli można powiedzieć masz taką swoją małą granicę obok :P.

 

Można tak powiedzieć ;D.

 

Pojawiłaś się u nas całkiem niedawno - Jak to się stało, że trafiłaś na nasze forum?

 

Tak naprawdę byłam tu już wcześniej, ale musiałam odejść, powróciłam w sumie przez przypadek, zaczęłam grać na serwerze Szwagra i tak jakoś wyszło.

 

O widzisz. Czyli pewnie znasz tutaj już sporo osób. Jeśli mogę spytać to co było powodem twojego odejścia?

 

Owszem, znam dużo osób  A powodem były kłótnie powodowane przez jedną i tą samą osobę, chciałam odpocząć.

 

Rozumiem. No niestety czasami znajdzie się toksyczna osoba ale też każdemu przydaje się odpoczynek.

Grasz aktualnie tylko na jednym serwerze czy może odwiedzasz także inne?

 

Oj odwiedzam w 1.6 jak i w go.

 

No popatrz to ciekawe. Czyli nie ograniczasz się tylko do jednego rodzaju Countera ale pogrywasz w obie części. Która według Ciebie jest lepsza i dlaczego?

 

Hm u mnie to jak zawieje. Mam czas w którym gram tylko w 1.6 i czas w którym tylko go ;D Oczywiście to zależy od osoby, mi osobiście lepiej idzie w GO XD.

 

Czyli jednak większą miłością pałasz do GO :P. Powiem Ci, że sam czasami wrócę do 1.6 ale jednak CS: GO wszedł mi tak w krew, że nie umiem się przestawić. A jak u Ciebie z tym wygląda? Widzisz jakąś różnicę w strzelaniu pomiędzy tymi dwoma częściami czy nie robi Ci to aż takiej różnicy?

 

Haha no akurat różnica jest pomiędzy obiema odsłonami ;D.

 

Taak zdecydowanie :P. Jest jakaś rzecz, której Ci brakuje w GO a która była w 1.6?

 

W sumie nie obie gry są unikatowe na swój sposób ;DD.

 

Chyba jesteś jedną z nielicznych osób, której niczego nie brakuje w GO :D.

 

Ahah, nie ma na co narzekać, a jak jest jeszcze ekipa do gry to już w ogóle <3 .

 

Aprobując do tego Countera. To jest twoje zainteresowanie czy po prostu gra w której możesz się zrelaksować?

 

Nie interesuję się tym zbytnio, gram bo lubię.

 

W takim razie czym się na co dzień interesujesz? Co lubisz robić w wolnym czasie?

 

Najbardziej interesuję się muzyką. W wolnym czasie śpiewam ile się da, ale też gram na instrumentach ,poza tym sport, głównie tenis stołowy oraz psychologia kryminalistyczna.

 

Wow! Bardzo różnorakie zainteresowanie masz. Każde z innej dziedziny. Na jakich instrumentach grasz? Zdarza Ci się koncertować ?

 

Głównie gram na saksofonie altowym,  wcześniej grałam na keyboardzie i klarnecie.  Tak koncertuję i w tym roku dość często wyjeżdżam z orkiestrą, w Polsce jak i za granicą.

 

Woow! No to rozumiem, że niedługo będziemy mogli brać od Ciebie autografy. :D Długo już grasz w zespole?

 

Uu w orkiestrze gram już dobre 11 lat.

 

No to już naprawdę spory kawał czasu. Dlaczego akurat saksofon? Dość rzadko spotykany instrument. Najbardziej chyba popularna jest wciąż gitara prawda?

 

Gitara jest dość popularna haha. Saksofon.. hm myślę, że to przez to jazzowe brzmienie uwielbiam po prostu.

 

Trzeba to przyznać, że saksofon ma w sobie swój urok i jeżeli ktoś potrafi na nim dobrze grać to można stworzyć naprawdę świetny duet :P.

 Jesteś samoukiem czy może korzystałaś z lekcji w szkole muzycznej?

 

Hm jakby to powiedzieć, chciałam iść do szkoły muzycznej, ale byłam za młoda :c Większości nauczyłam się sama.

 

Przykro się to czyta. Ale nikt nie powiedział, że nie można zrobić kariery ucząc się samemu. Mam nadzieję, że kiedyś pokażesz nam próbkę swoich możliwości. :P

 

Hah czemu nie, mam kilka coverów nagranych ale nigdy ich nie opublikowałam.

 

No to czas to zmienić  Wielu popularnych dzisiaj artystów zaczynało od coverów. Może i Tobie się uda? Myślę, ze saksofon jest dość uniwersalnym instrumentem prawda?

 

Hm myślę ze tak, ale różnie ludzie odbierają ten instrument hah.

 

Miejmy nadzieję, że kiedyś będzie nam dane usłyszeć Cię na jakiejś dużej scenie.

Wspominałaś, że twoim drugim zainteresowaniem jest sport a dokładnie tenis stołowy. Czy masz już jakieś sukcesy związane z tym sportem?

 

Oo jezeli chodzi o Tenisa Stołowego to tutaj akurat dużo ^^.

 

O widzisz idealnie trafiłem. Pochwal się nam jakie są twoje największe sukcesy w tym sporcie?

 

Największe? To na pewno 1 miejsce w ogólnopolskich zawodach ;D reszta to takie malutkie sukcesy, ale są.

 

No to jest już się czym chwalić. Długo trenowałaś, aby osiągnąć taki rezultat?

 

4 razy w tygodniu po 3h od 7 roku życia.

 

No to troszkę czasu trzeba jednak poświęcić aby zdobywać jakieś osiągnięcia. Skąd zainteresowanie akurat tenisem stołowym a nie ziemnym na przykład?

 

Od zawsze chciałam coś trenować, a że na tenisie stołowym można się nieźle wyżyć i zrelaksować to akurat padło na to.

 

Fakt jest to dość żywiołowy sport ale też taki w którym trzeba mieć dobry refleks. Próbowałaś swoich sił może, aby dostać się do kadry Polski czy to jednak już jest zbyt wysoki próg dla Ciebie?

 

Hm, nie myślałam nad tym nigdy, chociaż dobry pomysł mi dałeś haha :D .

 

Jeżeli czujesz się na siłach i długo już trenujesz to warto spróbować bo może to przynieść sporo korzyści. Tym bardziej, że tenis stołowy nie jest aż tak popularnym sportem.

 Nadal jeszcze trenujesz czy może bardziej skupiasz się na muzyce ?

 

Od roku nie trenuje, ale planuje wrócić :3.

 

Miło to słyszeć. Sport to zdrowie - Bynajmniej tak mówią haha :P.

Zaciekawiło mnie to, że interesujesz się także kryminalistyką. Dlaczego akurat ta dziedzina? Skąd akurat ten dział?

 

Chciałabym rozumieć co czują i co myślą osoby dopuszczające się zbrodni oraz co czują ofiara.

 

Interesujące jest to co mówisz. Czy po skończeniu nauki będziesz chciała iść w tym kierunku i pracować np. w policji kryminalnej?

 

Planuje zrobić najpierw psychologię kliniczną, później kryminalistyczną tak na zapas.

 

I rozumiem, że chcesz pracować po takich studiach właśnie w zawodzie? Czy może po prostu chcesz być kryminologiem? Gdzie widzisz siebie po studiach?

 

Po studiach jeżeli nie wyjdzie mi z kryminalistyką, planuję otworzyć własną poradnię.

 

Wow! Bardzo ambitne plany masz. Czym dokładnie zajmowała by się twoja poradnia?

 

Do końca jeszcze nie wiem, ale to w przyszłości przemyśle :D.

 

Powiem CI, że w obecnych czasach dość ciężko jest stworzyć swój własny biznes. Trzeba mieć naprawdę dużo cierpliwości. Myślisz, że uda Ci się pokonać wszystkie przeszkody z tym związane?

 

Do tej pory pokonałam niemalże wszystkie, więc w przyszłości tez sie uda.

 

I takie podejście to się rozumie. Miejmy nadzieję, że wszystko ułoży się po twojej myśli ^ ^. Tego Ci życzę z całego serca.

 

Mega dziękuje, tez mam taką nadzieje.

 

Wracając jeszcze do twojej osoby - Aktualnie rozumiem, że jeszcze się uczysz. Na jakim kierunku jesteś?

 

LO Human XD.

 

Też kończyłem liceum ale profil biologiczno-chemiczny. Dlaczego wybrałaś akurat liceum a nie technikum?

 

Chciałam iść do technikum, ale nie było mojego kierunku :c

 

A jaki to kierunek? Kiedyś liceum cieszyło się większym prestiżem aczkolwiek teraz chyba się to wyrównało. Jakie jest twoje zdanie na ten temat?

 

Moim zdaniem teraz większość osób idzie jednak do technikum, głównie dlatego ze po technikum ma się zawód, a po liceum trzeba tą naukę kontynuować.

Chciałam iść na technika geodetę.

 

Technik geodeta bardzo ciekawy zawód i myślę, że niezbyt popularny. W obecnych czasach mam wrażenie, że jest ich niedobór. Nie myślałaś, aby szukać pracy w przyszłości w tym kierunku?

 

Na początku trochę myślałam, ale pojawiła się psychologia i na razie nie zmieniam zdania.

 

Psychologia jest naprawdę ciężką dziedziną nauki - według mnie oczywiście. Czy uważasz, że aktualnie przez COVID potrzeba nam więcej psychologów? Na niektórych samotność w zamknięciu nie zadziałała zbyt dobrze.

 

Tu akurat przyznam rację, sama źle czuję się przez siedzenie w domu ale idzie się przyzwyczaić XD Natomiast niektórzy nie radzą sobie i sięgają po różne używki czy coś w tym stylu.

 

To prawda. Niestety przez łatwy dostęp do używek jest więcej nie przyjemnych sytuacji.

 

No niestety.

 

Jeżeli będziesz otwierała swój gabinet to jak byś go nazwała?

 

Nie zastanawiałam się nad tym, tak jak mówiłam wszystko okaże się za jakiś czas.

 

Jasne rozumiem  :P .

Myślę, że powoli będziemy kończyć nasz wywiad. Zadam CI jeszcze parę końcowych pytań.

Co uważasz o aktualnie panującej sytuacji na forum? Czy jest coś, co chciała byś tutaj zmienić? ^ ^

 

Myślę, że jest okej, nie ma co zmieniać.

 

Miło nam to słyszeć. Jak dużo czasu spędzasz przed komputerem?

 

W zależności od dnia, ostatnio za dużo XD.

 

Haha chyba każdy z nas ma takie dni. Czy jest ktoś kogo chciała byś na koniec pozdrowić?


Hm pozdrawiam @ Maryjan @ xavjer @SonkaViceMiss :D .

 

Pozdrawiamy was serdecznie :).

 

Aguś, bardzo Ci dziękuje za udział w dzisiejszym wywiadzie. Miło było się dowiedzieć o Tobie czegoś więcej i poznać Cię troszeczkę z innej strony.

Czy jest coś, co chciała byś jeszcze na koniec dodać?

 

Również dziękuje, nie lepiej żebym już nic nie dodawała XDD.

 

W takim razie jeszcze raz dziękuje i miejmy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli porozmawiać. Papa <3 .

 

Hejka :P.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

Na dzisiaj to by było na tyle :P. Mam nadzieję, że mój wywiad przypadnie wam drodzy użytkownicy do gustu. W dniu dzisiejszym bliżej mogliśmy poznać Agnieszkę, która z miłą chęcią opowiedziała nam trochę o swojej osobie. Miejmy nadzieję, że kiedyś uda nam się posłuchać koncertu tak utalentowanej osoby :). Serdecznie was pozdrawiam i do usłyszenia kolejny razem. Trzymajcie się ciepło.

Pozdrawiam Redaktor jokerek23 <3 .

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez jokerek23

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło było przeczytać wywiad o tak utalentowanej dziewczynie. Mam nadzieje, że będzie więcej takich wywiadów, abyśmy mogli bliżej poznać inne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość poleca ten temat

Przyjemny wywiadzik do czytania

Godzinę temu, jokerek23 napisał:

Haha chyba każdy z nas ma takie dni. Czy jest ktoś kogo chciała byś na koniec pozdrowić?


Hm pozdrawiam (...) @ xavjer (...)

Dziękuje <3 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie